Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ceny w ASO tych rzeczy są niższe niż te z allegro :cool1:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

img641y.jpg

Opublikowano

img641y.jpg

ale urosła no no

Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

Brunhilda :good:
Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

tak po starosłowiańsku Elfryda :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

ja jestem zwolennikiem normalnych, polskich imion, żadne britnej, dżesika itp

No i my woleliśmy jakieś "mniej modne" tzn. że jak zawołam "Ala do domu" to nie zleci mi się pół ulicy :wink4:

Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

ja jestem zwolennikiem normalnych, polskich imion, żadne britnej, dżesika itp

No i my woleliśmy jakieś "mniej modne" tzn. że jak zawołam "Ala do domu" to nie zleci mi się pół ulicy :wink4:

na bank cie poslucha i przyjdzie :polew:
Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

ja jestem zwolennikiem normalnych, polskich imion, żadne britnej, dżesika itp

No i my woleliśmy jakieś "mniej modne" tzn. że jak zawołam "Ala do domu" to nie zleci mi się pół ulicy :wink4:

na bank cie poslucha i przyjdzie :polew:

posłucha bo mnie bardzo kocha :kox:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 21:33_________________________________________________3JPG_rhxrqep.JPG:decayed:

Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

Wiktoria - ładne ale bardzo popularne ostatnio

Oliwia - rzadko spotykane

Magdalena,Aleksandra - zawsze modne

Kamila - mój numer jeden i dlatego tak nazywa się moja starsza córka :kox:

Opublikowano

stanley maleństwo na fotkach wygląda :good::yeah:

Opublikowano

3JPG_rhxrqep.JPG:decayed:

stopy po tacie :polew:
Opublikowano

skąd tak dobrze znasz jego stopy :gwizdanie: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

skąd tak dobrze znasz jego stopy :gwizdanie: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

opowiadal mi o nich :decayed:
Opublikowano

ja uhhmmm .................opowiadacie sobie o własnych stópkach :decayed::polew:

Opublikowano

Kędzior spał mi ostatnio " w nogach" :decayed:

Opublikowano

Kędzior spał mi ostatnio " w nogach" :decayed:

sciul :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:37_________________________________________________nie mam k..wa pytań :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ,rozwaliliście mnie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ej , ciepnijcie jakieś propozycje na imie dla laski :decayed:

Brunhilda :good:

funny-quote-Some-People-Just-Need-A-High-Five.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 22:45_________________________________________________no Kamila fajne nawet :) chociaż mnie sie najbardziej podoba Marta :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.