Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie pływanie, a w zasadzie do tri- wszystko najsłabszym ogniwem jest, ale- jest co poprawiać:wink:

a jakie są cut-off time?

Opublikowano
  • Autor

ćwiartka chyba - 5h a połówka 8h.

Za rok w Poznaniu powinny być już pod logiem IM, bo starają się o licencję, fajnie byłoby miec koszulke z logiem 70.3 IM

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
ćwiartka chyba - 5h a połówka 8h.

Za rok w Poznaniu powinny być już pod logiem IM, bo starają się o licencję, fajnie byłoby miec koszulke z logiem 70.3 IM

:wink4:

dzisiaj ponownie ta sama trasa i adaptacja organizmu do wysiłku po rowerze-ogień :grin::wink4:

trza pobiegać jutro- idziecie :grin::wink:

pobiegane, a co u was?

Opublikowano
  • Autor

biegacie cos Panowie?

Jakieś zawody, w pobliżu?

Opublikowano

coś tam biegamy :wink:

jak sie tak przyglądam, to w PL jest coraz więcej imprez sportowych, czy to jakieś bieganie, czy TRI...u mnie wszystko daleko gdzieś :kwasny:

Zbyszek- na jakim rowerku śmigasz?

--------------------------------------------------------------------------------------------

Zbyszek- czekałeś i się doczekałeś :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

http://www.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/gdynia.aspx#axzz3ADPTlZO5

Edytowane przez domjenick

Opublikowano

ktoś startuje w przechlewie ?

Edytowane przez adamooo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I mnie bieganie dopadło :) na początek 5km z czasem poniżej 30min. Generalnie biegam od 3 tygodni i na razie nie próbuję bić rekordów, może później... W sumie mam już za sobą pierwsze 11km z czasem 1:08h :wink: Jednak przy większym zasobie czasowym wybieram rower (40-60km) . Do tego dochodzi również basen 60długości w ok godzinę.

Opublikowano
  • Autor

coś tam biegamy :wink:

jak sie tak przyglądam, to w PL jest coraz więcej imprez sportowych, czy to jakieś bieganie, czy TRI...u mnie wszystko daleko gdzieś :kwasny:

Zbyszek- na jakim rowerku śmigasz?

--------------------------------------------------------------------------------------------

Zbyszek- czekałeś i się doczekałeś :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

http://www.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/gdynia.aspx#axzz3ADPTlZO5

sory ze tak długo odpisuje :)

Trenuje na treku 4500 mtb

Startuje na treku szosowym 2300, na 105 i ultegrze, waga z pedałami 8,9 kg, średnia z 90km to 32km/h

Iron man 70.3 Gdynia :)) to bedzie to

W przychlewie nie startuje.

Opublikowano

no właśnie patrzyłem na szosówki i żadna z tych tańszych, nie waży mniej niż 10kg :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no właśnie patrzyłem na szosówki i żadna z tych tańszych, nie waży mniej niż 10kg :kwasny:

szukaj używki, za dobra kase kupisz naprawde konkretny sprzęt.

Panowie, poradźcie, co zrobić z brakiem mocy w nogach konkretnie w 4-głowych po 35km, kondycja jest ale brak siły, macie jakieś ćwiczenia na to?

Opublikowano

podbiegi, - zauważyłem tez, że szybciej mi sie biegnie i czas się poprawia po interwałach np 100m szybko, potem 100 wolno, 200m szybko, seta wolno, potem 300 szybko i schodzę 200, potem na koniec 100- mięśnie inaczej pracują- to0 chyba o to chodzi, zeby je zmusić do innej niż zazwyczaj pracy

Opublikowano
  • Autor

mówisz, ze podbiegi? mi sie wydaje że przysiady z cieżarem by się przydały.

Powiedz mi proszę, co na ból kolan i kostek po 20 km?

Opublikowano

kurcze- nie wiem, ale ból kostek też miałem-ostatni maraton- przykleiłem się do fajnej d*py i biegłem z nią, a że fajna była- to nawet nie pomyślałem, żeby się zatrzymać, choć skurcze i ból wszystkiego- nieopisywalne :grin:



przysiady z cieżarem by się przydały.
albo to, albo podbiegi- jeden czort :wink:
Opublikowano

Biegles na dopingu :grin:

Opublikowano

mówisz, ze podbiegi? mi sie wydaje że przysiady z cieżarem by się przydały.

Powiedz mi proszę, co na ból kolan i kostek po 20 km?

tak jak mówisz przysiady ze sztangą :) najlepiej z pasem :) i wykonać dobrze technicznie

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

Edytowane przez Zaleczeq

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Będą polowania na zapisy :)

Jestem po Maratonie w Poznaniu czas 3:52:40 netto.

Od 16km biegłem z bólem stopy, dzisiaj nie moge chodzić

dzięki Domino za info o IM w Gdyni

Opublikowano

dzięki Domino za info o IM w Gdyni
no problemo :wink4: na IM jestem na bieżąco, bo sam szukam czegoś koło mnie
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja pitole, nie było mnie tu od kwietnia

Opublikowano

byłes zbanowany i nawet nie zauważyłeś :grin::grin::grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.