Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie patyczkowała się :decayed:

....... i ten co to nie ma ani audi ani dziecka a najwięcej tu szumu robi :kox::decayed:

.............

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Oczywiście to był niewinny żart :punk:

(w końcu to założyciel wątku) :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oszywiście :wink4::)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 01:42_________________________________________________a Ty spać nie możesz po tym jak Ci licznik się zmienił ,czy jak :decayed: ?

Opublikowano

oszywiście :wink4::)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 01:42_________________________________________________a Ty spać nie możesz po tym jak Ci licznik się zmienił ,czy jak :decayed: ?

Ala pozno chodzi spac i tak się męczę :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam nadzieję ,że moja będzie o 20:30 w wyrku ,a później o 6:55 na chodzie dopiero :slina:

Opublikowano

ja mam nadzieję ,że moja będzie o 20:30 w wyrku ,a później o 6:55 na chodzie dopiero :slina:

U nas tak bylo ... Aż nastał taki czas że noc zamieniła się z dniem :kwasny:

Opublikowano

musicie ją do stanów zabrać by znów mogła się przestawić :kox::decayed:

Opublikowano

Wy to nieźle zryci jestescie... Ojciec krzęstny, korepetytor i ten co to nie ma ani audi ani dziecka a najwięcej tu szumu robi :kox::decayed:

Klub nam się rozrasta i za niedługo na ogólnopolskich będzie pokaźna gromadka szkodników biegac :tongue4::good:

Cieszę się, że jedziecie z małą.

Moja żona nie będzie czuła się odosobniona w te klubowe wieczory :cool1::wink4: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 07:44_________________________________________________

U nas tak bylo ... Aż nastał taki czas że noc zamieniła się z dniem :kwasny:

:przebiegly:

Julek od kilku dni robi sobie przerwy w spaniu..

Ok. 00.00 - 01.00 i w okolicach 05.00 - 06.00 ma czas na godzinne pogawędki i szał swędzących dziąseł.

Więc jest koks, szczególnie, że Ja kładę się mniej więcej o 00.00 a wstaję przed 07.00 więc On zabiera mi pierwszą i jedną, albo dwie ostatnie godziny snu. Czuję się już jak rozjechana żaba :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

i ten co to nie ma ani audi ani dziecka a najwięcej tu szumu robi :kox:

ale za to stworzył en wątek z myślą o "Takich'' jak Wy...więc proszę więcej szacunku :decayed:

bo zamknę w piz*ziec :naughty:

Opublikowano

szał swędzących dziąseł.

też od kilku tygodni to przeżywam ;(

Opublikowano

i ten co to nie ma ani audi ani dziecka a najwięcej tu szumu robi :kox:

ale za to stworzył en wątek z myślą o "Takich'' jak Wy...więc proszę więcej szacunku :decayed:

bo zamknę w piz*ziec :naughty:

wyrażaj się :punish: to czytają nasze pociechy :cool1:
Opublikowano

szał swędzących dziąseł.

też od kilku tygodni to przeżywam ;(

to chyba raczej niemożliwe, nie jest za wcześnie ? :cool1:

Opublikowano

Stanley to jest możliwe :cool1:

Opublikowano

szał swędzących dziąseł.

też od kilku tygodni to przeżywam ;(

to chyba raczej niemożliwe, nie jest za wcześnie ? :cool1:

Stanley to jest możliwe :cool1:

no przeciez jak OJCIEC mówi ze ząbkuje to tak jest :decayed:
Opublikowano

Stanley to jest możliwe :cool1:

to Wasza za pół roku pójdzie do komunii, za rok rok do szkoły a za 3 lata dostanie pierwszy okres - jak tak będzie szybko dojrzewać :wink4:

Opublikowano

Stanley to jest możliwe :cool1:

to Wasza za pół roku pójdzie do komunii, za rok rok do szkoły a za 3 lata dostanie pierwszy okres - jak tak będzie szybko dojrzewać :wink4:

:polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

Stanley to jest możliwe :cool1:

to Wasza za pół roku pójdzie do komunii, za rok rok do szkoły a za 3 lata dostanie pierwszy okres - jak tak będzie szybko dojrzewać :wink4:

o yebany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mój ma 3 miesiące - nie wiem jak Arka :gwizdanie:

Opublikowano

Mój ma 3 miesiące - nie wiem jak Arka :gwizdanie:

też coś koło tego jak pamiętam :wink4:

Opublikowano

jeżeli przy 3 miesiącach ząbkuje- to jest to bardzo szybko :gwizdanie:

Opublikowano

Mój ma 3 miesiące - nie wiem jak Arka :gwizdanie:

moja ma 9 miechów ,zaczęło się 1.5 miecha temu ale ostatnie 2 tygodnie to maaaasaaaakra nocki tak zarwane ze przypomniał mi się 1szy miesiąc :rolleyes: średnio co 1h pauza :evil: po kim mała to załapała ? :mysli:

...a po mamie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.