Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ala szybko wyzdrowieje bo wczoraj opierdoliliśmy 3.5 litra czystej za Jej zdrowie :wink:
na ryj ? :kox:

Dobrze było, litra na trzech, dwóch nie piło :decayed:

taka opcja jest jedyną słuszną opcją :kox:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po tygodniu spędzonym w Śląskim Centrum Zdrowia Dziecka, my już w domu :wink:

Choć c*h*j wie czy we wtorek nie wrócimy znowu.... Mała przed chwilą zwróciła cały antybiotyk :facepalm:

Opublikowano

się maluszek męczy :kwasny:...współczuje .....oby ozdrowiała.....:wink:

Opublikowano
Po tygodniu spędzonym w Śląskim Centrum Zdrowia Dziecka, my już w domu :wink:

Choć c*h*j wie czy we wtorek nie wrócimy znowu.... Mała przed chwilą zwróciła cały antybiotyk :facepalm:

...a co jest z Waszym bomblem ?

Opublikowano
Po tygodniu spędzonym w Śląskim Centrum Zdrowia Dziecka, my już w domu :wink:

Choć c*h*j wie czy we wtorek nie wrócimy znowu.... Mała przed chwilą zwróciła cały antybiotyk :facepalm:

...a co jest z Waszym bomblem ?

odmiedniczkowe zapalenie nerek :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Po tygodniu spędzonym w Śląskim Centrum Zdrowia Dziecka, my już w domu :wink:

Choć c*h*j wie czy we wtorek nie wrócimy znowu.... Mała przed chwilą zwróciła cały antybiotyk :facepalm:

...a co jest z Waszym bomblem ?

odmiedniczkowe zapalenie nerek :kwasny:

cokolwiek to jest niech wraca do zdrowia

:hi: moja już się dziś wyspała

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 05:17 ----------

Nie przesadzaj Miszka. Nie jest potrzeby kolejny wątek, w którym pewnie i tak niewiele będzie na temat a większość będzie o pierdołach. Do rozmów macie wątki spotowe i nie ważne czy pisze się o spotach, wyjazdach, dzieciach czy d*pie maryny.

No chyba że wszyscy "tatusiowie" dojdą do wniosku ze taki wątek jest im potrzebny (choć nie wiem za bardzo do czego). Na razie zamykam.

tak mi się wspomniało :sarcastic:

a tu 72 strony cennych porad :wink:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

a no i żeby nie było, że spam leci

mała wazy już 6,7 kg

cały dzień razem dużo snu, dużo zabawy choć pod koniec stary już się ubierał i mieli my zrobić trip po Tychach na relaksik...ale mama wróciła :decayed:

Opublikowano

nasz mały 5700gr. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak już gadamy tacierzyńskie muszę wziąć hurtem dwa tygodnie czy mogę rozbić na dwa razy po tygodniu ?

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nasz mały 5700gr. :decayed:

Yebany ile om na miesiąc ?

Opublikowano
jak już gadamy tacierzyńskie muszę wziąć hurtem dwa tygodnie czy mogę rozbić na dwa razy po tygodniu ?

Dwa tygodnie razem, tylko i wyłącznie, na 7 dni przed podanie że chcesz taki urlop :wink:

Opublikowano
jak już gadamy tacierzyńskie muszę wziąć hurtem dwa tygodnie czy mogę rozbić na dwa razy po tygodniu ?

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nasz mały 5700gr. :decayed:

Yebany ile om na miesiąc ?

z tego co pamiętam, musisz wziąść na raz, a Adaś jest z 19.10 :wink:

Opublikowano
nasz mały 5700gr. :decayed:

Też dobrze rośnie, nasz po 3 tygodniach miał 6 kg :naughty:

Opublikowano
nasz mały 5700gr. :decayed:

Też dobrze rośnie, nasz po 3 tygodniach miał 6 kg :naughty:

to co Twoja Żona ma w tych cyckach :kox:

Opublikowano

Mleko wysokowydajne :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

ale to chopy rosną :decayed:

dzięki za info o tacierzyńskim - muszę wykorzystać go w końcu na jakieś wakacje :naughty:

Opublikowano

Masz rok od daty urodzenia dziecka :wink:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

PS: to jest urlop ojcowski, nie tacierzyński :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Masz rok od daty urodzenia dziecka :wink:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

PS: to jest urlop ojcowski, nie tacierzyński :decayed:

oj tam oj tam zwał jak zwał ważne żeby wolne było :wink:

Opublikowano
:decayed: dokładnie, ja miałem 2 miesiące wolnego, fajnie było tylko potem już nie chciało mi się wracać do pracy :doh:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kilka zdjęć z wizyty pewnego Pana :decayed:

DSC0386JP_nqseare.JPGDSC0387JP_nqseaxp.JPGDSC0421JP_nqseaxn.JPG

Opublikowano

a do mnie w tym roku nie przyszedł :decayed::grin:

Opublikowano
a do mnie w tym roku nie przyszedł :decayed::grin:

bo jego pomocnica została u mnie i sam nie dojechał :decayed:

tumblr_mw9btcFZbk1shrpk8o2_r1_500.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.