Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem dziś przeboje. Mój półtora roczny ,,wulkan,, skakał po łóżku jak w międzyczasie próbowałem wycisnąć z kończącej się butelki trochę balsamu nawilżającego jego ciało po kąpieli. Z tego skakania spadł z 60 cm uderzając głową o panele, tylko huknęło i ryk. Na szczęście mały guz i nic więcej... tylko stary nie może sobie teraz wybaczyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to slabo rzeczywiscie, ale moze w takiej sytuacji dla pewnosci dobrze byloby go zbadac. z urazami glowy nie ma zartow, tym bardziej ze u takich malych dzieci czaszka chyba nie jest az tak twarda i mocna jak u doroslego jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś przeboje. Mój półtora roczny ,,wulkan,, skakał po łóżku jak w międzyczasie próbowałem wycisnąć z kończącej się butelki trochę balsamu nawilżającego jego ciało po kąpieli. Z tego skakania spadł z 60 cm uderzając głową o panele, tylko huknęło i ryk. Na szczęście mały guz i nic więcej... tylko stary nie może sobie teraz wybaczyć :facepalm:

nie pierwszy, nie ostatni raz :wink:

Musi parę razy w życiu zaboleć aby wiedzieć co wolno, a co nie, gdziejest ta granica :)

Około pół roku temu, gdy mój młody miał 1,5 roku widziałem jak czai się przy włączonym piekarniku, zbytnio nie reagując dałem mu się delikatnie dotknąć o szybę - od tego momentu spokój, do piekarnika nie podchodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja starsza zawsze pchała sie do piekarnika,moja ją ganiała a ja wziąłem rączkę zbliżyłem do piekarnika i powiedziałem ze bedzie ją boleć bo piekarnik jest siii i do dziś spokój :banan:

Nic tak dziecko nie zapamięta jak samo się nie nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to slabo rzeczywiscie, ale moze w takiej sytuacji dla pewnosci dobrze byloby go zbadac. z urazami glowy nie ma zartow, tym bardziej ze u takich malych dzieci czaszka chyba nie jest az tak twarda i mocna jak u doroslego jeszcze

Popieram kolegę moja córka od takiego upadku (wyglądał nie groźnie ) od 3 lat choruje na padaczkę neurolog powiedzial ze u małych dzieci do 2 lat każde uderzenie w głowę moze powodować zmiany neurologiczne. Ale odpukać od 3 lat (odkąd bierze leki) nie miała napadu. W piatek mamy EEG w snie i jesli wyjdzie ok to odstawiamy lek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piekarnikiem mamy spokój bo po remoncie mamy ten zimny front... ale za to ostatnio tańczyła przy stoliku bujając się przód tył i nagle jeb zębami o stół.... ryk niesamowity ale naszczęscie wszystko z zębami ok

pytanie dla bardziej doświadczonych ojców ... sanki , jakie kupić ? metalowe? drewniane? tworzywo ? oparcie to wiadomo ale czy na coś innego zwrócić uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś przeboje. Mój półtora roczny ,,wulkan,, skakał po łóżku jak w międzyczasie próbowałem wycisnąć z kończącej się butelki trochę balsamu nawilżającego jego ciało po kąpieli. Z tego skakania spadł z 60 cm uderzając głową o panele, tylko huknęło i ryk. Na szczęście mały guz i nic więcej... tylko stary nie może sobie teraz wybaczyć :facepalm:

nie pierwszy, nie ostatni raz :wink:

Musi parę razy w życiu zaboleć aby wiedzieć co wolno, a co nie, gdziejest ta granica :)

Około pół roku temu, gdy mój młody miał 1,5 roku widziałem jak czai się przy włączonym piekarniku, zbytnio nie reagując dałem mu się delikatnie dotknąć o szybę - od tego momentu spokój, do piekarnika nie podchodzi :decayed:

co się dziwisz jak odciski są tam jego do dziś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupowac gips jak odcisk dloni mozna na piekarniku zrobic hehhe.

Tak na serio to piekarnik nie jest az tak nagrzny a zeby zrobic wieksza krzywde.

My sanki mamy najtansze z oparciem bo z mala nie poszalejesz wyczynowo a na kulig w lesie tez stykna.

