Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miszka bier trochę starej dętki wytnij łatkę i przyklej na jakimś szybkim kleju typu cyjanopian albo jakieś takie ustrojastwo działa sprawdzone na własnej skórze :)

czuli tak miska wody do pełna, pompuję dętkę, szukam dziury, lepię łatę, walę klej i wio :decayed:

kuwa.....dział techniczny czy co ?? :polew:

Miszka mam zestaw naprawczy w razie "W" :wink:...możemy jutro koło południa jakiegoś kinder spota zrobić :naughty:

E modzioki też się piszę na kinder spota jak coś :naughty:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra, to gdzie ta flaszka? :grin:

Opublikowano
Dobra, to gdzie ta flaszka? :grin:

Dziabnij dziecko najpierw a potem na kinder flaszkę się umawiaj :decayed:

Opublikowano
Dobra, to gdzie ta flaszka? :grin:

Dziabnij dziecko najpierw a potem na kinder flaszkę się umawiaj :decayed:

Jeszcze parę miesięcy, najpierw trzeba zrobić łazienki :decayed:

Opublikowano
Dobra, to gdzie ta flaszka? :grin:

Dziabnij dziecko najpierw a potem na kinder flaszkę się umawiaj :decayed:

Jeszcze parę miesięcy, najpierw trzeba zrobić łazienki :decayed:

No działaj działaj bo na pempkowe bym się wybrał razem z parapetuwą :kox:

Opublikowano
  • Autor

jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

Opublikowano
jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

Sam się oszukujesz, z czasem "mała" zacznie Ci przynosić alko :decayed:

Diman, najpierw parapetówa, potem kawalerskie a następnie pępkowe :kox:

Opublikowano
jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

Sam się oszukujesz, z czasem "mała" zacznie Ci przynosić alko :decayed:

Diman, najpierw parapetówa, potem kawalerskie a następnie pępkowe :kox:

Bardzo dobrze sobie to poukładałeś na wszystko się piszę :kox:

Opublikowano
jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

10-11 ?? zdzwonimy się :wink:

Opublikowano

O jaki fajny temat tutaj macie, pozdrawiam kolegów ojców, zostało mi 3 miesiące i drugi brzdac będzie w rodzinie :drink:

Opublikowano

no to ja jestem w ciemnej d*pie bo to moj pierwszy brzdac:decayed::grin:no i tez za 3 miechy:decayed:

Opublikowano

Termin 5 czerwiec akurat na vag nyse i nie mogę być obecny....

Opublikowano
O jaki fajny temat tutaj macie, pozdrawiam kolegów ojców, zostało mi 3 miesiące i drugi brzdac będzie w rodzinie :drink:

jest ogień, nasze drugie ma prawie 5 mies :kox:

Opublikowano
  • Autor
jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

10-11 ?? zdzwonimy się :wink:

spacer raczej popołudniu ok 16 :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Scoś cisza tutaj...Moja poszła do szpitala bo lekarz dmucha na zimne a ja sam jestem z małą także mała druga noc chodzi spać około 19 jak nigdy:banan::banan::naughty::naughty::naughty::banan:

Opublikowano

u mnie narazie cisza ale 4 czerwca juz tak cicho zapewne nie bedzie:decayed:

Opublikowano

No to zdróweczka brzdącowi :wink: życzymy

Opublikowano
  • Autor

moja jedzie z małą od przyszłej środy do niedzieli więc stary sam na kwadracie zostanie :decayed:

btw zapisałem się z małą na basen 5 kwietnia pierwsze zajęcia :kox:

w maju planujemy urlop i tu pytanie co zabrać, na co zwrócić uwagę itp podróż pewnie gdzieś w ciapate kraje, jak podróż w samolocie dawać cynę :wink:

Opublikowano

btw na BT jedź !!!! :naughty:

Opublikowano
u mnie narazie cisza ale 4 czerwca juz tak cicho zapewne nie bedzie:decayed:

A zona cesarzową zostanie ze znasz termin:decayed:

Ja od końca kwietnia prawdopodobnie będę spała z 3 paniami:grin:

Miszka jak daleko to daj małej do samolotu jakieś dvd bo się zanudzi:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.