Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnie fotelik zapinany pasami to przeżytek i utrapienie... z obsewacji widze na necie ze lepsze noty maja te z isofixem

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dla mnie fotelik zapinany pasami to przeżytek i utrapienie... z obsewacji widze na necie ze lepsze noty maja te z isofixem

dostają takie same oceny z testów jak te z iso fixem, mój spełnia 5 gwiazdek i to mi wystarcza...

A jaki przeżytek i utrapienie ? montaż fotelika zajmuje mi 5 sekund :wink:

Opublikowano

U mnie w przypadku starego roomera wystarczy raz spiąć go pasami i finish :wink:

Opublikowano

mam jakiś drugi fotelik u dziadka w aucie ( nie pamiętam firmy) - tam to jest utrapienie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie fotelik zapinany pasami to przeżytek i utrapienie... z obsewacji widze na necie ze lepsze noty maja te z isofixem

dostają takie same oceny z testów jak te z iso fixem, mój spełnia 5 gwiazdek i to mi wystarcza...

A jaki przeżytek i utrapienie ? montaż fotelika zajmuje mi 5 sekund :wink:

no właśnie też mi się tak zdawało, że te same oceny są :)

ale ci ze sosnowca tak mają usłyszą jakąś głupotę i później gadają na lewo i prawo :grin:

moja mała zaś chora mam nadzieję, że tym razem nie skończy się jak ostanie dwa razy :facepalm: tym bardziej, że zostaję sam z małą od jutra do niedzieli :kwasny:

Opublikowano

no to Miszka oby Mała zdrowa była, na samą myśl szpital już mi się niedobrze robi :facepalm:

Opublikowano

mi też .......oby była zdrowa

Opublikowano
  • Autor

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

Opublikowano

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

cieszę się, że mam taki luksus w postaci instytucji dziadków.... :)

Opublikowano
  • Autor

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

cieszę się, że mam taki luksus w postaci instytucji dziadków.... :)

nooo na pewno ale Uli rodzice jeszcze mają około roku do emerytury, a moja starsza to sam nie wiem ile ale i tak w Bielsku mieszka więc jak to gadają daremny futer

jakoś to będzie a póki co do końca tygodnia nie robię...i tym bardziej nie piję :grin:

Opublikowano

Masakra chore dziecko to najgorsze co sie moze przypaletac.

Zdrowka zycze a i tata poprawi przy okazji kontakt z mala:-D

Opublikowano

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

cieszę się, że mam taki luksus w postaci instytucji dziadków.... :)

nooo na pewno ale Uli rodzice jeszcze mają około roku do emerytury, a moja starsza to sam nie wiem ile ale i tak w Bielsku mieszka więc jak to gadają daremny futer

jakoś to będzie a póki co do końca tygodnia nie robię...i tym bardziej nie piję :grin:

Miszka, wygoogluj sobie opiekunkę do dziecka Kato/ST, można znaleźć kilka ciekawych ofert... :wink:

1052634_5209855189187147128361443n.jpg.j206388229_1_644x461_opiekunka-dla-osob-s1099980_0395381328310884891089249n.jpg.j

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dobrze ze u mnie również dziadki się po przedszkolu zajmują, chociaż jak widzę te opiekunki to chyba dam im wolne

Opublikowano
  • Autor

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

cieszę się, że mam taki luksus w postaci instytucji dziadków.... :)

nooo na pewno ale Uli rodzice jeszcze mają około roku do emerytury, a moja starsza to sam nie wiem ile ale i tak w Bielsku mieszka więc jak to gadają daremny futer

jakoś to będzie a póki co do końca tygodnia nie robię...i tym bardziej nie piję :grin:

Miszka, wygoogluj sobie opiekunkę do dziecka Kato/ST, można znaleźć kilka ciekawych ofert... :wink:

1052634_5209855189187147128361443n.jpg.j206388229_1_644x461_opiekunka-dla-osob-s1099980_0395381328310884891089249n.jpg.j

:decayed::decayed::decayed:

nie chce mi się już ruchać :grin:

Opublikowano

na lenia będziesz podawał lache :grin:

Opublikowano

haha... którą byście chcieli żeby ,,małego przewinęła"? :wink:

Opublikowano

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

my też z tego powodu zrezygnowaliśmy ze żłobka

Ula była dziś u naszej lekarki i ta stwierdziła jedno albo żłobek i non stop choroby i tak do okolic maja albo w domu i opiekunka, żeby jeszcze dziadki mogły ogarnąć ale ni c**ja

cieszę się, że mam taki luksus w postaci instytucji dziadków.... :)

nooo na pewno ale Uli rodzice jeszcze mają około roku do emerytury, a moja starsza to sam nie wiem ile ale i tak w Bielsku mieszka więc jak to gadają daremny futer

jakoś to będzie a póki co do końca tygodnia nie robię...i tym bardziej nie piję :grin:

Miszka, wygoogluj sobie opiekunkę do dziecka Kato/ST, można znaleźć kilka ciekawych ofert... :wink:

1052634_5209855189187147128361443n.jpg.j206388229_1_644x461_opiekunka-dla-osob-s1099980_0395381328310884891089249n.jpg.j

:decayed::decayed::decayed:

czemu wcześniej tego nie podesłałeś ?? :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

emerytkę Kacha wymyśliła :kwasny::doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

:decayed:

Opublikowano

to Kasia wiedziała co robi :decayed:

Opublikowano

Baśka z tego co wiem też na nianię się nie zgodziła...także..... przyganiał kocioł :grin:

Opublikowano

Stanley w zeszłym roku na BT obiecałem ze na następnej Bukowinie będę ojcem

Zgodnie z obietnica będę miał syna :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.