Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze z głupa paliłem że paragon chce, to ta baba co siedzi i kasuje mało nie eksplodowała.

Jak małą chrzciliśmy to pado: co łaska 30.. ale ludzie dają po 200... Dostała 30 i po temacie.. Potem obrażona łazi po osiedlu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem prościej ze chrztem....ksiądz nie przyjął kasy :) wogóle...

Kilka lat wcześniej byłem z kumplami na kawalerskim w Pomarańczy w Katowicach..tam go spotkałem /przyłapałem z 2 d*pami ( na jedno się ucieszyłem bo ...przynajmniej wiadomo ,że zdrowy chłop :) )...jak mnie poznał to wyglądał jak by się chciał zapaść pod ziemię...:decayed: .... jak z nimi wychodził to sytuacja raczej nie wskazywała ,że pójdzie je spowiadać..:grin:.. ...ale od tego czasu na kolędzie kasy nie bierze...za chrzest również odmówił...na mieście jak się spotkamy to najlepszy funfel :)

Też info nie sprzedałem w parafi :);)....do tej pory ;).

Także Panowie .... kawalerskie kumpla rzecz święta...obecność obowiązkowa jest zawsze :) .

Kilka lat przed tym incydentem ...byłem świadkiem podobnej sytuacji....po latach dochodzę do wniosku ,że to schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kawalerskie na jakich bylem skończyły się tym ze sluby nie doszly do skutku a jeden zakończył się spektakularnym rozwodem, no cóż. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kawalerskie na jakich bylem skończyły się tym ze sluby nie doszly do skutku a jeden zakończył się spektakularnym rozwodem, no cóż. ...

Ty może już nie chodź wiecej na takie impreski :polew: :polew: :polew:

Ja byłem na jednym niedoszły młody pogubił prezenty :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i córka za kilka lat,,,,,

tipsrok6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie mój zawsze wcześniej czy później sprzedaje. I to w ciągu 24 godzin.[emoji12]

Ale za auto szwagra

30000fcd1ec97e77539cebe12bee1c5b.jpg

028619c91227b268df357bd5c225bca7.jpg

Ostatnio sam się sprzedałem bo rzekę w poprzek braliśmy u Owsiaka i woda była wyżej od silnika.Myślałem że mnie żona zabije jak syna zobaczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te czasy gdzie sie dzieci bawily pierdolami czy kloskami odeszly do lamusa :facepalm: teraz tylko tablety i inne dziadostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te czasy gdzie sie dzieci bawily pierdolami czy kloskami odeszly do lamusa :facepalm: teraz tylko tablety i inne dziadostwo

ja się z Tobą nie zgodzę - to my - rodzice decydujemy czym bawią się nasze dzieci - co nie zmienia faktu, że też mam mega ciężko zaciągnąć moją małą do klocków czy innych zabawek ale chyba też rodzicom jest wygodniej jak dziecko siądzie na tablecie bo jest spokój, a tak to trzeba razem z dzieckiem się pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie uchronisz dziecka od tego bo przeciez gdzie nie pojdziesz to wszedzie sa taby lub smartfony i dzieciaka to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys u lekarza starsza Pani mowi ze jej 3letnia wnuczka w zuciu nie rysowala nie bawila sie lalkami.Ja pytam jak to mozliwe a ona na to:

Przychodzi ziec z pracy zje cos i siada na kompa a mala mu marudzi wiec on dawal jej tableta a teraz nie chce nic innego tylko bleta i bleta...

Niestety to nasza wina bo nam latwiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te czasy gdzie sie dzieci bawily pierdolami czy kloskami odeszly do lamusa :facepalm: teraz tylko tablety i inne dziadostwo

ja się z Tobą nie zgodzę - to my - rodzice decydujemy czym bawią się nasze dzieci - co nie zmienia faktu, że też mam mega ciężko zaciągnąć moją małą do klocków czy innych zabawek ale chyba też rodzicom jest wygodniej jak dziecko siądzie na tablecie bo jest spokój, a tak to trzeba razem z dzieckiem się pobawić
Moje dzieci 3 i 6 lat mają dostęp do wszystkiego, ale jakoś ich nie ciągnie. Jedynie mały lubi bajki z YT... Nie wiadomo jak bedzie za jakiś czas. Pozatym żonka im dużo czasu poświęca min. Klocki, puzzle. Może temu ich nie ciągnie.

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety te czasy gdzie sie dzieci bawily pierdolami czy kloskami odeszly do lamusa :facepalm: teraz tylko tablety i inne dziadostwo

ja się z Tobą nie zgodzę - to my - rodzice decydujemy czym bawią się nasze dzieci - co nie zmienia faktu, że też mam mega ciężko zaciągnąć moją małą do klocków czy innych zabawek ale chyba też rodzicom jest wygodniej jak dziecko siądzie na tablecie bo jest spokój, a tak to trzeba razem z dzieckiem się pobawić
Moje dzieci 3 i 6 lat mają dostęp do wszystkiego, ale jakoś ich nie ciągnie. Jedynie mały lubi bajki z YT... Nie wiadomo jak bedzie za jakiś czas. Pozatym żonka im dużo czasu poświęca[/] min. Klocki, puzzle. Może temu ich nie ciągnie.

Wysłane z taboreta G3

+1

To jest sedno sprawy ;)

wysłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Ja z moją małą byłem pierwszy raz na sankach to banan z twarzy jej nie schodził, a jak zobaczyła prawdziwego bałwana to zrobiła wielkie oczy i wydała okrzyk radości ŁOOOOOOOOOOOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

moze ktos bedzie zainteresowany, mam do sprzedania:

- kołyska drewniana z wyposazeniem: materac, ochraniecz, kołderka, poduszeczka, kpl poscieli, kolor bezowy, baldachim ze stelazem

stan fabryczny, mała moze ze 3 razy w nim spała :facepalm:

kupiona od tego sprzedawcy:

http://allegro.pl/kolyska-drewniana-z-mat-mega-zestaw-poscieli-i5056132190.html

- gwiezdna karuzela fisher price

http://allegro.pl/fisher-price-gwiezdna-karuzela-z-projektorem-y3635-i5049866313.html

- zestaw pielegnacyjny Ceba kolor kremowy, ani razu nie był uzywany :facepalm:

http://allegro.pl/ceba-suzie-susie-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i5040113737.html

cena za całosc 450zł do uzgodniena

zainteresowanym wysle foty

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

może się jeszcze przydadzą ?? .....:dziura::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...