Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawaj tu fotki lampiszonów i jakie stickery wziąłeś na dekory :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dawaj tu fotki lampiszonów i jakie stickery wziąłeś na dekory :mysli:

lampiszony ustrzelę jak ogarnę jakiś aparat bo ten w moim telefonie jest chyba z Nokii 3310 :bag:

a stickery mam bardzo podobne jak kolega armistead

http://postimage.org/image/9nvxg39g/

Opublikowano

Mnie też stickery kuszą ale jakoś te allegrowe żadne mnie nie przekonują, ale kto szuka wytrwale .... :rolleyes: dawaj foty, sesja nie zając :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą

Lampy na aucie:

imag0210640x482.jpg

imag0211640x482.jpg

imag0212640x482.jpg

i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie:

imag0209640x482.jpg

poza lampami powoli kompletują się inne graty, żeby plany zrealizować :decayed:

imag0213640x482.jpg

postaram się zrobić normalne fotki jak ogarnę jakiś aparat

Opublikowano

lampki Gites :good: widze kolego ze podobnie jak ja zbierasz graty pod maske :) u mnie wtryski juz leza na polce,jeszcze turbo i kolektor i ognia! Powodzenia w modach! Fajna masz furke :good:

Opublikowano

Tył na maksa obniżysz ale na dołkach będą opony tarły, jak przód obniżysz to nie skręcisz :decayed:

P1370504.jpg

a ja mam 215 oponke i bedzie baja :tongue4:
Opublikowano

Z FMICiem zacząłeś juz zakupy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Z FMICiem zacząłeś juz zakupy :mysli:

uporam się z nimi na początku przyszłego tygodnia :decayed:

Opublikowano

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

Opublikowano
  • Autor

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

no czekam na gwint :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside :kox:

Opublikowano

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

no czekam na gwint :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside :kox:

cięzko to się okleja?
Opublikowano
  • Autor

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

no czekam na gwint :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside :kox:

cięzko to się okleja?

bez masakry - 20 minut roboty

Opublikowano

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

no czekam na gwint :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside :kox:

cięzko to się okleja?

bez masakry - 20 minut roboty

czym podgrzewałeś?
Opublikowano
  • Autor

3 zdj od góry eleganckie, lampy fajne, pójdzie na glebę to jeszcze lepiej będą się prezentować :good:

no czekam na gwint :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside :kox:

cięzko to się okleja?

bez masakry - 20 minut roboty

czym podgrzewałeś?

Farelką :decayed:

Opublikowano

odezwij się do mnie na PW :naughty:

Opublikowano
  • Autor

odezwij się do mnie na PW :naughty:

:wink4:

dzisiaj znowu doszło kilka gratów - Gwint :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

imag0215640x482.jpg

i kilka pierdół pod maskę :wink4:

Opublikowano

a może coś do środka? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a może coś do środka? :decayed:

takie cuda to tylko przy weekendzie :decayed::wink4:

Opublikowano

gwint jaka firma ??

Opublikowano
  • Autor

gwint jaka firma ??

po mozolnych kilku miesiącach szukania używki KW, decydowałem się na MTS'a... tylko nie hejtować mi tutaj :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.