Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

dziś oto taki mały news :kox::decayed:

DSC_0055.jpg

Oj będzie się działo :naughty:

w końcu Sylwia se dychnie od Ciebie :grin: :grin: :grin:

Gratki oprych :drunk:

Nie ma takiej opcji

Teraz dopiero się dowie jasności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak mówisz,tym bardziej ze starsza spała po 12h bez przerwy ;)

Ale sprawdza sie to ze każde dziecko musi być inne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jazda autem? Mąka jak miała 3 mies jechaliśmy do pl potem do Warszawy na studia itd no km sporo zrobiła, do jakis 8 mies podczas takiej długiej podróży większość czasu u zony na kolanach przy cycku. Potem sie okazało, jak juz wyrastała z tego pierwszego fotelika, ze jej nie odpowiada jazda tyłem, zmiana fotelika i juz była poprawa, no teraz ma 2 lata to wysiedzi, ale co sie umeczylismy...

PS gratulacje dla kolegi, fajny czas staranie o dziecko, nie musisz hamować, ze tak to ujmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma już 6 tyg :decayed: jeździmy z nim prawie wszędzie ( niedziela IKEA rozdzień , kościół ) był czas do prababci podskoczyć "odpukać " zdrowa narazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Prezesa za przeniesienie tematu, wielu tu z nas ma małe dzieci, ja przypadkiem trafiłem na ciekawy temat, moze kilka osob sie przyłączy do dyskusji na jakże ciekawy temat o naszych pociechach :)

które juz chyba smacznie śpią, " tata daj mleko" " papa kicia, papa mami", "papa brym brym", "ide spać"

Spokojnej nocki Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale bo nie widzialem tematu wczesniej:) u mnie w domku miesiac temu pojawily sie blizniaki:) chlopiec i dziewczynka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale bo nie widzialem tematu wczesniej:) u mnie w domku miesiac temu pojawily sie blizniaki:) chlopiec i dziewczynka ;)

Gratulacje kolego jak już robić to na grubo :decayed::naughty: moja przynajmniej jeszcze nosi w brzuszku tylko ten termin mnie rozwala 14 Luty :grin::decayed::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek gratki tylko teraz uwazaj bo jak znow parka bedzie to bedzie grubo.

Kazek jak Twoja pani 14 zostanie cesarzowa to termin sie sprawdzi jam ma rodzic naturalnie to watpie w 14:-D:-D

Moj babel juz lepiej nie wymiotuje i w ogole jest ok.

Starsza dostaje od 2mcy tran to moze choroba ja tak szybko nie zlapie.twu twu twu:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzieki:D jakby ktos potrzebowa porady albo trzeba bylo pokazac co i jak to dajcie znać :D:D

a tak poważnie u chłopaka mojej siostry w rodzinie byly blizniaki trzy razy z rzedu :D a na koniec jedno pojedyncze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...