Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30 minut temu wróciłem do domu....

od 4 na nogach... :facepalm:

a tutaj małe spy foto..... :D

e5r3p2tp.jpg

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbup1: super

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dev gratki, śliczniutka :) moje Panie jutro już będą w domu... ja dzisiaj rezałem wózek bo przyszedł, baza isofix'a już w aucie :D

10703989_757360727662741_183808994387105

takie 4 w 1 ;)

o tatusiu nie zapomniano hehehe

10645308_757363864329094_877336187978766

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

widze dobrze wypasiony wozek :decayed:

Opublikowano

No i jest syn Aleksander dzisiaj o 9:30 na swiecie, 3900 kg ,56 dlugi no i 10 pointów:rolleyes:

Wysłane z mojego Szajsunga

Opublikowano

No i jest syn Aleksander dzisiaj o 9:30 na swiecie, 3900 kg ,56 dlugi no i 10 pointów:rolleyes:

Wysłane z mojego Szajsunga

gratulejszyn :wink:

Opublikowano
  • Autor

wrzesień obfity w bajtle :kox:

Opublikowano

gratulacje Bart :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

ma dopiero trzy dni a juz chodzi na solarium.... :wink:

shv9p9hf.jpg


cx2ko7ro.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

u mnie podobnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

życie - u mnie wszyscy gadają jaka piękna - cały tatuś :kox:

btw moja od 3 tygodni chodzi do żłobka i jako jedyna pomaga sprzątać zabawki Paniom po zabawach :hi:

Opublikowano

gratulacje Bart :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

ma dopiero trzy dni a juz chodzi na solarium.... :wink:

shv9p9hf.jpg

cx2ko7ro.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

to już :shock3: jak to szybko zleciało, gratuluje :wink:

mój mały, też na solarium był - prawie cały tydzień....

Opublikowano

pierwszy usmiech małej Myszy :D:D:D:D:D

rf54k3wp.jpg

Opublikowano

hehe

doyebane zdjęcie :lol:

Opublikowano

pierwszy usmiech małej Myszy :D:D:D:D:D

rf54k3wp.jpg

widze ze corka juz zawladnela ojcem :decayed:

Opublikowano

cała noc i cały dzien u mnie na rekach, kregoslupa nie czuje

chybe przestanę narzekac na warsztat .... :facepalm:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

ja swoja tez na rekach nosze jak tylko mam okazje :wink: wtedy cieszy sie niesamowicie :wink:

Opublikowano

tylko uważajcie panowie, żeby się nie przyzwyczaiły maluchy :wink:

a tu mój :D za tydzień ma juz 8mcy :wub:

6bbrozlj.jpg

Opublikowano

cała noc i cały dzien u mnie na rekach, kregoslupa nie czuje

chybe przestanę narzekac na warsztat .... :facepalm:

Pamiętam to bo przez 3 mce nic tylko ręce i cyc.

Od rana do wieczora.

Fortuna wydana na środki anty kolkowe a okazało się ze ma zapalenie pęcherza ;)

EOT

Panowie proszę o pomoc mojej małej w konkursie:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288735-prosba-o-pomoc-mojej-malej-w-konkursie/?p=4150368

:hi:

Opublikowano

My z Mają dzisiaj po pierwszym spacerku... po powrocie jak i w trakcie spała jak zabita :)

po paru dniach musze powiedzieć, że nie jest tak źle... naszczęście Majunia przesypia po 3-4 h... przebranie pampersa ... zje butle ( czasami na raty ) chwileczke pomarudzi i spanko znów.. :) na początku troche trudno mieliśmy wyczuć czego ona tak naprawde chce :) ... jedynie co jej nie przypasowało narazie to herbatka Hippa z kopru włoskiego... 3 łyczki i smoczek out ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.