Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie mam taki dylemat z zona na temat wozka dla corki.co byscie polecili?zonie zalezy zeby sie latwo skladal i nie byl ciezki

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie mam taki dylemat z zona na temat wozka dla corki.co byscie polecili?zonie zalezy zeby sie latwo skladal i nie byl ciezki

My mamy taki zestaw ( gondola , spacerówka , fotelik) jak widać sam się rozkłada a złożenie nie zajmuje więcej jak 5 sekund:) nie jest ciężki moja zadowolona z zakupu daliśmy za cały zestaw 160 ojro gdzie nowy widziałem w sklepie 700 ojro był bez fotelika w promocji

Opublikowano
właśnie,że isofix jest dla mnie priorytetem.. raz jeśli chodzi o bezpieczeństwo dwa jeśli chodzi o łatwość montażu..... z tego co przeczytalem to nie trzeba kupować nowego bo używki są mało " zjechane " mam racje ?

A co jest trudnego w zamontowaniu nosidełka nie isofix ? :nose: zrobisz jak będziesz chciał :wink:

My, dwa razy kupiliśmy używany zestaw 3w1. Nie kupiłbym nowego, bo każdy po kilku miesiącach to sprzedaje więc, co tam można zajechać w te kilka miesięcy :whistling: Kupuję i sprzedaję to w tej samej cenie nic nie tracąc :decayed:

Opublikowano

Stanley, święte słowa :wink:

Opublikowano

Wózek jak najbardziej ale fotelik mógł być uszkodzony przy jakiejś stłuczce i ja bym sie bał.

Opublikowano
Wózek jak najbardziej ale fotelik mógł być uszkodzony przy jakiejś stłuczce i ja bym sie bał.

przecież to kawałek plastiku i steropianu - wystarczy pooglądać :wink:

Opublikowano
Wózek jak najbardziej ale fotelik mógł być uszkodzony przy jakiejś stłuczce i ja bym sie bał.

przecież to kawałek plastiku i steropianu - wystarczy pooglądać :wink:

No własnie dlatego. To ma odkształcać i absorbować energię wiec różnie bywa, nie zawsze widać. Od zaufanej osoby tak ale od obcego bym się bał. No ale to tylko moje zdanie z którym nie kazdy sie musi zgadzać.

Opublikowano

Wiadomo, że co nowe, to nowe :wink:

Opublikowano

Juz widac bijace serduszko :kox::kox::kox:

Opublikowano
:decayed::naughty:
Opublikowano

dev to jeszcze raz gratulacje:wink:

i ja pochwale się moim misiem

1560706_611577968914586_1964243261_n.jpg :giveheart:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Juz widac bijace serduszko :kox::kox::kox:

U nas już po woli rozpycha brzucha jakby chciała wyjść:decayed:

Opublikowano

Brzusio po malu rosnie..... :wink:

Pomijam cycki... :facepalm:

Opublikowano

USG.jpg

2 tygodnie temu było w moim przypadku tyle widać :D:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

od jutra stary z małą sam cały weekend :kox: będzie dobrze 24h/24h w aucie :decayed:

Opublikowano
od jutra stary z małą sam cały weekend :kox: będzie dobrze 24h/24h w aucie :decayed:

możemy zrobić kinder spota i flaszke :decayed:

Opublikowano
  • Autor
od jutra stary z małą sam cały weekend :kox: będzie dobrze 24h/24h w aucie :decayed:

możemy zrobić kinder spota i flaszke :decayed:

jest jeden mały problem nie będę miał jak wrócić na chatę :decayed:

Opublikowano
od jutra stary z małą sam cały weekend :kox: będzie dobrze 24h/24h w aucie :decayed:

możemy zrobić kinder spota i flaszke :decayed:

jest jeden mały problem nie będę miał jak wrócić na chatę :decayed:

to się później będziemy martwić :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.