Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do oddania kilka puszek Nutramigenu (tego początkowego) dla skazowców jakby ktoś potrzebował.Jakby coś Pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś ma nianie polecam.

Gdyby to była moja niania(której nie mamy) jakbym zobaczył co robi mojej małej to tego samego dnia kot by bawił się jej głową na podwórku :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace za nami :D:D:D:D:D

mała LiLu rosnie nam jak na drożdzach i ma już swoje ulubione piosenki :naughty::naughty:

przy tej ma cały czas usmiechnięta buźke i piszczy :grin::grin::grin::grin:

a przy tej najchetniej zasypia :kox::kox::kox:

http://www.youtube.com/watch?v=n-cMrGkQuPk

a to jej ulubiona :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace za nami :D:D:D:D:D

mała LiLu rosnie nam jak na drożdzach i ma już swoje ulubione piosenki :naughty::naughty:

przy tej ma cały czas usmiechnięta buźke i piszczy :grin::grin::grin::grin:

a przy tej najchetniej zasypia :kox::kox::kox:

http://www.youtube.com/watch?v=n-cMrGkQuPk

a to jej ulubiona :polew::polew::polew::polew::polew:

Dev jak ma twoja mala na imie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra ale mówimy do niej i na nią LiLu bo to były jej pierwsze dzwieki jakie wydała a brzmiało to mniej wiecej tak;

LiLu Luli :grin::grin::grin::grin::grin:


a przy tej ma cały czas wielkie oczy :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra ale mówimy do niej i na nią LiLu bo to były jej pierwsze dzwieki jakie wydała a brzmiało to mniej wiecej tak;

LiLu Luli :grin::grin::grin::grin::grin:

:grin: a juz mzslalem bo moja to Lilly i juz prawie ma 6 miesiecy,i ma dwa zeby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata harcor dla 3miesiecznego dziecka telewizje zalacza hehe.

jak nasza mala miala kolki to bralem ja na raczki i puszczalem whitney dzis ma 7,5 mca ta sama piosenka dalej ja hipnotyzuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej nie włączam telewizora tylko puszczam jej to wszystko z radia CD :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej nie włączam telewizora tylko puszczam jej to wszystko z radia CD :grin:

Spoko przecież żartuje :P

Że tak powiem wiem o co caman :wink:

Natka prawie wchodzi do telewizora tak jej sie podoba ^_^

Moje dwa skarby :wub: :wub: :wub:

e9d93b018006d979.jpg

Święta będą u nas fajnie zapamiętane:

Starsza (prawie 5,5 lat)zaczyna już gubić mleczaki a młodsza(8m-cy) wczoraj puściła się i zrobiła 1wszy kroczek.

Bezcenne... :beksa: :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale szybko :) Mój syn ma 8 miesięcy skończone i od niedawna raczkuje. Chodzi chętnie ale jak się go trzyma pod pachami, raczej w formie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się spieszyć, na każde dziecko przyjdzie ten czas

nasz młody zaczął chodzić po skończeniu roku :wink:

córka 2 lata temu podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj syn mając 10,5 miesiąca nie chodził ani nie raczkował, biegał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymek to tylko czekaj jaj zacznie smigac.

Nasza starsza zaczela chodzic plynnie w wieku 10mcy takze dla nas to normalka.Cos na styl Dev-a syna.

Dziewczyny szybciej jakos dojrzewaja.

Dokladnie tak jaj stan pisze kazde dziecko zaczyna w innym czasie i nie ma co sie tym przejmowac.np moja mlodsza 29 konczy 8 mcy a juz ma 5 zebow(wczoraj wyszla druga jedynka na gorze a dzis juz dwujka po drugiej stronie)moj chrzestniak ma poltora roku a ma dopiero 6 zebow.

Juz jakas pani rehabilitantka mowi ile to mozna miec problemow przez tak szybkie pojscie naszej malej ale co ja mam ja do grzejnika przywiazac jak tylko czego sie chwyci to juz wstaje...

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, zgadzam się, każde dziecko jest inne. Nie przyspieszę i nawet nie chcę :)
U was też w miastach jest ,,moda,, na rehabilitowanie dzieci? Bo nam jedna Pani powiedziała, że teraz około 90% dzieci się kwalifikuje do rehabilitowania :facepalm:

wesz82 - powiedz proszę jak przewozisz 2 małych dzieci w b5? jak foteliki pomieścić?

