Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 lift


Rekomendowane odpowiedzi

poza tym - moze w PL lepszy jest hard-top, ale ja bym nie kupil kabrioleta w naszym kraju - bez sensu miec auto, ktorym cieszysz sie pare razy w roku...

Najwięcej kabroiletów w europie sprzedaje się w Wielkiej Brytanii, gdzie przez większość roku pogoda jednak nie sprzyja przejażdżkom bez dachu.

Dokladnie ,ale za to jak wyjdzie slonce to kazdy chce sie go nachapac... to sie nazywa PAZERA :polew: :polew:

Szmaciany dach owszem ale w starszych Cabrio , w nowej furze... :no: to tak jakby do wnetrza A5 wrzucic zegarek RETRO - KUPA :sick3: Ja nie jestem zwolennikiem takiego lamania stylu ,ale rozni sa ludzie i rozne potrzeby :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, ze ktos kupuje jakiegos oldtimera w cabrio i wyjezdza nim raz na pol roku

:decayed:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaciany dach owszem ale w starszych Cabrio , w nowej furze...

no tak , kupa straszna ta A5 z dachem szmacianym :cool1::wallbash:

audi-a5-cabriolet-3,0-tdi-quattro-s-tronic-zdjecie-13152605.jpg

audi-a5-cabrio-2.jpg

audi_s5_cabrio_1.jpg

attachment.php?attachmentid=177607&stc=1&d=1218816640

Dla mnie coś pieknego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmaciany dach to taka nutka klasyki i moim zdaniem jest za***isty...

poza tym - moze w PL lepszy jest hard-top, ale ja bym nie kupil kabrioleta w naszym kraju - bez sensu miec auto, ktorym cieszysz sie pare razy w roku...

no chyba, ze ktos kupuje jakiegos oldtimera w cabrio i wyjezdza nim raz na pol roku :)

a kto mówi, że cabrio się jeździ tylko w sezonie letnim? jak dobrze zaimpregnujesz dach to nic nie prawa się z nim stać zimą.. no chyba, że ktoś "życzliwy" potnie Ci dach co w naszym kraju się zdarza :kwasny::wallbash: (ale to nie dotyczy akurat zimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie napisalem, cabrio sie nie jezdzi w zime... ale cabrio jezdzi sie dla przyjemnosci, a takich dni w roku zeby miec z tego przyjemnosc - to u nas nie ma za wiele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do liftu A5 uważam że ten lift był robiony na siłe bo trzeba jakoś zachęcic posiadaczy A5 na nowy model, ale zmiany są delikatne bo nie trudno zepsuć auto wizualnie idealne a takie chyba jest A5 (bynajmniej dla mnie) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie napisalem, cabrio sie nie jezdzi w zime... ale cabrio jezdzi sie dla przyjemnosci, a takich dni w roku zeby miec z tego przyjemnosc - to u nas nie ma za wiele :wink4:

taaa, tu chodzi bardziej o to, że na wyspach więcej ludzi stać na takie cabrio(zazwyczaj drugie auto) w porównaniu z naszym krajem i się lubią lansować pomimo że tam jest wiele mniej słonecznych dni niż u nas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzisiaj a5 ze szmacianym dachem :kox: :kox: :slina: :slina:

ja jakieś dwa tygodnie temu widziałem S5 w cabrio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 po lifcie -> http://www.fourtitude.com/news/publish/Audi_News/article_7176.shtml

Więcej fotek --> http://www.audizine.com/news/photos.php?nid=223&niid=1113&p=1

Mogli jeszcze zamontować taki silnik i byłby samochód idealny:

2012-Audi-S8-03.jpg

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te nowe światła zarówno przód jak i tył są obłędne :kox:

dużo ładniej niż te wielkie świecące kulki z obecnego modelu :sick3:

ciekawe jak na żywo, bo z fotek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy silnik, a raczej inaczej zestrojone 3.0 TFSI z kompresorem. Teraz ma 268BHP, czyli pewnie jakieś 274PS, Nm jeszcze nie zdradzono.

http://www.autocar.co.uk/CarReviews/FirstDrives/Audi-A5-3.0-TFSI-272-quattro/259260/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik ma zastąpić wolnossący 3.2 FSI i będzie raczej konkurencją dla 330i. 335i jest bezpośrednim konkurentem 3.0 TFSI 333KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...