Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chciałem w święta ... za dużo było na głowie ... i w knajpie gorzej o miejsce żeby coś zrobić... Ksiądz też świrował jarząbka jak usłyszał, że ślubu nie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łaski menda nie robi.

Moj tez zaczął wymyślać bo ojciec chrzestny nie ma ślubu, więc powiedziałem ze albo bedzie ten co chcemy albo w ogóle nie chrzcimy no i zmiękł.

zapomnialem go zapytać czy jego dzieci też sa ochrzczone :facepalm:

Pier...na hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem w święta ... za dużo było na głowie ... i w knajpie gorzej o miejsce żeby coś zrobić... Ksiądz też świrował jarząbka jak usłyszał, że ślubu nie mamy

Mała widać dobrze wygląda :wink:

moje dwa dziabągi w czasie świąt

niestety uchwycić ich w bezruchu - bezcenne :wink:

201412241_wrnwneh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaski menda nie robi.

Moj tez zaczął wymyślać bo ojciec chrzestny nie ma ślubu, więc powiedziałem ze albo bedzie ten co chcemy albo w ogóle nie chrzcimy no i zmiękł.

zapomnialem go zapytać czy jego dzieci też sa ochrzczone :facepalm:

Pier...na hipokryzja.

:grin: :grin: :grin:

Kolesiowi postawił warunek ze ma sie hajtnąć w2 lata :facepalm:

Starej daty są tacy bo młodzi kumają o co chodzi.

Oni cwaniaki czekają aż tylko się do nich przychodzi bo przecież chodź raz trzeba iść i potem odpierdzielają co chcą :wallbash::wallbash:

Ładna ta Twoja parka Stanley.

Następnego chce ustrzelić syna może się uda :polew:

Wracam sobie z roboty a moja młodsza już sama 1,5metra przeszła-cudne przywitanie :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie chcę nić ustrzelić :decayed: ... kiedy siedzę cały dzień z dziećmi, czasami niewiele brakuje aby moje dane osobowe były wyświetlane w niebieskim pasku na TVN.... wqrwienie i ciśnienie 240/180 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co przeżywasz Stanley , dziś u nas była córka od siostry od mojej... przecież ona nawet na 5min nie usiądzie i wszystko musi pomacać i najlepiej zrzucić żeby był hałas hahah a swojego brata to leje jak bokser ... biedny bo jest spokojny i opiekuje się tą małą diablicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie chcę nić ustrzelić :decayed: ... kiedy siedzę cały dzień z dziećmi, czasami niewiele brakuje aby moje dane osobowe były wyświetlane w niebieskim pasku na TVN.... wqrwienie i ciśnienie 240/180 :decayed:

Ta,a jak przyleci przytuli i powie ze kocha to kolana miękną :decayed:

Trzeba cieszyć sie teraz bo jak dorośnie to juz tych chwil nie uraczysz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie chcę nić ustrzelić :decayed: ... kiedy siedzę cały dzień z dziećmi, czasami niewiele brakuje aby moje dane osobowe były wyświetlane w niebieskim pasku na TVN.... wqrwienie i ciśnienie 240/180 :decayed:

Ta,a jak przyleci przytuli i powie ze kocha to kolana miękną :decayed:

Trzeba cieszyć sie teraz bo jak dorośnie to juz tych chwil nie uraczysz :kwasny:

życie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co przeżywasz Stanley , dziś u nas była córka od siostry od mojej... przecież ona nawet na 5min nie usiądzie i wszystko musi pomacać i najlepiej zrzucić żeby był hałas hahah a swojego brata to leje jak bokser ... biedny bo jest spokojny i opiekuje się tą małą diablicą.

Ja swojego 1,5 rocznego chrześniaka wołam szkodnik :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co przeżywasz Stanley , dziś u nas była córka od siostry od mojej... przecież ona nawet na 5min nie usiądzie i wszystko musi pomacać i najlepiej zrzucić żeby był hałas hahah a swojego brata to leje jak bokser ... biedny bo jest spokojny i opiekuje się tą małą diablicą.