Edytowane przez Zymek1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, zgadzam się, każde dziecko jest inne. Nie przyspieszę i nawet nie chcę :)

U was też w miastach jest ,,moda,, na rehabilitowanie dzieci? Bo nam jedna Pani powiedziała, że teraz około 90% dzieci się kwalifikuje do rehabilitowania :facepalm:

wesz82 - powiedz proszę jak przewozisz 2 małych dzieci w b5? jak foteliki pomieścić?

może to nie moda, a po prostu większa świadomość lekarzy/rodziców

nasza córka też miała rehabilitacje z powodu zwiększonego napięcia mięśniowego - szybko jej te ćwiczenia pomogły i były widoczne spore postępy że tak to nazwę ogólno ruchowe :wink:

PS. o przewożeniu dwójki bąbli w B5 szkoda gadać - lepiej przewozić dwójkę dorosłych

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą świadomością to różnie. Byliśmy z żoną u 2 rehabilitantek i każda mówiła coś innego, można zgłupieć, nie wiadomo której słuchać. Mój syn miał słabsze napięcie mięśni prostych (ponoć tylko kosmetyka). Zdecydowaliśmy się na jedną z nich i okazało się tą właściwą bo poprawa nastąpiła, ale nie wiem czy to spowodowane było rehabilitacją czy raczej z racji dojrzewania. Przykładów jest wiele. np. moja znajoma miała zaleconą rehabilitację dla syna, olała to i dziecko normalnie się rozwija jak na swój wiek. Kiedyś nie było tego i ludzie jakoś radzili sobie i dzieci wyrosły na zdrowych ludzi, oczywiście nie jestem przeciwnikiem rehabilitacji :)

W B6 to samo będzie z 2 fotelikami :kwasny: ale jakoś będzie trzeba sobie poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro ortopeda i inni lekarze sprawdzili nasze male i wsio jest ok to czemu mamy latac i szukac dziury w calym.

Ta pani rehabilitantka nie widziala naszej malej na oczy po prostu stwierdzila to po tym jak moja kuzynka powiedziala jej o tym jak szybko rozwija sie nasza Natka.

Cos w tym jednak jest bo starsza poszlo tez szybko a juz wykryli u niej delikatne plaskostopie.z reszta ja tez je mam i jak na razie nie narzekam.

Takie czasy kiedys nie bylo tego wszystkiego o czym piszemy a moze i bylo i nikt sie tym nie przejmowal a dzis byle pier**la i juz lata sie po lekarzach znachorach i czym sie tylko da.

Pisze tak bo sam latam.jak kazdy normalny rodzic staram sie dac swojemu malenstwu lepszy start i dziecinstwo a jezeli ja mialem pod kazdym wzgledem.

Co do fotelikow to masakra jest i moja truje mi od ponad roku zeby kupic jakis autobus ale jakos dajemy rady bo starsza juz ma stacjonarny fotelik wiec tylko kwestia wpiecia jej.na malej miejscu zawsze mam zapiety pas i jak klade fotelik to z przodu zaciagam za ten dzyndzel a druga czescia pasa robie tak jak powinno byc.

Wymyslilem taka metode dlatego ze po wyciagnieciu pasa do jego granic mozliwosci zalacza sie blokada i wtedy juz lipa bo pas uciska lub nie mozna go zalozyc.

Normalnie masakra z tymi pasami z tylu.

Trzeba na a6 sie przezucic hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze ja chyba pomyślę coś o zmianie auta, bo moja żona też stwierdziła, że się nie pomieścimy. A kurcze pasuje mi ta audi, zresztą musi bo na Forda S-maxa trochę gotówki brakuje :)

Te blokady pasów to mnie do szału czasami doprowadzają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zabraliśmy szwagra i jego zonę jak siedli to nie mogli się ruszyć bo zablokowały im się pasy :grin:

Nam podoba sie Alhambra ale może z czasem moja będzie potrzebować 2 auta to niech se kupi :good: :good:

Fakt S-max cudny jest ale cena rozpierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...