Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

pewnie jest zdziwiona ze mnie nie ma :polew: :polew: :polew:

na bank, czuje, że jest weekend a wujka nie ma :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

jak się ogolisz to nawet jesteś do córki podobny :decayed:
Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

o tym czasie to wiktor na karmienie już wstaje :gwizdanie:

Opublikowano

23:30, ale na sen się nie zanosi :disgust:

IMG152jpg_rpeenaq.jpg

o tym czasie to wiktor na karmienie już wstaje :gwizdanie:

Maja od dwoch tygodni zasypia okolo 21 i budszi sie o 6;3o rano :naughty:

...naaaaareszcie :kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________http://www.wykopuj.pl/370/Zeby_zostac_ojcem.html

Opublikowano

Maja od dwoch tygodni zasypia okolo 21 i budszi sie o 6;3o rano :naughty:

...naaaaareszcie :kox:

:good:

ile już ma :?:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Maja od dwoch tygodni zasypia okolo 21 i budszi sie o 6;3o rano :naughty:

...naaaaareszcie :kox:

:good:

ile już ma :?:

22 skończy 7 miesięcy :naughty: [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 12:15_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0vEExid_znE#! :shocked:
Opublikowano

zdecydowanie to lepsze :tongue4:

Opublikowano

ceny :disgust::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Gadżety ma fajne,ale te ceny :shocked:

ceny :disgust::wallbash:

dzieciom żałujecie :cool1:

tak tak wiem na takie rzeczy nie ma kasy ale na wódkę pewnie by się znalazło co ? :sarcastic:

Opublikowano

to nie chodzi czy się żałuje ale ogólnie ceny :shocked:

ja te śpioszki w tej cenie porównuję do dżinów za 2k :wink4:

Opublikowano

Gadżety ma fajne,ale te ceny :shocked:

ceny :disgust::wallbash:

dzieciom żałujecie :cool1:

tak tak wiem na takie rzeczy nie ma kasy ale na wódkę pewnie by się znalazło co ? :sarcastic:

Moje dzieci i tak już za duże na śpioszki czy smoczki.Mówię ogólnie o gadżetach z Audi które koleś ma :slina:

Gdyby nie te ceny :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Biorac pod uwage ze te spiszki to na 2,3 tygodnie a potem trzeba robic dziury w nogawkach to rzeczywiscie jak dzinsy za 2k. :gwizdanie:

Moj gangreniak dostal ostatnio smoczek KTM :)

Opublikowano

Zróbmy biznes kupmy butelki smoczki ponalepiajmy wlepy klubowe i OOOO i sprzedawajmy za 50% ceny co na taj aukcji :naughty:

Opublikowano

Biorac pod uwage ze te spiszki to na 2,3 tygodnie a potem trzeba robic dziury w nogawkach to rzeczywiscie jak dzinsy za 2k. :gwizdanie:

Moj gangreniak dostal ostatnio smoczek KTM :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.