Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się podobają felgi z RS6???

Chce kupić felgi w rozmiarze 18" x 8" ET43 z RS6 do tego opony 225/40/R18 czy takie koła bedą pasowały do A4 B6 i czy auto bedzie dobrze wyglądało?? Czy te felgi wytrzymają na naszych drogach??? Bedą to orginalne felgi RONAL produkowane dla Audi. Proszę o opinie. Co innego polecacie w tym rozmiarze???

Poniżej przykładowe zdjęcie:

fcf204236cbe240b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Sa extra i szczerze tez na takowymi sie zastanawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 jest w taki samym kolorze jak na zdjęciu więc podobnie będzie wyglądać :) Musze tylko dokładki pomalować. Przy okazji jak by ktoś mógł mi napisać na PW i le kosztuje molowanie dokładek i progów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to postanowiłem kupuje te felgi. Co do opon to pozostane na 225 tyle wystarczy. Zawieszenie obniże o 20-30mm więcej nie chce bo potem źle się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 będzie kiepsko wygladało przy tej oponie ,ładuj 245 to tylko 20mm hyhyhy

Narazie mam za słaby silnik na takie koła. Jak go wzmocnie na ponad 200km to pomyśle ale to dopiero za rok. Narazie będą 225.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak 18 od RS6 są piękne ale szału nie robią (co innego 19 calowe felgi z RS6 nad którymi to mocno się zastanawiam) co do opon to nie bierz 225 tylko 235/40 bo 225 to jest już tragedia na Polskie drogi a co do tego czy wytrzymają to nie masz o co się martwić, na pewno wytrzymają (za to zawias nie wytrzymuje tyle co przy 15... :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak 18 od RS6 są piękne ale szału nie robią (co innego 19 calowe felgi z RS6 nad którymi to mocno się zastanawiam) co do opon to nie bierz 225 tylko 235/40 bo 225 to jest już tragedia na Polskie drogi a co do tego czy wytrzymają to nie masz o co się martwić, na pewno wytrzymają (za to zawias nie wytrzymuje tyle co przy 15... :polew: )

Napewno popękają i sie pokrzywią, ale to jak wszystkie 17 i 18 przy "normalnej" jezdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczne fele w dobrym rozmiarze :) decyzja ktora podjales jest jak najbardziej sluszna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście sie komponuje :th:

Ps. dlaczego uważacie ze 225 to za mało?

nie chodzi o szerokość a o profil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...