Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

kierował kumpli w określonym czasie..i zszedł z trasy na 27 km nie dlatego że nie mógł dalej biec ale bieg w ramach treningu (wybiegania) przed orlenem maraton. tak się robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie. jutro szybka dycha i w niedziele orlen. zaczyna się nerwówa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie. jutro szybka dycha i w niedziele orlen. zaczyna się nerwówa ;)
tydzień przed maratonem w ogóle nie biegasz?

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 23:04 ----------

...dwa tygodnie do pierwszego Maratonu i teraz pytanie do bardziej "doświadczonych" w długich biegach

-pierwsza opcja, to delikatny trening -dzisiaj ok.20km, wtorek i czwartek 8/10km, z uwagi na kontuzje nogi (m. czworogłowy) i 15km w niedzielę przed Maratonem,a ostatni tydzień, to dosłownie trucht we wtorek i czwartek po 5km i do niedzieli odpoczynek, bo noga na prawdę mnie boli, ale tylko przed biegiem, bo jak przebiegnę jakieś 5km-to już nie czuje tego...wiem, ze za wiele już nie zmienię, ale nie chcę niczego spieprzyć czymś, co mnie całkowicie wykluczy...

druga opcja-to odpuścić tydzień przed i tylko w czwartek walnąć lekkie 5/7 km, a ten tydzień zrobić na rowerze, bo przecież nie obciąży to tak mięśnia, jak bieg?

jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tydzień już formy nie zbudujesz, więc odpuść, bo przeciążysz mięsień jeszcze bardziej i będzie lipa. Kumpel miał to samo o czym Ty piszesz z nogą i miesiąc przerwy musiał zrobić, dlatego odpuść i najwyżej 2 lekkie treningi przed. Do teg dużo magnezu i potasu czyli pomidory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tydzień już formy nie zbudujesz,

tego jestem w pełni świadomy:wink:

zrobię sobie lekki trening dzisiaj i odpuszczę z intensywnością-i tak trzeba się zregenerować, to czy to będzie 7, czy 10 dni-raczej już nie robi wielkiej różnicy, a można na prawdę wszystko spaprać...

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

no i pojechałem na rowerku i...w połowie zatrzymałem się, bo jakiś gościu szedł od pociągu i przewrócił się, uderzył głową w asfalt, więc Mu pomagałem-godzinę czasu na Ambulans czekaliśmy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: a ja myślałem, że takie rzeczy tylko w Polsce...no jak by miał zawał-to po chłopie by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed maratonem

Dziś 8km + 5x100

Jutro 16km spokojnie

Czwaretek 10km + 8x100

Sobota 6km

Niedziela trzymać kciuki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed maratonem

Dziś 8km + 5x100

Jutro 16km spokojnie

Czwaretek 10km + 8x100

Sobota 6km

Niedziela trzymać kciuki :-)

nieźle dajesz, możesz rozpisać dokładniej te interwały, bo chce to w trening wprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest 5x 100 metrów swobodne przyspieszenia, ja w tym czasie odpoczywam też 100 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Niedawno tutaj dołączyłem i także jestem miłośnikiem biegania.

A może ktoś z Was trenuje koło jeziorka kierskiego i chciałby biegać razem??

Moje wyniki możemy przemilczeć.

Co do najbliższych startów to Cracovia Maraton i Półmaraton w Białymstoku

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie, i biegowej i drogowej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano dowiedziałem się o zamachu w Bostonie-za tydzień maraton w Londynie i władze już lekką panikę mają... szkoda tego chłopczyka, co zginął-przyszedł popatrzeć na ojca...

BOMBY W BOSTONIE: Zginął 8-letni chłopiec - czekał na MECIE NA TATĘ - DRASTYCZNE ZDJĘCIA +18. bomba, Boston, BOSTON OFIARY ZAMACHU, maraton, USA, zamach bombowy, zamach w Bostonie - Bomba, Boston, Boston Ofiary Zamachu, Maraton, Usa, Zamach Bombowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano dowiedziałem się o zamachu w Bostonie-za tydzień maraton w Londynie i władze już lekką panikę mają... szkoda tego chłopczyka, co zginął-przyszedł popatrzeć na ojca...

BOMBY W BOSTONIE: Zginął 8-letni chłopiec - czekał na MECIE NA TATĘ - DRASTYCZNE ZDJĘCIA +18. bomba, Boston, BOSTON OFIARY ZAMACHU, maraton, USA, zamach bombowy, zamach w Bostonie - Bomba, Boston, Boston Ofiary Zamachu, Maraton, Usa, Zamach Bombowy,

no masakra, zobacz to

Explosions at the Boston Marathon - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w sumie-miejsce-jak każda inna sportowa impreza-dużo ludzi, w miarę mały ładunek, który i tak swoje zrobił, dobrze, ze "tylko tyle", bo mogło być ostrzej...

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

jak tam |Tomek-stres masz przed "Orlenem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wyjechać na dwa dni i nie odpocznę.

Piątek mam wolny, sobotę też wypocznę.

Stres będzie rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolne-powinienem planowo biec dzisiaj, ale odłożyłem to na jutro, a i tak się okaże jutro, czy nie potrzeba więcej wypoczynku...szkoda by było zaprzepaścić tyle tygodni treningu i nie pobiec za 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolne-powinienem planowo biec dzisiaj, ale odłożyłem to na jutro, a i tak się okaże jutro, czy nie potrzeba więcej wypoczynku...szkoda by było zaprzepaścić tyle tygodni treningu i nie pobiec za 2 tygodnie...

będzie dobrze, odpoczynek się przyda, poczujesz świeżość :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...