Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W temacie urlopu ojcowskiego do ukończenia 1 roku życia dziecka dodam jeszcze ,że teraz przysługuje 14 dni.należy zgłosić chęć ,napisać podanie min 7 dni przed terminem wykorzystania.za ten urlop płaci zus ,a nie pracodawca.nie dolicza się go do urlopu wypoczynkowego.

Zgadza się,ale jeżeli firma zatrudnia tam ileś osób może pracodawca wypłacić tacie zamiast ZUS-u:wink:

Jest to 14 dni kalendarzowe,i bodajże podanie należy dostarczyć na 10 dni przed planowanym urlopem.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj obejrzalem Instrukcji nie załączono (2013) - Filmweb i powiem szczerze ze poruszyl mnie ten film, wklejam tu bo, trzeba byc ojcem aby nie przejsc obok tego filmu :wink:

Opublikowano

IMG_0414.jpg

:bag:

Opublikowano

widzę, że służby mundurowe były w komplecie :decayed:

Opublikowano

A ja jestem w szpitalu.mala ma poślizg 10 dni i trzeba jej troche pomodz:kwasny:

Opublikowano

patrz jak idzie .....wie ,że to droga bez powrotu :decayed:

widzę, że służby mundurowe były w komplecie :decayed:

miglanc jakiś :whistling::decayed: musi być :grin:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

btw....o niej piszę :grin:

Opublikowano
A ja jestem w szpitalu.mala ma poślizg 10 dni i trzeba jej troche pomodz:kwasny:

Za slabo dzialales:decayed:

Fakt to juz dlugo oby wody byly ok?

Opublikowano
A ja jestem w szpitalu.mala ma poślizg 10 dni i trzeba jej troche pomodz:kwasny:

A może to nie ona się spóźnia. U nas w rodzinie było tak że lekarz źle policzył datę i tez było małe troche spóźnione, oni wywoływali bo za późno. Później policzyli jeszcze raz i mały miał chyba jeszcze z dzień czy dwa do terminu:decayed:

Oczywiście wszystko było ok ale dziwna nerwówka sie udzielała.

Opublikowano

Kuzwa tak patrzę na żonę i jak widze jak ona sie meczy to az żal :facepalm:Zapytałem sie jej czy chce jeszcze jedno to myślałem ze mi jebnie:decayed:

Opublikowano
Kuzwa tak patrzę na żonę i jak widze jak ona sie meczy to az żal :facepalm:Zapytałem sie jej czy chce jeszcze jedno to myślałem ze mi jebnie:decayed:

Moja 6 tyg po też ma takie syndromy:decayed:

I jak tam ruszyło się scoś???

Opublikowano

Godzina 17 mała przyszła na świat ? 52 cm i 3.7kg:wink:

Opublikowano
:wink: jeszcze raz gratuluje:drunk::drunk:
Opublikowano

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

:yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Opublikowano

gratki :wink:

Opublikowano
  • Autor
:oklasky:
Opublikowano

Dzięki wielkie:wink:

Opublikowano

szczęście ,że urodziwa po mamie :decayed:

Opublikowano
szczęście ,że urodziwa po mamie :decayed:

:polew:

Opublikowano
Godzina 17 mała przyszła na świat  52 cm i 3.7kg:wink:

:banan::banan::banan::banan::banan::hi::hi::hi::hi::hi::hi:

Tata był na sali????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.