Ja swojego 1,5 rocznego chrześniaka wołam szkodnik :kox: :kox:

ja nawet swoją Żonę tak wołam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie chcę nić ustrzelić :decayed: ... kiedy siedzę cały dzień z dziećmi, czasami niewiele brakuje aby moje dane osobowe były wyświetlane w niebieskim pasku na TVN.... wqrwienie i ciśnienie 240/180 :decayed:

Syn 8miesięczny tak daje, że czasami mam ochotę ,,odpalić,,. Ale jak śpi tak słodko to się resetuję :) Czasami ciężko ale i tak bym tych chwil nie zamienił na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie chcę nić ustrzelić :decayed: ... kiedy siedzę cały dzień z dziećmi, czasami niewiele brakuje aby moje dane osobowe były wyświetlane w niebieskim pasku na TVN.... wqrwienie i ciśnienie 240/180 :decayed:

Syn 8miesięczny tak daje, że czasami mam ochotę ,,odpalić,,. Ale jak śpi tak słodko to się resetuję :) Czasami ciężko ale i tak bym tych chwil nie zamienił na nic innego.

Dobrze powiedziane mam tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na pytanie czy zamierzamy brać ślub odpowiedzieliśmy " kiedyś tak " :D ma menda nadzieje, że będzie to na dniach hehehe

a najlepsze było jak zapytałem ile za posługę... zdziwiłem sie grubo jak nie odpowiedział " co łaska " tylko "150 ja i 20 kościelny " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co np za 50 zł by nie ochrzcił ? pierdolenie

ja bym mu 200zeta dał oho

mieliśmy do czerwca proboszcza który był do rany przyłóż.... jak byłem młodszy i wiedział, że zmarł mi ojciec nigdy grosza za msze czy na kolędzie nie wziął ... teraz go oddelegowali za Siewierz bo rzekomo nie potrafił od ludzi pieniędzy wyciągać.. ale ..kościół od surowego wykończył, ogrzewanie zrobił, dach itp... ładował w KOŚCIÓŁ .. ten co przyszedł pierwsza niedziela podobno wyskoczył, że plebania nie była remontowana tyle lat i, że nie może pełnić odpowiednio swojej posługi i zbiera 20 tys na odświeżenie plebani w środku... do nas walił takimi tekstami, że hohoho ... że ślubu nie mamy, dziecko w grzechu chowamy itp itd... ja podszedłem do tego w ten sposób... przygryźć zęby, dać mu te 2 stówki i niech zawija .... ps. mój brat ma cywilny i u siebie w parafii zaświadczenia jako chrzestny nie dostał ;) tam to jest zjebany ksiądz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami podcinaja gałęzie na których siedzą.

U kolegi na wiosce zmienili proboszcza bo stary nie był "produktywny" to przysłali mlodego efektywnego proboszcza z podkarpacia.

Zaczął jak to zwykle bywa od kasy informujac obecnych w kosciele ze kazda rodzina ma dawać miesiecznie 100zł na utrzymanie kościoła

no i sie przeliczył bo ludzie przestali chodzic do miejscowego kościoła, pomijam fakt nie przyjmowania kolendy

mało tego, zaczał konfliktowac i manipulowac ludzmi

tutaj tez sie przeliczył bo naród nie jest głupi a ktos mu nawet dostarczył taczke pod plebanie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pislalem o tym.

Ja wychowalem sie z ksiedzem do rany przyloz.uczeszczalem ba nawet sluzylem do mszy potem przyszedl mlody idiota.nie owijajac pedal..podziekowalem hehe.

Przenioslem sie na stancje do innego miasta a tam luzik ksiadz wpozo jak koles.

Zmarla mi mama wiec ze wzgledu na znajomego ksiedza chcialem zasw z grzecznosci ze mama moze byc chowana w innej parafii i zaczelo sie.

Czarnuch zaczol wymyslac zeby ja tu przywiesc ze on odprawi w kapliczce msze.ewidentnie chcial zarobic na tym.pedal tak mnie zagotowal ze 3 razy wychodzilem i trzaskalem.drzwiami.oczuuwiscie nie dostal zadnej kasy a ja zaswiadczenia.Jak tata zmarl to zadzwonilem i powiedzialem zeby wykteslil tate ze swojej ksiegi.

A cennik to norma zwlaszcza jak to oni opiekija sie cmentarzem.raz slyszalem tekst ze ksiadz pytal za ile pomnik stawiaja bo on bieze 10 procent za wjazd na cmentaz.masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...