Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

no to kolejne fanty w drodze :kox::naughty:

kompletny, przedni zderzak S-line + grill od 3.0 TDI :gwizdanie:

1794881805.jpg

yyyyy.....zadbana paleta :polew: :polew: a tak poważnie to kosa jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kolejne fanty w drodze :kox::naughty:

kompletny, przedni zderzak S-line + grill od 3.0 TDI :gwizdanie:

1794881805.jpg

idzie grubo idzie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zamówiłem zimówki, będą u mnie w piątek. zdecydowałem się na najbrzydszy wzór do A5 :decayed: głównym powodem była cena, nigdzie indziej bym nie kupił za tyle nowych felg z nowymi oponami. Opony będą Dunlop SP WINTER SPORT 3D 225/50 R17. Parametry felg 17x75" ET 28 poglądowe foto:

13155689875.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takich oponach jeździ mój tata w Q7 i rewelacyjnie się spisują, dlatego też szukałem najlepiej z takimi oponami. a felgi.. no cóż, kwestia gustu. szukałem innych, a będą takie. Twoje ładniejsze :good: ale na zimę przynajmniej nie będzie mi ich szkoda i chyba ich nie ukradną w razie czego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, zima w PL trwa dlugo, nie moglbym tyle czasu patrzec na brzydka felge :) ...dlatego na zime zakladam 18" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa w ORI :) no i ET spoko jest :decayed:

tyle ze w A5 to nic nie daje i kola sa glebok schowaneza to sa to parametry idealnej felgi do B8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line exterieur skompletowany :kox: dziś odebrałem listwy z ASO. jednak wszystko dopiero dam polakierować i założyć dopiero na wiosnę :good: teraz pora szukać wydechu, a następnie ładnego koła albo ledów na tył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz felgi na zimę, takie jak turdzi i cuber kupili ale w jedynym słusznym rozmiarze :naughty:

http://allegro.pl/felgi-18-audi-a5-s5-a6-s6-orginal-lubin-i1865836759.html

tu jest jeszcze okazja na nowe felgi, wzór też fajny na zimę:

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6-a5-s5-18-i1857727598.html

... aż żal nie kupić w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę koła już mam, poza tym na 18 calach w zimie nie mam zamiaru jeździć :decayed: zamierzam szukać jakiejś 19tki na lato.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli Tobie się podoba :wink4

mi się to nie podoba... ale ma być praktyczne :decayed: nie wyobrażam sobie jeździć na gumie 245/40/18 w zimie.. teraz taką mam i rzuca mnie w bydgoskich koleinach, a co dopiero zimą :wallbash: zresztą zimą to auto nie musi pięknie wyglądać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...