Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jutro ma być ładna pogoda planuję spacer na Paprocany jak co to zapraszam :kox:

piwko tam leja ale jak spaceruję z mała to nie walę do ryja :wink:

Sam się oszukujesz, z czasem "mała" zacznie Ci przynosić alko :decayed:

Diman, najpierw parapetówa, potem kawalerskie a następnie pępkowe :kox:

i wszytko tydzień po tydniu :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

90 mm :kox:

20140319_194048.jpg

Opublikowano

Chłopy, czy ktoś ze swoimi pociechami przerabiał AZS? Dwa lata się bujam po konowałach i nic.

PZDR

Opublikowano
Chłopy, czy ktoś ze swoimi pociechami przerabiał AZS? Dwa lata się bujam po konowałach i nic.

PZDR

No moja mała ma i 5 lat juz walczymy...

Tego nie wyleczysz,wszystko zależy w jakim stadium?????

Pierw jest skóra,potem potem katar i kaszel,nasza ma skórę w miare doprowadzoną ale kaszel i katar to od poru roku zależy.

Ogólnie raz na 1,5 miecha kosmetyki dobrej firmy,zero dywanów zwierząt itd i jakoś daje rady.

Początki były najgorsze,jak się urodziła to w 2 tyg wysypało ją jakby w proszku do prania była kompana,ale robiony lek za 7zł 2 tyg i wszystko zeszło piknie:decayed:

Opublikowano

Ta skora to jedna wielka rana. A gnoje konowaly ino ze taka uroda. Alergia skorna i pokarmowa wykluczona. Ech

Opublikowano

Już wiecie, dlaczego w PL nie można mieć broni :wink:

A tak serio, to kurwica człowieka dopada czytając to :kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

A prywatna ino zobaczyla to mowi ze to ksiazkowy azs. Teraz probujemy z homeopatia.

Opublikowano

Ogólnie polecam pod żel pod prysznic emolium następnie krem do ciała też emolium.(na alle kupisz całe paki w dobrej cenie)

Możesz kombinować i zmieniać na oilatum bo każde dziecko inaczej reaguje.

Ważne jest żeby skóra była cały czas nawilżana przez maść np cholesterolową.

Nie zaszkodzi wizyta u dermatologa niech przepisze robione maści jak chcesz to jak moja wróci ze szpitala to podałbym Ci dokładnie skład.

Zyrtec z homeopatycznych???

Ja kurw...dostałem jak poszlismy z małą do rodzinnego z wyżej wymienionymi objawami a ta stare próchno dowaliło steryd na dzień dobry:doh::doh:

Potem wizyta u dermatologa 50zł za wizytę potem 7 zł za maść robiona i mała odżyła.

Z dobrym lekarzem jest jak z 6 w totka.

Mała kaszlała 4 mce pediatra rozkładała rece do Allacha.

Sami podjęliśmy decyzje i mała poszła do laryngologa pediatry,miesąc i mała zdrów twu twu twu.

Życze Ci dużo cierpliwości z AZS a na pewno pomożecie małej w cierpieniui:confused4:

Opublikowano

Polecam

http://www.google.com/search?q=emolium&hl=pl&gl=PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yK0sU5TVEuTD7AbC7IGIBw&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=320&bih=367&dpr=1

Ale też do tego mam jakieś dwie maści na zamówienie robione i zakaz dawania słodyczy i git.

Opublikowano

Co ty o słodyczach nasza doktor nie wspominała-mała by się załamała.

Opublikowano

Emolium odpada. Inne oilatum tez. Troszke pomogla masc posladkowa. Praktycznie cala apteka przerobiona. Masc noworodkowa ino rozpaprala. Normalnie rece opadaja. Mleko odstawione. Inne rzeczy skutkowe tez i nic.. Jak jest zimno na dworze to sie pogarsza. Zobaczymy jak sobie poradzi homeopatia. Narazie idzie tak jak szaman zakladal.

Opublikowano

Z tym zimnem ja bym nie obstawiał raczej na AZS-a.

Byliście u dermatologa???

Opublikowano

Na kase i prywat . ciezki temat. Ide w kimke. Pozdro

Opublikowano

Może słodycze dlatego ze np. Czekolada to produkt mleczny i może zawierać śladowe ilości orzechów. Ważne ze jak zacząłem z bólem serca odmawiać no czasem bo mi żal rocznego dziecka ale tylko raz na tydzień jak żona nie widzi to jest znaczna poprawa. . ;-)

http://www.alergosan.pl/index.php/artykuly-o-alergiach/21-atopowe-zapalenie-skory-azs

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

gdzie kupię zaślepki do kontaktów i na kanty np stolika ?

Opublikowano

Ikea. Czasem w biedronce i lidlu

Opublikowano
  • Autor
Ikea. Czasem w biedronce i lidlu
s

serdecznie dziękuję :decayed:

Opublikowano

Z poczatkiem roku mieli w biedrze cale zestawy. Popytaj . czasem maja zachomikowane

Opublikowano

na ranty do stolików te z ikei są do dupyyyyyyyyyyyy

dwa chwyty bajtla i schodzą ......!!!!!!!!!!!!!!!!

te do kontaktów ..........są nawet................... na trzeźwo ciężkie do wyciągnięcia :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.