Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo to ładnie :decayed: a u nas narazie bez zmian, jeszcze się kulam:wink:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale to już tuż tuż;)

Sent from my iPad using Tapatalk

Opublikowano

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

20140110_212902.jpg

Opublikowano

;););)

Sent from my iPad using Tapatalk

Opublikowano

I zaczęło się new life:kox:

Moja puszcza małej tydzień po tyg jak dzidzia w brzuszku rośnie,koks na maksa.

W ogóle przy pierwszym dziecku jakoś bardziej się interesowałem itp,wy też to zauważyliście czy staje się odmieńcem:facepalm:

Opublikowano

I zaczęło się new life:kox:

Moja puszcza małej tydzień po tyg jak dzidzia w brzuszku rośnie,koks na maksa.

W ogóle przy pierwszym dziecku jakoś bardziej się interesowałem itp,wy też to zauważyliście czy staje się odmieńcem:facepalm:

to samo mam przy drugim :whistling: czasem wolę nawet dłużej w robocie zostać :facepalm:

Opublikowano

A ja na odwrót, każdą chwilę wolę być w domu, nawet jak mały miał pół roczku to wziąłem sobie 2 miesiące wolnego aby z nim posiedzieć :decayed:

Opublikowano

devastation sorki że wam spam robie :P ale mam coś naskrobane w temacie z hamulcami jak byś mógl zaglądnąć :P bo nie można ci PW wysłać . dzieki

Opublikowano
  • Autor

devastationa to już nawet w tym wątku szukają :lol1:

Opublikowano
devastationa to już nawet w tym wątku szukają :lol1:

:polew::polew: dev jest dosłownie rozchwytywany :decayed:

Zaraz sie zaczna dziewczyny z klubu zgłaszac bo też będa chciały taka "fasolkę" :polew:

Opublikowano
devastationa to już nawet w tym wątku szukają :lol1:

:polew::polew: dev jest dosłownie rozchwytywany :decayed:

Zaraz sie zaczna dziewczyny z klubu zgłaszac bo też będa chciały taka "fasolkę" :polew:

:shock3::polew::polew::polew:

Opublikowano
devastationa to już nawet w tym wątku szukają :lol1:

:polew::polew: dev jest dosłownie rozchwytywany :decayed:

Zaraz sie zaczna dziewczyny z klubu zgłaszac bo też będa chciały taka "fasolkę" :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

spec od hebli będzie heblował :grin:

Opublikowano

To będzie najszczesliwsze dziecko pod słońcem.... Klocków w huk do zabawy... ;-)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
A ja na odwrót, każdą chwilę wolę być w domu, nawet jak mały miał pół roczku to wziąłem sobie 2 miesiące wolnego aby z nim posiedzieć :decayed:

To ja tez tak mialem z 1 bobasem:wink:

Opublikowano

Z ogłoszenia w gazecie:

" poszukuje pana z ktorym dnia ....... oglądałam na promenadzie w ..... zachód słońca. Okazuje się że nie tylko słońce zaszło. ..."

Opublikowano
Z ogłoszenia w gazecie:

" poszukuje pana z ktorym dnia ....... oglądałam na promenadzie w ..... zachód słońca. Okazuje się że nie tylko słońce zaszło. ..."

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.