Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kategorie wagowe trzeba przechodzić etapami...jak coś jest od 9 do 36 kg to tak jak w życiu...jak do wszystkiego to do niczego ;)

Wozisz teraz pewnie w nosidełku ? ;)

Kolejny etap masz 9-18 przodem do kierunku jazdy...szukaj chicco ,romer, maxi cosi ....liderzy fotelików ;) ...ma być z możliwością pochylenia by Maluszek mógł spać wygodnie ....kawy parzył nie będzie ...grunt by nie była to firma kogucik ;)....

wysłane z lte

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bede musiał podjechac do jakiegos sklepu i dokładnie oblukac co i jak

Opublikowano

Bierz Brzdąca na przymiarki ;)

wysłane z lte

Opublikowano

bede musiał

Opublikowano

Aczkolwiek takie foteliki to tak koło roczku...więc Twoja Mysza jeszcze jakby za mała :decayed:

wysłane z lte

Opublikowano

taaaa.... za mała....

5jzzxffr.jpg

Opublikowano

:decayed:

wysłane z lte

Na cycku jeszcze ?

wysłane z lte

Opublikowano

Powiem Ci ze ja bym kupił roomera lub maxi 9-18 używkę.

Dobrej firmy nawet nie zobaczysz eksploatacji a większość ma wymienne poszycia :wink:

Opublikowano

Bo paplata jakby nie odchodziła od Agi :)

wysłane z lte

Opublikowano

jo, all-time on cycek, od kilku dni dostaje: marchewke, dynię i cos tam jeszcze

Opublikowano

Powiem Ci ze ja bym kupił roomera lub maxi 9-18 używkę.

Dobrej firmy nawet nie zobaczysz eksploatacji a większość ma wymienne poszycia :wink:

Dokładnie bo to też na jakiś roczek ;)

wysłane z lte

Opublikowano

kupiliśmy właśnie Romera SafeFix Plus 9-18kg od znajomych uzywke.... ma isofixa , regulacji w ciul i ma regulacje pochylenia .. no i ma 4 gwiazdki ;)

Opublikowano

Ja kupiłem maxi cosi priori używkę w b.dpbrym stanie. W razie czego można dokupić samą tapicerkę do fotelika.

Opublikowano

Ja kupiłem maxi cosi priori używkę w b.dpbrym stanie. W razie czego można dokupić samą tapicerkę do fotelika.

nie wolałeś czegoś z isofixem ?

Opublikowano

Niestety nie mam iso w aucie a jeśli miałbym dokupić to kolejne 200zł musiałbym wydać. Gdzieś czytałem, że w fotelikach przypinanie pasami jest tak samo bezpieczne jak isofix. Czy to prawda nie wiem.

Opublikowano

dla pewnosci zapinasz na jedne i drugie :wink:

Opublikowano

W fotelikach z isofixem pasy trzymają tylko dzieciaczka ,w konfiguracji bez isofixa muszą trzymać i fotel i dzieciaka...wydaje mi się ,że zakres ruchomości jest zbyt duży...ale są w ciągłej sprzedaży i jedne i drugie także ktoś mądrzejszy nad tym musiał siedzieć i to sprawdzać /obliczać /testować ...

Mam fotel z isofixem i mam nadzieję ,że był to dobry wybór ;).

wysłane z lte

Opublikowano

W fotelikach z isofixem pasy trzymają tylko dzieciaczka ,w konfiguracji bez isofixa muszą trzymać i fotel i dzieciaka...wydaje mi się ,że zakres ruchomości jest zbyt duży...ale są w ciągłej sprzedaży i jedne i drugie także ktoś mądrzejszy nad tym musiał siedzieć i to sprawdzać /obliczać /testować ...

Mam fotel z isofixem i mam nadzieję ,że był to dobry wybór ;).

wysłane z lte

9-18kg pasy trzymają tylko fotelik, pasy z fotelika trzymają dziecko....

w kategorii wyższej jest już chyba jak napisałeś

Opublikowano

Tak jak Stanley napisał. tak jest w naszym MC.

Opublikowano

W fotelikach z isofixem pasy trzymają tylko dzieciaczka ,w konfiguracji bez isofixa muszą trzymać i fotel i dzieciaka...wydaje mi się ,że zakres ruchomości jest zbyt duży...ale są w ciągłej sprzedaży i jedne i drugie także ktoś mądrzejszy nad tym musiał siedzieć i to sprawdzać /obliczać /testować ...

Mam fotel z isofixem i mam nadzieję ,że był to dobry wybór ;).

wysłane z lte

9-18kg pasy trzymają tylko fotelik, pasy z fotelika trzymają dziecko

....

w kategorii wyższej jest już chyba jak napisałeś

A sumarycznie :)

wysłane z lte

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.