Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

panowie tak czytam i powiem, że jestem z was dumna:decayed:

mój piękny nie był przy mnie i nie mam mu tego za złe wiem, że bardzo by to przeżył i nie dziwie mu się, po za tym i ja się czułam lepiej, że nie musiał na mnie patrzeć, ale pewnie każda ma inne zdanie

ps. tomcrack27 sesja wasza cudowna:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie tak czytam i powiem, że jestem z was dumna:decayed:

mój piękny nie był przy mnie i nie mam mu tego za złe wiem, że bardzo by to przeżył i nie dziwie mu się, po za tym i ja się czułam lepiej, że nie musiał na mnie patrzeć, ale pewnie każda ma inne zdanie

ps. tomcrack27 sesja wasza cudowna:kox:

Dzieki Edytka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawłowski masz racje pierwsze dziecko:wink: Byliśmy w szpitalu około 00:20 a przyjęli żonkę godzinę później i powiedzieli że mam wracać do domu bo poród może być za pół godziny albo dopiero jutro, a bardzo chciałem być przy porodzie i nie mogłem przegapić porodu, więc spałem w A4 na parkingu i do 7;00 rano.

Moja tak się męczyła, że myślałem, że nie da rady urodzić i prosiliśmy o cesarkę ale nie chciały się zgodzić. W pewnym momencie rozwarcie nie postępowało w dobrym tempie. W 3-4godziny o 1cm i do tego ciągłe bóle krzyżowe. Dawid urodził się sino/fioletowy z niedotlenienia i dlatego dostał 9/10 apgar. ale po chwili zaróżowił się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan masz rację coś w tym jest.

Czułem się traki pewny i doświadczony:grin:

Gostek na izbie nie mógł się nadziwić że taki spokojny jestem:banan:

Właśnie ululałem swojego 2 bąbla bo od trzech dni spała u teściów,niby ją widziałem a stęskniłem się:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ululałem swojego 2 bąbla bo od trzech dni spała u teściów,niby ją widziałem a stęskniłem się:wink:

no właśnie, nie wyobrażam sobie teraz nie mieć dzieci, czasem człowiek wraca wyebany jak koń po westernie, ale wchodząc do domu najpierw młoda biegnie przez cały przedpokój i rzuca się na szyję, a w pokoju czeka już uśmiechnięty na całą buzię mały synek :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie wita kot albo pies ale niebawem będzie to robic cała trójka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie wita kot albo pies ale niebawem będzie to robic cała trójka :polew:

byle żeby Sołtys Ci się na szyję nie rzucał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Michał ma już 20 msc. Ostatnio upodobał sobie wyjątkowo auto i ciężko jest go wsadzić do fotelika.

25rftps.jpg

W czerwcu spodziewamy się drugiego chłopaka.Będzie się działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma na wszystko wyj....bkę, cały czas knurzy na fotelu albo na meblach w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie wita kot albo pies ale niebawem będzie to robic cała trójka :polew:

byle żeby Sołtys Ci się na szyję nie rzucał :decayed:

\

Chyba ze ładna Pani sołtys.

Tomek z Twoim kotkiem co gania lisy po osiedlu nie boisz się o córkę o ile dobrze pamiętam??

Ktoś kto nie ma dzieci nie zrozumie nas rodziców-nigdy:decayed:

A jak wasze następne pociechy reagowały na przyjście kolejnej tzn dziś moja 5 letnia Wiki mimo to zę daliśmy jej przedstawić siostrzyczke odwiedzającym w szpitalu i robiliśmy wszystko zeby nie poczuła sie odrzucona to po 1h i tak trzaskała fochy:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Mój Michał ma już 20 msc. Ostatnio upodobał sobie wyjątkowo auto i ciężko jest go wsadzić do fotelika.

http://i57.tinypic.com/25rftps.jpg

W czerwcu spodziewamy się drugiego chłopaka.Będzie się działo :)

Tylko nie zostawiaj kluczyków mu w stacyjce:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ululałem swojego 2 bąbla bo od trzech dni spała u teściów,niby ją widziałem a stęskniłem się:wink:

no właśnie, nie wyobrażam sobie teraz nie mieć dzieci, czasem człowiek wraca wyebany jak koń po westernie, ale wchodząc do domu najpierw młoda biegnie przez cały przedpokój i rzuca się na szyję, a w pokoju czeka już uśmiechnięty na całą buzię mały synek :kox::kox:

hhehehehehe znam to uczucie...ja nie wyobrazam sobie ze mojej malej ksiezniczki mogloby nie byc. nie ma takiej opcji... mala wlasnie uczy sie robic OK. a jak znajde chwilke to wkleje wam fotki jak probuje juz Audiczka jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 5latka za każdym razem jak wjeżdżamy na osiedle chce kierować,jak nie ma jakiś gówniarzy to biorę ja na kolana i daje bo to 50metrów a dla małej to frajda.

Sam pamiętam jak tato dawał mi ster 80" w mnij więcej jej wieku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wasze następne pociechy reagowały na przyjście kolejnej tzn dziś moja 5 letnia Wiki mimo to zę daliśmy jej przedstawić siostrzyczke odwiedzającym w szpitalu i robiliśmy wszystko zeby nie poczuła sie odrzucona to po 1h i tak trzaskała fochy:kwasny:

To powiem Wam moją historię, trójkę mam już dużą, 17,15 i 11 lat, więc jak dowiedzieli się że będzie jeszcze jedna dzidzia to syn powiedział że to niemożliwe, chyba myślał że za stary jestem :doh:, starsza córka żądała dowodów i jak dostała kartę od lekarza to stwierdziła że chyba nie wiemy od czego gumki są :grin: a młodsza stwierdziła że pokoju nie odda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wasze następne pociechy reagowały na przyjście kolejnej tzn dziś moja 5 letnia Wiki mimo to zę daliśmy jej przedstawić siostrzyczke odwiedzającym w szpitalu i robiliśmy wszystko zeby nie poczuła sie odrzucona to po 1h i tak trzaskała fochy:kwasny:

To powiem Wam moją historię, trójkę mam już dużą, 17,15 i 11 lat, więc jak dowiedzieli się że będzie jeszcze jedna dzidzia to syn powiedział że to niemożliwe, chyba myślał że za stary jestem :doh:, starsza córka żądała dowodów i jak dostała kartę od lekarza to stwierdziła że chyba nie wiemy od czego gumki są :grin: a młodsza stwierdziła że pokoju nie odda :polew:

Ty stary ściulu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wasze następne pociechy reagowały na przyjście kolejnej tzn dziś moja 5 letnia Wiki mimo to zę daliśmy jej przedstawić siostrzyczke odwiedzającym w szpitalu i robiliśmy wszystko zeby nie poczuła sie odrzucona to po 1h i tak trzaskała fochy:kwasny:

To powiem Wam moją historię, trójkę mam już dużą, 17,15 i 11 lat, więc jak dowiedzieli się że będzie jeszcze jedna dzidzia to syn powiedział że to niemożliwe, chyba myślał że za stary jestem :doh:, starsza córka żądała dowodów i jak dostała kartę od lekarza to stwierdziła że chyba nie wiemy od czego gumki są :grin: a młodsza stwierdziła że pokoju nie odda :polew:

Praktyczne dzieci :decayed:

A starszej córce było powiedzieć że to jak całowanie przez szybę albo lizanie loda w opakowaniu:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...