Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink:

wesoe002.jpg

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w maju, chyba....

kto by takie rzeczy pamietał.....

Opublikowano

to teraz mniej czasu na warsztat...

czy jednak więcej, żeby "nie mieć czasu" na pierdoły :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
w maju, chyba....

kto by takie rzeczy pamietał.....

Twoja Pani na pewno pamięta:naughty:

Opublikowano
to teraz mniej czasu na warsztat...

czy jednak więcej, żeby "nie mieć czasu" na pierdoły :decayed::decayed::decayed:

z warsztatem to mam teraz urwanie d*py, przenosimy sie z jednego miejsca na drugie

dopiero co elektryke mi zrobili, zaraz bede rozbił dziury w scianach, wstawiał wieksze okna

musze zwozic szmelc wstawic podnosnik, myslec o ogrzewaniu itd itp

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie mam raczej do ziomków ze śląska, macie może nosidełko pożyczyć takie turystyczne ?

Opublikowano

ni :no4:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

ale :cicho:tomaszstn ma ex moje :decayed::grin:

Opublikowano

Już oddałem tej Pani która nie miała hajsu na wyprawkę dla dziecka, poszło wszystko co miałem dla maluszka :kwasny:

Opublikowano

Wczoraj zawiozłem moją panią na porodówkę.

Na razie coś sie rusza a lekarze nie chcą podać"wspomagaczy":kwasny:

Możliwe że jutro wszystko się rozstrzygnie:banan:

Opublikowano

Chuste do noszenia mamy. Nieuzywke... Oddam za male co nieco....

Opublikowano
Chuste do noszenia mamy. Nieuzywke... Oddam za male co nieco....

Teraz to piszesz jak moja już kupiła:kwasny::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chuste do noszenia mamy. Nieuzywke... Oddam za male co nieco....

Teraz to piszesz jak moja już kupiła:kwasny::decayed:

on pisał do mnie, Multis dzięki ale co ja Brad Pit jestem
Opublikowano
Wczoraj zawiozłem moją panią na porodówkę.

Na razie coś sie rusza a lekarze nie chcą podać"wspomagaczy":kwasny:

Możliwe że jutro wszystko się rozstrzygnie:banan:

I jak tam? Jesli to Wasze pierwsze to ciesz sie ostatnimi chwilami spokoju a nie wyglądaj :decayed: Też się doczekac nie mogłem ale wolałbym żeby zostało w brzuchu tak przynajmniej do 2 roku życia :polew:

Opublikowano
Wczoraj zawiozłem moją panią na porodówkę.

Na razie coś sie rusza a lekarze nie chcą podać"wspomagaczy":kwasny:

Możliwe że jutro wszystko się rozstrzygnie:banan:

I jak tam? Jesli to Wasze pierwsze to ciesz sie ostatnimi chwilami spokoju a nie wyglądaj :decayed: Też się doczekac nie mogłem ale wolałbym żeby zostało w brzuchu tak przynajmniej do 2 roku życia :polew:

Lipa bo były skurcze itd wsio jak w książce,moja nawet prosiła o doping a lekarz odmówił a teraz cisza,nie ma nic:kwasny:

Mamy już jedna 5 latkę także wiem o czym mowa:decayed:

Nie no co ty ja bym 3 lata z moją w ciązy nie podołał:facepalm:

Opublikowano
Wczoraj zawiozłem moją panią na porodówkę.

Na razie coś sie rusza a lekarze nie chcą podać"wspomagaczy":kwasny:

Możliwe że jutro wszystko się rozstrzygnie:banan:

I jak tam? Jesli to Wasze pierwsze to ciesz sie ostatnimi chwilami spokoju a nie wyglądaj :decayed: Też się doczekac nie mogłem ale wolałbym żeby zostało w brzuchu tak przynajmniej do 2 roku życia :polew:

Lipa bo były skurcze itd wsio jak w książce,moja nawet prosiła o doping a lekarz odmówił a teraz cisza,nie ma nic:kwasny:

Mamy już jedna 5 latkę także wiem o czym mowa:decayed:

Nie no co ty ja bym 3 lata z moją w ciązy nie podołał:facepalm:

Może masz i rację, żona w ciązy potrafi byc bardziej męcząca niż dziecko :wink: Ogólnie na naszego bombla nie moge narzekac bo w nocy budzi sie tylko na karmienie ale samo wstawanie jest masakryczne :facepalm:

Mały ma 9 miesięcy a tu juz na świat zbliża się u nas drugi bąbelek :banan: Nie wiem jak ja podołam :decayed:

U nas przy pierszym porodzie było tak że data którą podał lekaz jako data porodu o 5 rano zaczęły się skurcze, ale na spokojnie przed robota zawiozłęm żonkę do szpitala a Pani mówi że cos z tego będzie ale nie na jej zmianie :grin: No ale że termin był to dali jej wspomagacze i na drugi dzień rano zaczęła się akcja a o 15 bąbel był juz z nami:kox:

Opublikowano

Dasz rady-musisz:kox:

Poszły wody położyli ją na sali:decayed:

Wciągne coś i jadę wspomagać żonkę:decayed:

Opublikowano
Dasz rady-musisz:kox:

Poszły wody położyli ją na sali:decayed:

Wciągne coś i jadę wspomagać żonkę:decayed:

no to powodzenia :kox:

Ja już dwa razy przeżyłem tą dzicz :decayed:

Opublikowano
Dasz rady-musisz:kox:

Poszły wody położyli ją na sali:decayed:

Wciągne coś i jadę wspomagać żonkę:decayed:

no to powodzenia :kox:

Ja już dwa razy przeżyłem tą dzicz :decayed:

Tyś kuźwa przeżywał....:nabijasie: .....Ty :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.