Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można jeszcze odblkować radio??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ale mi narazie radio gra chcę się tylko dowiedzieć czy kod który mam na naklejce na plastikowej plakietce przy zapasowych kluczykach ( tak jak pisałem post wcześniej) jest kodem do radia.

Nie chcę się przekonywać czy to jest to dopiero jak będzie potrzeba odłączenia akumulatora.

Chyba będe musiał wyciągnąć radio (tylko jak?) żeby porównać numer seryjny z plakietki z tym na radiu.

Pozdro all

Koval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale mi narazie radio gra chcę się tylko dowiedzieć czy kod który mam na naklejce na plastikowej plakietce przy zapasowych kluczykach ( tak jak pisałem post wcześniej) jest kodem do radia.

ZTCW, to jest nie jest kod do radia, tylko jak byś chciał kolejny klucz do auta...

Poprawcie, jeśli się mylę koledzy :)

Chyba będe musiał wyciągnąć radio (tylko jak?) żeby porównać numer seryjny z plakietki z tym na radiu.

Bardzo prosto, nie trzeba rozłączać radia. Było już opisane na forum.

Potrzebujesz dwóch płaskich blaszek - spójrz zaraz pod radiem, są specjalne otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale mi narazie radio gra chcę się tylko dowiedzieć czy kod który mam na naklejce na plastikowej plakietce przy zapasowych kluczykach ( tak jak pisałem post wcześniej) jest kodem do radia.

ZTCW, to jest nie jest kod do radia, tylko jak byś chciał kolejny klucz do auta...

Poprawcie, jeśli się mylę koledzy :)

Chyba będe musiał wyciągnąć radio (tylko jak?) żeby porównać numer seryjny z plakietki z tym na radiu.

Bardzo prosto, nie trzeba rozłączać radia. Było już opisane na forum.

Potrzebujesz dwóch płaskich blaszek - spójrz zaraz pod radiem, są specjalne otwory.

Nie mylisz się. Właśnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkopanie tematu, ale mam identyczny problem jak kolega bushi. Zawsze gdy wyciągałem radio trzeba było wprowadzić kod. I ostatnim razem było tak samo. Wprowadziłem kod, przytrzymałem TP i RDS, ale tym razem wyskoczyło SAFE i II. Użeram się już z tym 3 dni. Zostawiałem radio włączone z zapłonem, bez zapłonu, włączony zapłon z wyłączonym radiem. Wszystko przez około godzinę i nic. Dziś nawet zdiąłem klemę na 30 min i dalej to samo. :/

Czy ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić ? Moje radio to Concert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostaw radio na dłużej niż około 1 godz.

Czasem potrzeba 2-3.

Odłącz od zasilania. Podłącz. Zostaw włączony zapłon. Odczekaj czas. potem włącz i zobacz co wyświetla. Jeśli się nie zmieni to zostaw włączone ponad godzinę jeszcze. Wtedy sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to. Nie żadne zapłony, zdejmowanie klem, bo to nic nie daje. Po prostu trzeba zostawić radio włączone (nie musi być kluczyka w stacyjce) na jakiś okres czasu. U mnie było to około 90 minut. Gdy przyszedłem, to radio było wyłączone, a po włączeniu bez problemu dało się wpisać kod.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...