Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jesteś w stanie odnowić panel Symphony II?

pisz do kolegi Radka (_radek_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś namiar na Radka?

mam klimatronika do odmalowania a sam nie wiem czy podołam ;)

Pisz wiadomość prywatną

http://a4-klub.pl/index.php?/user/82875-radek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam jeszcze raz ponieważ wiele osób chwali sobie lakier strukturalny BOLL (czarny kolor) i mówi że po odświeżeniu powstała fajna nierysująca matowa powłoka, dla sprawdzianu przeczyściłem schowek i pomalowałem tym lakierem, nie wiem co zrobiłem źle .. czy uzyłem zbyt dużo lakieru czy jak, ale powstała choropowata nieprzyjemna powierzchnia na której zostają ślady każdego brudu i nie da się jej wyczyścić... ta powłoka jest gorsza niż papier ścierny... :o

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom , to nie wina żadnego syfu. Innego lakieru trzeba użyć. strukturalnego - sam szukałem gdzieś na forum jest o tym mowa czym któryś forumowicz malował tunel do a4 b6, poszukaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie wydaje że boll to poprostu nieodpowiedni lakier strukturalny do malowania tapicerki b6, szukam dalej w takim razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier strukturalny jest bardziej do zderzaków. Jest jeszcze lakier do plastików (niestrukturalny) również z firmy Boll. Tym bym próbował malować w środku.

Edytowane przez adrian_pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335095-srodek-do-regeneracji-tunelu-srodkowego/w temacie o nim mówią, może to nawet ten co ty malowałeś, ale wiem że warto wsadzić puszkę do ciepłej wody temp się zwiększa lepiej pryska i do tego kluty nie lecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze gość pomalował tunel i gładziutko wyszedł :o

z tym podgrzewaniem dobra sprawa więc muszę przemyśleć. najpierw spróbuję zwykłym akrylowym i zobaczymy efekt ;)

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prześledziłem tematu i nie zadałem pytania _radek_ i awaryjka wygląda jak wygląda ;/ A reszta całkiem całkiem :)
Zdjęcia

Edytowane przez Bilder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, środek awaryjki (białe paski) zostawiam bez zmian no chyba, że ktoś ma nie wyraźne (wytarte) to je usuwam (według mnie lepiej to wygląda) gdybym miał odtwarzać również białe paski musiałbym wziąć za niego z 40zł co by było dla was nie opłacalne . Podsumowując jeśli ktoś ma w awaryjnych ładne białe paski (trójkąciki) w środku - takie zostawiam.

ce8584c1ea9a02ecgen.jpg
Edytowane przez _radek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zregenerować przyciski od sterowania szyb, klimatronic, ESP, wizytowni oraz uchwyt na kubek. Czy ktoś z forumowiczów posiada takie szablony na folii transportowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/Auto-Diagnose-Szablony-AUDI-Regeneracja-572838776204492/

jak masz fejsa to wklej sobie ten link.

mają naprawdę tanie te szablony i dają każdą zamówioną naklejkę podwójnie gratisowo w razie jakby coś poszło nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...