Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest użyteczne dużo lepiej widać jak się włączy halogeny wieczór i ładniejsza barwa  ;) zdjęcia wrzucę ale jak faktycznie swieci mogę dopiero za jakiś tydzien bo nie mam przy sobie auta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zdjęcie jak swecia za dnia niestety nie mogę dać lepszego bo za duży rozmiar ? wieczór postaram się dodać jak świecą po ciemku ☺️

F5C90CF3-293F-46A1-96C0-D058AE49FD5D.jpeg

6ABC3990-4190-4399-A7AC-258B275C52DD.jpeg

896EBE97-7BC0-43A7-A56D-2AA2384C7882.jpeg

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zdjęcie jak swecia za dnia niestety nie mogę dać lepszego bo za duży rozmiar [emoji57] wieczór postaram się dodać jak świecą po ciemku [emoji5]

F5C90CF3-293F-46A1-96C0-D058AE49FD5D.thumb.jpeg.d384ac0bdac53e5abd9e05742d433e40.jpeg

6ABC3990-4190-4399-A7AC-258B275C52DD.thumb.jpeg.35b17f734171de3cd819434a761a8ac8.jpeg

896EBE97-7BC0-43A7-A56D-2AA2384C7882.thumb.jpeg.4e083a76a27231acb2dedf66a646e906.jpeg

No efekt niezly. Montaz bez problemu? Pasuje do gniazda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem całkiem. Chyba nawet coś tam święci i daje jakiś rezultat podczas doświetlenia ;-)

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2017 o 20:11, numi19 napisał:

Witam Panowie

mam pytanie odnoście kratki halogenu, otóż zauważyłem ze obie kratki ledwo się trzymają w zderzaku???

wszystkie zaczepy na kratce są całe, natomiast w zderzaku nie wiem czy jest Ok czy czegoś brakuje??

zaczepy kompletnie nie trzymają a ich odgięcie jest niemozliwe
b78284301de2cf9ac5f03f109d4b921e.jpga4711d191546ad07ddeb5f50c5ff3017.jpg
Zdjęcia kratki nie zrobiłem ale jest calutka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego czy rozwiązałeś może problem nie trzymającej się kratki? Borykam się z tym samym problemem, niby wszystkie zaczepy  mam całe a kratka i tak się nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Zakupiłem osram OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE DUO i taki problem przy montażu występuje, ze w nowych h11 wypustki gniazda montazu sa zbyt duze.

Ktos sie spotkał z takim problemem??

IMG_1806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?  :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Veiru napisał:

Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?  :bag:

Dzisiaj robiłem, nie ma żadnego problemu. Oprócz przyciemnionych szyb i braku naklejki na szybie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 13:54, Gregios napisał:

Dzień dobry,

Zakupiłem osram OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE DUO i taki problem przy montażu występuje, ze w nowych h11 wypustki gniazda montazu sa zbyt duze.

Ktos sie spotkał z takim problemem??

IMG_1806.jpg

Ja montowałem h8, też mam polifta. H11 szły chyba do przedlifta. Nie jestem pewien, ale z wcześniejszych komentarzy by tak wychodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaciekPL napisał:

Dzisiaj robiłem, nie ma żadnego problemu. Oprócz przyciemnionych szyb i braku naklejki na szybie :grin:

Sorry za offtop... Serio sprawdzają poziom ściemy szyb?  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam problem w a4 b8. Wymienilem zarowki w halogenach na led i przeciwmgielne smigaja ale doswietlanie zakretpw przestalo dzialac. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2017 o 20:11, numi19 napisał:

Witam Panowie

mam pytanie odnoście kratki halogenu, otóż zauważyłem ze obie kratki ledwo się trzymają w zderzaku???

wszystkie zaczepy na kratce są całe, natomiast w zderzaku nie wiem czy jest Ok czy czegoś brakuje??

zaczepy kompletnie nie trzymają a ich odgięcie jest niemozliwe
b78284301de2cf9ac5f03f109d4b921e.jpga4711d191546ad07ddeb5f50c5ff3017.jpg
Zdjęcia kratki nie zrobiłem ale jest calutka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pomoże ktoś z tymi kratkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Mam dokładnie ten sam problem - sytuacja w zderzaku wygląda zupełnie tak samo jak na załączonych zdjęciach. Kratka nie chce się trzymać, jest kompletnie luźna. Wydaje mi się, że wszystko jest kompletne. Czy ktoś mógłby coś doradzić, ktoś rozwiązał ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z tymi wypadającymi kratkami - w moim przypadku okazało się że uchwyty w zderzaku nie są wystarczająco "wyciągnięte" do środka otworu przez co kratka nie wchodziła na ścisk. Opalarką nagrzałem uchwyty w zderzaku i "naciągnąłem" je do środka otworu. Po tym zabiegu kratka siedzi ściśle i nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ni chu chu nie mogę wyjąć kratki halogenu w polifcie, boję się że coś trzaśnie, w polifcie również metoda na odkręcenie nadkola działa?

 

edit: dobra, doczytałem że działa 

 

 

edit: w polifcie wystarczy odkręcić jedną śrubę torx u dołu przy krawędzi nadkola /jest plastikowe/, odchylić nadkole i mamy pełen dostęp do żarówki H8, 5 minut roboty i obie żarówki wymienione

/zdjęcie poglądowe z pierwszego postu/ 

d3mTBz3.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Włożyłem w przecimgłowe żarówki h8 osram blue hyper żeby komponowała się kolorem z ledami ale niestety moc świetlna jest dość słaba. Dla przykłądu w A3 8P mogłem VCDSem zwiększyć moc świecenia świateł przeciwmgłowych, domyślnie w adaptacjach ustawione było na wartość 92 co odpowiadało 92% mocy świetlnej, mogłem sobie zwiększyć np. do 100 czy nawet 110. Dzisiaj szukałem  w 09-centr. elektr. w  adaptacjach tej funkcji dla przeciwmgłowych i niestety nie znalazłem, było kilka wartości 60 ale VCDS nie miał podpowiedzi i wolałem nie ruszać. wrclaguna czy kojarzysz aby gdzieś w A4 B8 była taka funkcja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2017 o 23:16, przemek190188 napisał:

Led swiecą elegancko

9186856_20170825_225806.jpg

9186858_20170825_225733.jpg

uuuuuu cudnie :P sam teraz czekam na zamówione ledy :P bo to dziadowskie żółte psuje cały urok auta :)

ps, kolega przypadkiem nie masz w niej zawieszenia 1bv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do wymiany kratek halogenów w a4 b8 po lifcie trzeba ściągać zderzak? Czy można to ogarnąć bez ściągania zderzaka?  Proszę o porady i wskazówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hubertus28 napisał:

Witam

Do wymiany kratek halogenów w a4 b8 po lifcie trzeba ściągać zderzak? Czy można to ogarnąć bez ściągania zderzaka?  Proszę o porady i wskazówki.

 

Można ogarnąć bez ściągania zderzaka, gdzieś nawet na yt jest filmik jak to idzie. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...