Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chrzesniak ma dwa lata i musimy go izolowac od naszych dziewczyn bo napierdziela je jak popierdol....

Ta starsza to bawi ale krew mnie zalewa i serce sciska jak mlodsza bije.najfajnjejsze ze nie odpycha juz a teraz zaczyna z piesci uderzac.sam sobie sie dziwie ze jeszcze nie sprzedalem mu szpica w tylek bo tlumaczezenie i kary nie pomagaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam zaś taką sytuacje, że Martyny koleżanka z którą dużo spędza czasu ma też córe Maje ... starsza o 3 miechy..

Byliśmy ostatnio w Ogrodzieńcu w Parku kolejek to nasza uradowana płakała jak się ją ściągało..a tamta w ryk jak się ją sadzało... nic dziecku nie pasuje...na ręce płacz, do wózka płacz,w foteliku płacz... rodzice nie ułatwiają sytuacji bo nerwy im puszczają i jest krzyk ... najlepsze jest to, że jedziemy na wakacje do jednego domku nad morzem razem.... aż się boję...

a tu nasza gwiazda dzisiaj w Chorzowie na kolejce :)

11754453_934585403273605_559643960619403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib może mała miała jakiś gorszy dzień i na wakacjach będzie lepiej.

Wiem o czym mówisz bo nasza młodsza jak wpadnie w ryk to nic jej nie pomaga :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib może mała miała jakiś gorszy dzień i na wakacjach będzie lepiej.

Wiem o czym mówisz bo nasza młodsza jak wpadnie w ryk to nic jej nie pomaga :facepalm: :facepalm:

Nie to żebym głupio gadał ale tak jest zawsze ...... nasza uśnie w wózku gdzieś na spacerze a tamta chce oszaleć bo musi ją obudzić.... w domu sie bawią zabawek milion a tamta musi zabrać naszej zabawke.. i tak się non stop kończy zabawa ... do tego ma taki piskliwy i głośny ton, że jak ktoś stoi z boku to myśli, że obdzierają ją ze skóry... a ona po prostu marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w5smj6ew.jpg Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci....

moja mała dziś jak ją odwoziłem do żłobka odwaliła pokaz znajomości języka polskiego, zamulał przed nami typek w jakimś oplu, a Sara jedź kuwa mać - muszę moją uczulić na przeklinanie bo widzę, że ładnie podłapuje to co nie trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dzieci to lapia jak trzeba takie slowa.a czekaj jeszcse powie ze od taty...

A nauczuciele to sobie reszte dopytaja bo dziecko nie sklamie przeciez:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja przy małej mega się kontroluje - jak z nią jadę to wyzywam od baranów i ona to podłapuje i to mi się wydaje jeszcze w miarę ok, no przynajmniej lepsze od kuwa mać :wink:

ogólnie to jak słyszę jak młoda przeklnie to w ogóle nie zwracam na to uwagi żeby nie podkręcać jej reakcji


a i to kuwa mać to na 100% podłapała od mojej bo ja nigdy nie używam takiego zwrotu tzn używam ale bez mać, więc na bank nie ode mnie tylko od mojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja przy małej mega się kontroluje - jak z nią jadę to wyzywam od baranów i ona to podłapuje i to mi się wydaje jeszcze w miarę ok, no przynajmniej lepsze od kuwa mać :wink:

ogólnie to jak słyszę jak młoda przeklnie to w ogóle nie zwracam na to uwagi żeby nie podkręcać jej reakcji

a i to kuwa mać to na 100% podłapała od mojej bo ja nigdy nie używam takiego zwrotu tzn używam ale bez mać, więc na bank nie ode mnie tylko od mojej

Najgorsze jest właśnie jak śmiejesz sie z tego jak bąbel przeklnie itd wtedy dziecko jest pewne ze można tak ciągle.

Na cale szczęście ja łacinę używam tylko w pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje małe święto mam miesiąc :D

QME5QvK.jpg

Dumny tata musi się " pochwalić " :hi: dołączył do grona TATUSIÓW !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Zeby to moja tak chciala dyda ssac a tu ani jedna ani druga nie miala dluzej dyda niz 20sek hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jak u was jest lub było ze smoczkiem? Moja wcale, mamy jedno zdj jak trzyma w buzi, nigdy nie chciała, wiec daliśmy sobie spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...