Mozesz dokupic spiwor zeby maluchowi bylo cieplej.

BTW to u nas rok temu tylko raz je uzylismy bo sniegu to teraz jak na lekarstwo spada.

Powiedzialem sobie ze teraz jak spadnie snieg tj tyle by warto bylo wyciagnac sanki biore dzien wolnego i wyszaleje sie z bablami na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piekarnikiem mamy spokój bo po remoncie mamy ten zimny front... ale za to ostatnio tańczyła przy stoliku bujając się przód tył i nagle jeb zębami o stół.... ryk niesamowity ale naszczęscie wszystko z zębami ok

pytanie dla bardziej doświadczonych ojców ... sanki , jakie kupić ? metalowe? drewniane? tworzywo ? oparcie to wiadomo ale czy na coś innego zwrócić uwage

takie sanki

https://www.google.pl/search?q=sanki+audi&biw=1366&bih=633&tbm=isch&imgil=5-A3MlFyuP84XM%253A%253BeSx-oNViWLuLVM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fmotonova24.blogspot.com%25252F2012%25252F02%25252Faudi-na-targach-zabawek-w-norymberdze.html&source=iu&pf=m&fir=5-A3MlFyuP84XM%253A%252CeSx-oNViWLuLVM%252C_&usg=__h5F22yWjbF34OGdZnnZfijd6lUg%3D&ved=0CCUQyjdqFQoTCMf3uNH_0sgCFeezcgodT10HKA&ei=yDgnVsfzEefnygPPup3AAg#imgrc=5-A3MlFyuP84XM%3A&usg=__h5F22yWjbF34OGdZnnZfijd6lUg%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piekarnikiem mamy spokój bo po remoncie mamy ten zimny front... ale za to ostatnio tańczyła przy stoliku bujając się przód tył i nagle jeb zębami o stół.... ryk niesamowity ale naszczęscie wszystko z zębami ok

pytanie dla bardziej doświadczonych ojców ... sanki , jakie kupić ? metalowe? drewniane? tworzywo ? oparcie to wiadomo ale czy na coś innego zwrócić uwage

takie sanki

https://www.google.pl/search?q=sanki+audi&biw=1366&bih=633&tbm=isch&imgil=5-A3MlFyuP84XM%253A%253BeSx-oNViWLuLVM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fmotonova24.blogspot.com%25252F2012%25252F02%25252Faudi-na-targach-zabawek-w-norymberdze.html&source=iu&pf=m&fir=5-A3MlFyuP84XM%253A%252CeSx-oNViWLuLVM%252C_&usg=__h5F22yWjbF34OGdZnnZfijd6lUg%3D&ved=0CCUQyjdqFQoTCMf3uNH_0sgCFeezcgodT10HKA&ei=yDgnVsfzEefnygPPup3AAg#imgrc=5-A3MlFyuP84XM%3A&usg=__h5F22yWjbF34OGdZnnZfijd6lUg%3D

W pyte te sanki w sam raz jak dla 2 latka hehe.

I nawet spiwora nie trza juz tylko kask i stroj do hokeja:-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka zawsze pomocny :D

nie ma za co :hi:

a tak poważnie to ja kupowałem w zeszłym roku i kupiłem metalowe z drewnianą d*pą i metalowym oparciem, śpiworek też mamy ale moja córa to taki dziki dzik, że nawet minute nie chciała w nim siedzieć, na sankach z resztą też max 5 min i chce sama ciągnąć sanki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakies skuteczne sposoby na usypianie? synkowi dajemy smoka i pieluszke na glowe i go wycina a na coreczke zaden sposob nie dziala...tylko przy piersi ale kiedy zostawi sie ja na chwile to jest placz

Ja kupiłem Szumimisia i jest :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego czasu wszystkie szumi typu misie,suszarka,odkurzacz itd daja rady ale potem niestety juz nie.

My sami mlodsza usypialismy przy suszarce ale jak podrosla i tylko uslyszala ten szum to spierdzielala z lozka jak poparzona:-D:-D:-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepszym usypiaczem malej jest kot, przytuli sie do plecòw małej troche poburczy i za chwile mała spi.

sprawdza sie to w 8 na dziesiec usypien.

czasami zrobi nam jazde do 23-iej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...