Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no babki zawsze mają przewagę.....cycki.......

:naughty:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no babki zawsze mają przewagę.....cycki.......

:naughty:

ja o czymś zgoła innym :wink::decayed::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

nie karmimy już cyckiem więc szanse powinny być wyrównane, nawet popierdalam w różowym szlafroku od mojej ale mała się nie daje nabrać :grin:

Opublikowano
nie karmimy już cyckiem więc szanse powinny być wyrównane, nawet popierdalam w różowym szlafroku od mojej ale mała się nie daje nabrać :grin:

pics or didn't happen :decayed:

Opublikowano
:decayed: chce to zobaczyć ............:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

no k**wa bez przesady :polew:

Opublikowano
no k**wa bez przesady :polew:

nie takie rzeczy wrzucales hehehehe :grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
no k**wa bez przesady :polew:

nie takie rzeczy wrzucales hehehehe :grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

właśnie........

Opublikowano
  • Autor
no k**wa bez przesady :polew:

nie takie rzeczy wrzucales hehehehe :grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

właśnie........

sęk w tym, że nie mam :polew::polew:

Opublikowano

:polew:

dajesz :decayed:

Opublikowano

hehe byla by fota do demotywatorow:P hehe

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

zbieram sie bajo

Opublikowano

a to moje male

DSC_4466.jpg

DSC_4346.jpg

Opublikowano

niezły usmiech :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
a więc tak sprawa wygląda następująco:

na początku usypialiśmy mała na zmianę no powiedzmy 70% mama 30% tata :decayed: od dłuższego czasu zajmowała się tym tylko mama...no i pojawił się mały problem bo od kilku dni to ja staram się uspać małą ale z rezultatem takim, że mała zaczyna płakać i do momentu jak przyjdzie mama jest larmo - nie pomaga nic :doh:

jak ogarnąć ten temat żeby też stary mógł uspać małą :eusathink:

ps. tak wiem nie powinienem się tak dawać dymać tylko walić browar/gorzałę przed laptopem na forum, a matka powinna usypiać :decayed:

pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić :wink:

a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona :naughty:

był etap że małą odkładaliśmy do łóżka i sama zasypiała

było też tak, że nocki całe spała ostatnio całe nocie się wierci i marudzi w śnie ( ale się nie budzi)

nie ma lekko z tymi brzdącami :kwasny:

żeby jej nie idą ?

Opublikowano
  • Autor

uff dobrze, że snajper zmienił temat :decayed:

ps nie mam fot - no poważnie bez przesady :polew:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

a więc tak sprawa wygląda następująco:

na początku usypialiśmy mała na zmianę no powiedzmy 70% mama 30% tata :decayed: od dłuższego czasu zajmowała się tym tylko mama...no i pojawił się mały problem bo od kilku dni to ja staram się uspać małą ale z rezultatem takim, że mała zaczyna płakać i do momentu jak przyjdzie mama jest larmo - nie pomaga nic :doh:

jak ogarnąć ten temat żeby też stary mógł uspać małą :eusathink:

ps. tak wiem nie powinienem się tak dawać dymać tylko walić browar/gorzałę przed laptopem na forum, a matka powinna usypiać :decayed:

pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić :wink:

a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona :naughty:

był etap że małą odkładaliśmy do łóżka i sama zasypiała

było też tak, że nocki całe spała ostatnio całe nocie się wierci i marudzi w śnie ( ale się nie budzi)

nie ma lekko z tymi brzdącami :kwasny:

żeby jej nie idą ?

obczajałech ale nie widza nic

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

jeszcze mnie nie ugryzła :grin:

Opublikowano

podaj jej swojego sutka to może poczujesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pikna...czekam aż moja w końcu osiągnie taki wiek...i pewnie będę żałował :decayed:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

podaj jej swojego sutka to może poczujesz :decayed:

:polew:

Opublikowano

pikna...czekam aż moja w końcu osiągnie taki wiek...i pewnie będę żałował :decayed:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

podaj jej swojego sutka to może poczujesz :decayed:

:polew:

jak będziesz musiał mówić do swojej 10 razy: zostaw to, dopiero dowiesz się co to jest mieć dziecko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zamykam wątek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.