Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3c659usn.jpg

sołtys pilnuje małej :decayed:

to jest Fifi, Wafel jest u rodziców

właśnie myślałem, że Wafel na diecie czy coś :grin:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ten colour...

5r98tpq2.jpg

Opublikowano

budzi respekt :kox:

Opublikowano

leń sie zrobił straszny :facepalm:

będę po nim jezdził kijem od odkurzacza a i tak ma wy.....e

Opublikowano

JAkby mnie karmili i skakali wokol mnie tez bym walil.i lezal hu.. Do gory

Opublikowano

leń sie zrobił straszny :facepalm:

będę po nim jezdził kijem od odkurzacza a i tak ma wy.....e

Jak juz po przeganiał wszystkie lisy i inne szkodniki to należy mu sie trochę odpoczynku :kox:

W ogóle nie boisz sie zostawiać go z mała sam na sam??

Opublikowano

on jest u moich rodziców, ale jest zupełnie nieszkodliwy, ostatnio mała ciągała go za ogon jakies 5 minut i nawet go to nie zainteresowało

a Fifi to taka ci...pa ze jak mała na nią pisnie to sp....a tylko kłaki fruwają

Opublikowano
:)
Opublikowano

on jest u moich rodziców, ale jest zupełnie nieszkodliwy, ostatnio mała ciągała go za ogon jakies 5 minut i nawet go to nie zainteresowało

a Fifi to taka ci...pa ze jak mała na nią pisnie to sp....a tylko kłaki fruwają

Fifi to w ogóle jak labrador wśród psów za nic dziecka nie skrzywdzi.

Dobrze ze Twój bandyta tez ma taki charakter do dzieci :wink: :wink:

Opublikowano

mojej Martyny babcia ma też takiego kota .. jak pierwszy raz zawitałem to chciała mi na grzbiet skoczyć z szafy a teraz jak zajedziemy kuknie kto przyszedł i idzie z powrotem walić komara za łóżko... :D

a ja stoję przed dylematem łóżeczka turystycznego ... pojedziemy teraz na majówke ... w sierpniu 2 tyg. w Jarosławcu więc zakup raczej uzasadniony..

Opublikowano
  • Autor

a jaki masz dylemat ? kupujesz i masz ot cała filozofia :decayed:

Opublikowano

:facepalm: Grudzien 1974

mihcm2b7.jpg

Opublikowano

Macie w domu jakieś foty bez futrzaków??? :grin: :grin:

Ile tam miałeś 2 lata???

Opublikowano

niecały rok

Opublikowano

Miłość do zwierzaków od małego :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jo, w domu zawsze jak pamietam był jakis zwierzak


wyszedłem na chwile do ubikacji, wracam a tam ..... :facepalm:

ayw4qjrl.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

No juz musisz uważać.

Nasza mała wreszcie nie spada z łóżka tylko płacze i siedzi nad brzegiem łóżeczka ,albo schodzi sama.

Dziś robiliśmy roczek,ale ten czas zapierdziela ;)

Opublikowano

Moze by tak temat przenieść do na każdy temat?

Sprzedałem wózek, mysle nad spacerówka, Mała ma 22 miesiące, bardzo mocno mysle nad recaro easy life white edition, mclaren skreśliłem. Podpowiecie cos?

http://www.recaro-polska.pl/wozki-dziecice/easylife.html

Opublikowano

my powoli też szykujemy się do sprzedania naszego 4w1 i szukamy spacerówki... skłaniamy się ku http://allegro.pl/espiro-magic-wozek-spacerowy-mega-gratisy-i5292014234.html

Dzisiaj byliśmy przekłuć uszy naszej Majuni, było pare łez ale raczej z samej sytuacji niż z bólu bo trwało to 3 minuty ;)

WP_20150502_004.jpg

jutro pierwsza trasa na próbę w foteliku .... ciekaw jestem reakcji bo wcześniej tylko nosidełko tyłem było ;)

Opublikowano

Im wcześniej tym lepiej podobno, my przeklulismy jak miała rok. Na dwa pistolety, ale nie dało sie rownocześnie. Cała akcja chwilka i po sprawie. Ale fakt łzy idą, ale momencik i spokój. Nie wiem jakie ma kolczyki Twoja Mała, bo my przekłuwalismy w tym abacosun, które miały jakaś gumowa osłonkę, tzn schowany był ten zaczep w gumkę, jaki był cyrk podczas wymiany kolczyków szok

Ale za to jak dziecko sie zmienia w kolczykach. Moja ma niebieskie oczka i miała z kryształkami w kolorze niebieskim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.