Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pamiętam mama mi opowiadała :decayed: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:30_________________________________________________

Dawid to świetne imię ! Przykłady Beckham, Hasselhoff, Guetta, Villa, Haye mógłbym tak stworzyć 100 stron

bulik :naughty:
Opublikowano

fajnie masz bulik na imię :decayed:

Opublikowano

fajnie masz bulik na imię :decayed:

dzięki
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

Opublikowano

psocą i rosną :decayed::hi:

Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Dzieci jak są malutkie są tak słodkie że chciałoby się je zjeść,

gdy dorosną to się żałuje że się tego nie zrobiło :kox:

Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie:

:decayed:

pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy :wink4:

Opublikowano

moja pociecha ma 3,5 roku, OOOO już rozpoznaje, teraz od czasu do czasu w czasie przeglądania forum tłumaczę się dzieciakowi co to są te żółte kulki i co która robi i dlaczego i po co i dla kogo i kiedy :polew: a najlepsze są te doroślejsze kulki wiadomymi walorami płciowymi albo w akcji i wtedy to mam gimnastykę żeby wybrnąć z tego :shocked:

Opublikowano

moja pociecha ma 3,5 roku, OOOO już rozpoznaje, teraz od czasu do czasu w czasie przeglądania forum tłumaczę się dzieciakowi co to są te żółte kulki i co która robi i dlaczego i po co i dla kogo i kiedy :polew: a najlepsze są te doroślejsze kulki wiadomymi walorami płciowymi albo w akcji i wtedy to mam gimnastykę żeby wybrnąć z tego :shocked:

Hehe... Twoja ma 3,5 i rozkminia żółte kulki, a ja czytam i myślę o jakich Ty kulkach piszesz :blink::polew: :polew:

Czasem mam takie kilkusekundowe opóźnienie :gwizdanie:

Opublikowano

moja pociecha ma 3,5 roku, OOOO już rozpoznaje, teraz od czasu do czasu w czasie przeglądania forum tłumaczę się dzieciakowi co to są te żółte kulki i co która robi i dlaczego i po co i dla kogo i kiedy :polew: a najlepsze są te doroślejsze kulki wiadomymi walorami płciowymi albo w akcji i wtedy to mam gimnastykę żeby wybrnąć z tego :shocked:

Hehe... Twoja ma 3,5 i rozkminia żółte kulki, a ja czytam i myślę o jakich Ty kulkach piszesz :blink::polew: :polew:

Czasem mam takie kilkusekundowe opóźnienie :gwizdanie:

czasem... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

moja pociecha ma 3,5 roku, OOOO już rozpoznaje, teraz od czasu do czasu w czasie przeglądania forum tłumaczę się dzieciakowi co to są te żółte kulki i co która robi i dlaczego i po co i dla kogo i kiedy :polew: a najlepsze są te doroślejsze kulki wiadomymi walorami płciowymi albo w akcji i wtedy to mam gimnastykę żeby wybrnąć z tego :shocked:

Hehe... Twoja ma 3,5 i rozkminia żółte kulki, a ja czytam i myślę o jakich Ty kulkach piszesz :blink::polew: :polew:

Czasem mam takie kilkusekundowe opóźnienie :gwizdanie:

czasem... :polew: :polew: :polew: :polew:

Grita :decayed:

Opublikowano

moja pociecha ma 3,5 roku, OOOO już rozpoznaje, teraz od czasu do czasu w czasie przeglądania forum tłumaczę się dzieciakowi co to są te żółte kulki i co która robi i dlaczego i po co i dla kogo i kiedy :polew: a najlepsze są te doroślejsze kulki wiadomymi walorami płciowymi albo w akcji i wtedy to mam gimnastykę żeby wybrnąć z tego :shocked:

Hehe... Twoja ma 3,5 i rozkminia żółte kulki, a ja czytam i myślę o jakich Ty kulkach piszesz :blink::polew: :polew:

Czasem mam takie kilkusekundowe opóźnienie :gwizdanie:

czasem... :polew: :polew: :polew: :polew:

Grita :decayed:

hehehe :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie:

:decayed:

pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy :wink4:

:)

4320f6289d26d4demed.jpg

Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie:

:decayed:

pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy :wink4:

:)

4320f6289d26d4demed.jpg

troche podobna do ":wtf:" :tongue4:
Opublikowano

cisza w temacie... dzieci już wydoroślały ? :mysli::decayed:

wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie:

:decayed:

pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy :wink4:

:)

4320f6289d26d4demed.jpg

widać, że lubi sobie podjeść :kox: :kox: :decayed:

a u mnie cza miec już oczy w przysłowiowej d.pie :kox: :kox: :kox: :>

IMAG0327.jpg

Opublikowano

377105_326502484035107_198504090168281_1226370_2024291400_n.jpg

:polew:

Opublikowano

Aaaaaa.... Czyli jednak mogą nie płakać :blink::polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:44_________________________________________________Jedziedzie z Bąkami na zlot ?

My się wybieramy z Julkiem. Będzie miał 6 miesięcy więc myślę, że spokojnie da radę.

Opublikowano

Aaaaaa.... Czyli jednak mogą nie płakać :blink::polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 17:44_________________________________________________Jedziedzie z Bąkami na zlot ?

My się wybieramy z Julkiem. Będzie miał 6 miesięcy więc myślę, że spokojnie da radę.

My też bierzemy, Ala będzie miała 8 mies

Diman też bierze swojego bąbla :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.