Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaaaa..... :kox:

To kapuje :decayed:

kapuś :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra - sprawę mam ... a mianowicie... jaki nawilżacz powietrza możecie polecić ?

Opublikowano

My jeszcze nie mamy, ale oglądałam program o nawilzaczach, to warto już teraz zainwestować w 'inteligentny' sprzęt, który ogarnia różne metraże, który dzięki czujnikowi wyłącza się sam jak jest już odpowiednie nawilzenie powietrza no i oczywiście, jeżeli to ma być do pokoju dziecka to należy sprawdzic czy nie nagrzewa się zewnetrzna obudowa. Tyle z teorii, z praktyką gorzej. ;)

Opublikowano

My jeszcze nie mamy, ale oglądałam program o nawilzaczach, to warto już teraz zainwestować w 'inteligentny' sprzęt, który ogarnia różne metraże, który dzięki czujnikowi wyłącza się sam jak jest już odpowiednie nawilzenie powietrza no i oczywiście, jeżeli to ma być do pokoju dziecka to należy sprawdzic czy nie nagrzewa się zewnetrzna obudowa. Tyle z teorii, z praktyką gorzej. ;)

My też się rozglądamy. Mamy już coś na oku ale w weekend udajemy się na "zwiady" i zobaczymy co wyjdzie z polowania.

http://allegro.pl/nawilzacz-powietrza-zibro-h509-9l-24h-i1908272709.html

Opublikowano

no i musi być cichy, żeby nie napier*alał jak stara lokomotywa :decayed:

Opublikowano

no i musi być cichy, żeby nie napier*alał jak stara lokomotywa :decayed:

Dlatego ultradźwiękowy :decayed::kox:

Opublikowano

no i musi być cichy, żeby nie napier*alał jak stara lokomotywa :decayed:

Dlatego ultradźwiękowy :decayed::kox:

i nie diesel :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

no i musi być cichy, żeby nie napier*alał jak stara lokomotywa :decayed:

Dlatego ultradźwiękowy :decayed::kox:

i nie diesel :gwizdanie:

czemu nie ? :decayed:

Opublikowano

no i musi być cichy, żeby nie napier*alał jak stara lokomotywa :decayed:

Dlatego ultradźwiękowy :decayed::kox:

i nie diesel :gwizdanie:

czemu nie ? :decayed:

bo kopci a to szkodzi :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________maaaja.jpg

kto jeszcze tak potrafi :decayed:

Opublikowano

pięknie ją uczysz :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:21_________________________________________________BTW

co ta za białe plamy na pościeli ? :gwizdanie:

Opublikowano

pięknie ją uczysz :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:21_________________________________________________BTW

co ta za białe plamy na pościeli ? :gwizdanie:

rodzeństwo (nie doleciało na czas) :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

pięknie ją uczysz :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:21_________________________________________________BTW

co ta za białe plamy na pościeli ? :gwizdanie:

rodzeństwo (nie doleciało na czas) :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

pięknie ją uczysz :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:21_________________________________________________BTW

co ta za białe plamy na pościeli ? :gwizdanie:

rodzeństwo (nie doleciało na czas) :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:polew:

starzejesz się :decayed:

Opublikowano

pięknie ją uczysz :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:21_________________________________________________BTW

co ta za białe plamy na pościeli ? :gwizdanie:

rodzeństwo (nie doleciało na czas) :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

:polew:

starzejesz się :decayed:

co goooodosz bo niee słłłyszeeee :decayed:
Opublikowano

maaaja.jpg

kto jeszcze tak potrafi :decayed:

ja :naughty:

ze 32 prawie lata temu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Eee... Myślałam że teraz :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

by się to wizytą na urazówce skończyć mogło :decayed:

Opublikowano

trochę późno czytam temat, ale w nawiązaniu do nawilżaczy to u nas w sklepach to kiepski wybór a ceny to już w ogóle wow. Mówię bo kupowałem w tamtym roku :(

Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

pewnie jest zdziwiona ze mnie nie ma :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.