Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

Dokładnie,gdyby nie starsza to czasem byśmy pierd.... dostali :grin:

Chodź i ona wynosi ją i zamyka jej drzwi :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

Amen :)

Opublikowano
  • Autor

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

na bank nic nie zdziałam - no przynajmniej nie z Ulą :grin:

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

Amen :)

a Ty zalałeś zaś, że tak kozaczysz ? :grin:

Opublikowano

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

na bank nic nie zdziałam - no przynajmniej nie z Ulą :grin:

teraz to ja Ci napiszę....gupi jesteś :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

na bank nic nie zdziałam - no przynajmniej nie z Ulą :grin:

teraz to ja Ci napiszę....gupi jesteś :whistling::decayed:

jaka by nie była laska prędzej czy później i tak się znudzi - i to jest fakt - życie chłopku życie :decayed:

Opublikowano

:lol: :lol: :lol: :lol:

Opublikowano

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

na bank nic nie zdziałam - no przynajmniej nie z Ulą :grin:

teraz to ja Ci napiszę....gupi jesteś :whistling::decayed:

jaka by nie była laska prędzej czy później i tak się znudzi - i to jest fakt - życie chłopku życie :decayed:

zrobiłem print screen i wysyłam do Uli :decayed:

Opublikowano

Teraz to na pewno nie podziała :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no nic - sama sobie winna - nie będzie miała rodzeństwa ;)

głupi jesteś - działaj w temacie :naughty:

na bank nic nie zdziałam - no przynajmniej nie z Ulą :grin:

teraz to ja Ci napiszę....gupi jesteś :whistling::decayed:

jaka by nie była laska prędzej czy później i tak się znudzi - i to jest fakt - życie chłopku życie :decayed:

zrobiłem print screen i wysyłam do Uli :decayed:

komu ?nie znam żadnej Uli :polew:

Opublikowano

teraz jak stanley do Uli maila puści....to do serii będziesz facjate rezał :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

do serii ? żenada tu trzeba jakieś mody wprowadzić :polew:

Opublikowano

teraz jak stanley do Uli maila puści....to do serii będziesz facjate rezał :naughty::polew:

eeeee... teraz bedzie po pierwszym lifcie....

Opublikowano
  • Autor

teraz jak stanley do Uli maila puści....to do serii będziesz facjate rezał :naughty::polew:

eeeee... teraz bedzie po pierwszym lifcie....

tzw mały lift pod koniec 97 roku :)

Opublikowano

teraz jak stanley do Uli maila puści....to do serii będziesz facjate rezał :naughty: [emoji14]olew:

eeeee... teraz bedzie po pierwszym lifcie....

cuś takowego ??

2c25e6226b3ae0b8311af5242242bbb0.jpg

:decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

teraz jak stanley do Uli maila puści....to do serii będziesz facjate rezał :naughty: [emoji14]olew:

eeeee... teraz bedzie po pierwszym lifcie....

cuś takowego ??

2c25e6226b3ae0b8311af5242242bbb0.jpg

:decayed:

Całuśny...

Opublikowano

nie ma się co dziwić ,że Ula poza nim świata nie widzi :decayed:

Opublikowano

A my z Dorotą dziś byliśmy na II badaniach prenatalnych i najprawdopodobniej nasza pociecha to dziewczynka więc bede miał córeczke hehehe

Opublikowano

Lola kupila na allegro fotelik Romera 9-18kg ale okazało się że jest bez Isofixa.

moze ktos podrzucic link z ISOFIXem ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

nauczyłem małą mówić Audi, teraz jak idziemy do auta to krzyczy z odległości 100m Adi Adi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.