Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u mnie się palą to wiem :tongue4: Tylko tu jest trochę inna lampa dlatego chciałem zobaczyć w dzień.

W nocy swiecą tak samo jak twoje bez postojówek , a w dzień postaram ci sie dzisiaj popołudniu pstryknąć.[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 06:53_________________________________________________znalazłem jedno z nocy , inaczej nie zrobie :>

zdjcie006v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób w dzień :good: Jeżeli tak samo wyjdzie jak to nocne to stań z boku i pstryknij pod kątem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nocne próbowałem pod kątem , jeden ch..j , nie chcialo wyjść , wiesz fonem to nie robienie zdjęć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nocne próbowałem pod kątem , jeden ch..j , nie chcialo wyjść , wiesz fonem to nie robienie zdjęć :thumbdown:

Nie musisz się spieszyć. Jak Ci wpadnie jakiś aparat w rękę to cykniesz. Tak z ciekawości chciałem zobaczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości chciałem zobaczyć :wink4:

Powiem ci tylko tyle że wygląda bosko :)[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 10:08_________________________________________________dsc01157m.jpg

dsc01158i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a nie mówiłem,że moskal ma lampki FK po konkrecie :P niebawem i u mnie się takie zjawią FK + xenon 6000K cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal z odłączonymi ringami wygląda :good: Podoba mi się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal z odłączonymi ringami wygląda :good: Podoba mi się :wink4:

a z postojowkami ble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal z odłączonymi ringami wygląda :good: Podoba mi się :wink4:

a z postojowkami ble?

Z postojówkami już gorzej bo ringi nie pasują do Audi i wygląda to średnio :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z postojowkami ble?

nex jak sam kilka razy mi powtarzałeś : "kwestia gustu" , mi na początku też sie podobało z ringami ale teraz juz troche wsią zalatuje moim zdaniem. od kiedy widze ople astry itp z ringami to juz mi sie średnio podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z postojowkami ble?

nex jak sam kilka razy mi powtarzałeś : "kwestia gustu" , mi na początku też sie podobało z ringami ale teraz juz troche wsią zalatuje moim zdaniem. od kiedy widze ople astry itp z ringami to juz mi sie średnio podoba

To samo mnie zniechęciło do angel eyes i kupiłem ori. Ringi były wsadzane gdzie popadnie, niezaleznie od marki i wygladu samochodu. Wsią zalatywało z czasem. Tak samo teraz jest z LEDami. Dlatego jak ringi to tylko w BMW. No i w Golfach 4 mi się osobiście podobają bo pasują do sylwetki samochodu. Ale tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod temat i podpytam odnośnie świateł przednich. Moja audiczka ma te pierwsze niezbyt ładne lampki przed liftem.

Najczęściej we wszystkich wątkach jak dobrze zważyłem, pojawiają się propozycje z ori valeo po II lifcie. Tylko u mnie byłyby przeróbki potrzebne. Niestety mam dwie lewe ręce do takich rzeczy więc sam się nie podejmę a fundusze nie pozwalają dać do kogoś na zrobienie. Czy jest realna szansa na zakup jakiś niebrzydkich średniej jakości lampek tak aby bez poważnych przeróbek zmieścić się w kwocie maks 800zł? Proszę o jakieś propozycję ponieważ nie znam tego tematu wcale :(

Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w chromie :

http://moto.allegro.pl/item574364435_lampy_depo_fk_audi_a4_95_angel_eyes_chrom.html

black :

http://moto.allegro.pl/item567817164_lampy_depo_fk_audi_a4_95_angel_eyes_ringi_black.html

obydwie propozycje sa bardzo dobrej jakości , tylko maja ringi (jak bmw) , mozna je odpiąć od zasilania i nie beda wcale świecić (tak jak u mnie) , reszta bez zarzutu , maja osobno montowany kierunek , nic nie trzeba zmieniać , ciąć , wtyczki pasuja do twojego modelu auta , mozna montować xenon :good:

Te były montowane w S4 :

http://moto.allegro.pl/item568006026_lampy_xenon_kierunkowskazy_audi_a4_s4_94_99.html

Tez sa bardzo dobrej jakości , mozna do nich bez problemu zamontowac xenon

we wszystkich przykładach które ci podałem nic nie musisz zmieniac w aucie , wchodzą bezproblemowo w miejsce starych lamp , ale ja na twoim miejscu bym sie zastanowił czy nie lepiej założyc zespolone, roboty naprawde nie jest dużo , tylko sie tak wydaje a efekt o wiele lepszy niz na dzielonych. tu masz linka do tematu w którym jest opisane jak montowac zespolone krok po kroku (gdybys sie jednak zdecydował):

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15032.0.html;highlight=agrowczasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal Ci dobrze radzi z zespolonymi. Roboty nie ma dużo a efekt będzie lepszy niż w przypadku dzielonych. No i zmieścisz się w 800 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kiedyś na podróbki - wyglądały świetnie, ale świeciły tragicznie - stąd też zainwestuj w oryginały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kiedyś na podróbki - wyglądały świetnie, ale świeciły tragicznie - stąd też zainwestuj w oryginały :wink4:

twoje podóbki były maide in Sonar stąd świeciły słabo :gwizdanie: te od FK widziałem jak świecą i nie ma co zarzucać im. Jak osobiście bym miał takie to i ringów bym nie odczepiał bo po co :gwizdanie:

Ale jak by mi teraz zachciało światła zmieniać to pokusił bym sie o takie

hxaua4b5hl1b1qp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kiedyś na podróbki - wyglądały świetnie, ale świeciły tragicznie - stąd też zainwestuj w oryginały :wink4:

Sonar ?? :naughty:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 13:00_________________________________________________Kowi a co to za sprzęt ????

za***iste :kox: :kox: na bank FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo podobne do FK :good:

szkoda że euro tak wysoko stoi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo podobne do FK :good:

szkoda że euro tak wysoko stoi :thumbdown:

Ale środek mają jak ori :tongue4: Wogóle ciekawe lampki tylko nie wiadomo jak z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...