Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z ogłoszenia w gazecie:

" poszukuje pana z ktorym dnia ....... oglądałam na promenadzie w ..... zachód słońca. Okazuje się że nie tylko słońce zaszło. ..."

Pewnie dla alimentów te poszukiwania:polew:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moje dwa Bąble, pokażcie co tam macie :wink:

DSC0555JP_epwxnnr.JPGDSC0024JP_epwxnnn.JPG

Opublikowano

To moich razy dwa :grin:

1502833_332631436875086_565676716_o.jpg

Opublikowano

Fakt:wink:

Tomasz jak ogarniasz taką watahę bo ja z jedną czasem nie daje rady:facepalm:

Oto moje dwa maleństwa:

Starsza urwis:

ae44623320f1f636m.jpg

Młodsza na razie spokojna:decayed::

1a4027cc79227442m.jpg

Opublikowano

Mój Szkrab ;)

javy7eta.jpg

Opublikowano
  • Autor

moja kluska :kox:

DSC_3917.jpg

Opublikowano

Tomasz jak ogarniasz taką watahę bo ja z jedną czasem nie daje rady:facepalm:

Jakoś muszę dać radę :wink:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Fajne bączki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moja mała dziś skończyła 6 miesięcy, a ja się czuję jakby była ze mną od zawsze :decayed::kox:

Opublikowano
moja mała dziś skończyła 6 miesięcy, a ja się czuję jakby była ze mną od zawsze :decayed::kox:

:kox:......też mam tak ,że mógłbym za nią w łogiyń iść :decayed:

Opublikowano
  • Autor
moja mała dziś skończyła 6 miesięcy, a ja się czuję jakby była ze mną od zawsze :decayed::kox:

:kox:......też mam tak ,że mógłbym za nią w łogiyń iść :decayed:

i kunie kraść oczywiście do Audi :grin:

Opublikowano

obojętnie gdzie by te rumaki szły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a więc tak sprawa wygląda następująco:

na początku usypialiśmy mała na zmianę no powiedzmy 70% mama 30% tata :decayed: od dłuższego czasu zajmowała się tym tylko mama...no i pojawił się mały problem bo od kilku dni to ja staram się uspać małą ale z rezultatem takim, że mała zaczyna płakać i do momentu jak przyjdzie mama jest larmo - nie pomaga nic :doh:

jak ogarnąć ten temat żeby też stary mógł uspać małą :eusathink:

ps. tak wiem nie powinienem się tak dawać dymać tylko walić browar/gorzałę przed laptopem na forum, a matka powinna usypiać :decayed:

Opublikowano

Powiem Ci że jeśli chodzi o mieszkanie to ja tylko usypiam swojego małego w wózku, na dworze nie ma problemu, od początku ja usypiałem ale jak jest moja to tylko cycek się liczy ale mój trochę starszy :wink:

Opublikowano
a więc tak sprawa wygląda następująco:

na początku usypialiśmy mała na zmianę no powiedzmy 70% mama 30% tata :decayed: od dłuższego czasu zajmowała się tym tylko mama...no i pojawił się mały problem bo od kilku dni to ja staram się uspać małą ale z rezultatem takim, że mała zaczyna płakać i do momentu jak przyjdzie mama jest larmo - nie pomaga nic :doh:

jak ogarnąć ten temat żeby też stary mógł uspać małą :eusathink:

ps. tak wiem nie powinienem się tak dawać dymać tylko walić browar/gorzałę przed laptopem na forum, a matka powinna usypiać :decayed:

pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić :wink:

a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chodzi o wieczorne usypianie,w ciągu dnia w domu i na spacerze nie ma problemu, wjeżdżam na off road i mała po max 2 min od wyjścia z domu zasypia :decayed:

Opublikowano

no babki zawsze mają przewagę.....cycki.......

u nas jedynie to ,że dotyk/przytulanie/zapach/nucenie jakiejś kołysanki..........

Opublikowano

Wieczorem to tylko cycek, bez dwóch zdań :naughty:

Opublikowano
  • Autor
a więc tak sprawa wygląda następująco:

na początku usypialiśmy mała na zmianę no powiedzmy 70% mama 30% tata :decayed: od dłuższego czasu zajmowała się tym tylko mama...no i pojawił się mały problem bo od kilku dni to ja staram się uspać małą ale z rezultatem takim, że mała zaczyna płakać i do momentu jak przyjdzie mama jest larmo - nie pomaga nic :doh:

jak ogarnąć ten temat żeby też stary mógł uspać małą :eusathink:

ps. tak wiem nie powinienem się tak dawać dymać tylko walić browar/gorzałę przed laptopem na forum, a matka powinna usypiać :decayed:

pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić :wink:

a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona :naughty:

był etap że małą odkładaliśmy do łóżka i sama zasypiała

było też tak, że nocki całe spała ostatnio całe nocie się wierci i marudzi w śnie ( ale się nie budzi)

nie ma lekko z tymi brzdącami :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.