Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:

stany.jpg

:tongue4:

masz talent :polew:

paint to podstawa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 22:15_________________________________________________mozna i tak :decayed:

piffffo pilot i moya nowa laska standiman.jpg

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tym Lechem to przesadziłeś

Opublikowano

Z tym Lechem to przesadziłeś

zdecydowanie sie z toba zgadzam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

powinien to być żubr lub tyskie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z tym Lechem to przesadziłeś

zdecydowanie sie z toba zgadzam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

powinien to być żubr lub tyskie :decayed:

jest GIT :polew:

BTW Dimek młody podobny do Ciebie...to samo :pleasantry: pojebane :pleasantry: spojrzenie :decayed:

Opublikowano

a tu jeszcze jedno z tych jaki ja "kozak" jestem i nikt mnie na kanapie nie ruszy :gwizdanie: :naughty:

IMAG0273.jpg

pewnie obserwuje tatę i naśladuje :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Z tym Lechem to przesadziłeś

zdecydowanie sie z toba zgadzam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

powinien to być żubr lub tyskie :decayed:

jest GIT :polew:

BTW Dimek młody podobny do Ciebie...to samo :pleasantry:pojebane :pleasantry:spojrzenie :decayed:

poleci kropek :song:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

Z tym Lechem to przesadziłeś

zdecydowanie sie z toba zgadzam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

powinien to być żubr lub tyskie :decayed:

jest GIT :polew:

BTW Dimek młody podobny do Ciebie...to samo :pleasantry:pojebane :pleasantry:spojrzenie :decayed:

poleci kropek :song:

był i nie dał :heat:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

był i nie dał :heat:

bo oglądał fotki (nie czytał) :gwizdanie:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co tam dzieci takie spokojne ze nic nie piszecie? :decayed:

Opublikowano

co tam dzieci takie spokojne ze nic nie piszecie? :decayed:

się wujka ostatnio naoglądały i takie jakieś zamknięte w sobie :gwizdanie:

Opublikowano

co tam dzieci takie spokojne ze nic nie piszecie? :decayed:

się wujka ostatnio naoglądały i takie jakieś zamknięte w sobie :gwizdanie:

wujek KędziSan jest spoko i wogole ku*wa koks hehee
Opublikowano

co tam dzieci takie spokojne ze nic nie piszecie? :decayed:

wręcz odwrotnie i nie ma czasu nic napisać

Opublikowano

wyrezam jeszcze funkcję karuzeli łańcuchowej i kaczuszek i będzie jazda :naughty:

DSC0060JP_rprnpxq.JPG

DSC0066JP_rprnpnr.JPG

Opublikowano

Dzięki za fajny prezent, w imieniu Ali i swoim :notworthy:

Jak mała śpi też sobie poużywam :kox:

:wstydliwy:

Opublikowano

Dzięki za fajny prezent, w imieniu Ali i swoim :notworthy:

Jak mała śpi też sobie poużywam :kox:

:wstydliwy:

...coś jeszcze było w komplecie,czego nie ma na zdjęciu :gwizdanie:
Opublikowano

Dzięki za fajny prezent, w imieniu Ali i swoim :notworthy:

Jak mała śpi też sobie poużywam :kox:

:wstydliwy:

Czemu dziękujesz mu przez internet ? :blink::dziura:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za fajny prezent, w imieniu Ali i swoim :notworthy:

Jak mała śpi też sobie poużywam :kox:

:wstydliwy:

Czemu dziękujesz mu przez internet ? :blink::dziura:

łuna dziękuje nam bo my ściepa zrobili na gifty dla małej , mu tutaj jesteśmy jak jedna wielka rodzina :wink4:

Opublikowano

Aaaaa..... :kox:

To kapuje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.