Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

Okazją była kiedyś klapa US za 99zł :decayed: ale moja dziołcha nie pozwoliła :confused4: już z nią skończyłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazją była kiedyś klapa US za 99zł :decayed: ale moja dziołcha nie pozwoliła :confused4: już z nią skończyłem :kox:

200 pln to i tak lepiej jak z U.S.A. targac za 400$ :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazją była kiedyś klapa US za 99zł :decayed: ale moja dziołcha nie pozwoliła :confused4: już z nią skończyłem :kox:

Mi "żona" do tej pory nie może wybaczyć, że nie kupiłem klapy usa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazją była kiedyś klapa US za 99zł :decayed: ale moja dziołcha nie pozwoliła :confused4: już z nią skończyłem :kox:

Mi "żona" do tej pory nie może wybaczyć, że nie kupiłem klapy usa :naughty:

Tak to już jest z tymi babami :disgust:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:51_________________________________________________Mam już heble od S4 na chacie :decayed: Musze je poczyścić i pomalować :kox: Może ktoś zna jakiegoś linka z foto story z wymiany hantli na wieksze, bo może sam spróbuje założyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat oglądałem :tongue4: Myslalem ze cos wiecej jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________Alleluja :buhaha: :buhaha: :buhaha::banan::banan2: znalazłem zderzol S4 tył do mojego sedana :buhaha: :buhaha: :buhaha::a4fan: :a4fan: :a4fan: :drool: :thumbup:

Już myślałem że nigdy nie znajde, jeden kolega mi pisał, że 2 lata szukał :shocked:

Ale znalazłem hehe he hehe hehehe hehe hheeeeheee

:szukaj: a znajdziesz :naughty: :naughty: :naughty:

1803062872.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest czasem b7?? :gwizdanie:

Nieee kolego B6 jak ta lala :naughty:

B7 ma inny plastik na wydechy :cool1: Tyle się naszukałem że rozpoznam z zmkniętymi oczami :polew: :polew: :polew:

Tu masz na potwierdzenie :gwizdanie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1803062872&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo daleś?? kiedys miałem robić s4 ale zrobiłem s-line, bo s4 mi sie nie podoba przod ale tyłek jest ładniejszy od s- line. a Progi?? czy listwy na dzrzwi??? bo progi chyba sie nie roznia??

Gdybyś zerknął na link, który pokazał kolega, wiedziałbyś ile dał..

Gdzie malujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo daleś?? kiedys miałem robić s4 ale zrobiłem s-line, bo s4 mi sie nie podoba przod ale tyłek jest ładniejszy od s- line. a Progi?? czy listwy na dzrzwi??? bo progi chyba sie nie roznia??

Gdybyś zerknął na link, który pokazał kolega, wiedziałbyś ile dał..

Gdzie malujesz?

U siebie w IRL[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 14:43_________________________________________________Zaczęliśmy z kumplem przygotowywać moje zasiski s4 pod malowanie

Za tydzień lece do PL to sie zaopatrze w farby i podkład :decayed:

To efekty wstępnych prac :naughty:

83896460.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz przedni zderzak s4 listwy grille i będzie :kox: , jeszcze bym wywalił to drewno i zapodał kierownicę b7 s-line lub TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega a czym potraktowałes te zaciski ze sie tak ladnie swieca ???? :slina:

Był to silny środek do czyszczenia felg z osadów :decayed: Nie radze wąchać :sick3::polew:

A potraktowane zostały jeszcze papierem ściernym :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:10_________________________________________________

To teraz przedni zderzak s4 listwy grille i będzie :kox: , jeszcze bym wywalił to drewno i zapodał kierownicę b7 s-line lub TT

No jeszcze musze skompletować gryle i kratki. A montować bede wszystko po nowym roku, bo do końca roku musze zrobić hamulce S4 :naughty: mocniejsze sprzęgło :naughty: i dwumas wymienić :gwizdanie: no a potem święta :wink4:

Drewno sie podoba mojej żonie i prosiła żebym nie wymieniał :no: więc zostawie dla jej przyjemności :tongue4:

W przyszłym roku po zrobieniu body biorę się za gwint i fele 19":

Inovit DTM Fronts 8.5x19 Rears 9.5x19 Inch Alloy Wheels Silver

41630639.jpg[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:22_________________________________________________A bym zapomniał jeszcze zakładam ori PDC na tył :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:33_________________________________________________Robiłem ostatnio z kumplem logi mojej Adzi i co sie okazuje?? :blink:

Auto po remapie :shocked: wygląda że jest zestrojone na jakies 190+ Bhp :naughty:

To się nazywa Kinder niespodzianka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...