Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

DSC00626_zpsadfe0aac.jpg

kiedy ten sezon się zacznie :whistling:

:banan::banan::banan::banan::banan: jest mader faker dobry :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

jeszcze nie zabrałem się za klapę :facepalm: ale z tego co patrzyłem w necie to trochę rzeźby jest

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Junior jeszcze chwile poczekaj jeszcze cie bedzie wkur.. pogoda :D +28

uwielbiam taką pogodę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

jeszcze nie zabrałem się za klapę :facepalm: ale z tego co patrzyłem w necie to trochę rzeźby jest

to dawaj dawaj bo do sezonu coraz bliżej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dzieje: właśnie odebrałem paczkę od Gwerty'ego :banan: BIX zrobiony na nówkach DEPO, z przetwornicami Koito D2S, soczewa od e60 i sama ramka pomalowana na czarno :kox: ale lampy wrzucę dopiero na wiosnę jak będę zbroił auto na sezon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło dobrze może wyglądać,czy mi sie wydaje czy ktoś je do bory przymierzał w tym samym garażu?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj teraz a nie bedziesz czekał na jakieś wiosny :wink:
nie bo posypią i mu sól wpierdoli lampy :naughty:

:decayed: narazie dolatam na swoich całych czarnych valeo :wink: i tak czekam na żarniki jeszcze :wink:

Koło dobrze może wyglądać,czy mi sie wydaje czy ktoś je do bory przymierzał w tym samym garażu?:naughty:

ta, z Frykasem pasowaliśmy też do jego Bory, w sumie On załatwił mi to kółko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze w borze wyglądało,ale ja z wiadomych wzgledów jestem za audi więc czekam az założysz bo wzór w prostocie genialny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze w borze wyglądało,ale ja z wiadomych wzgledów jestem za audi więc czekam az założysz bo wzór w prostocie genialny:wink:

no fakt, na srebrnej borze leżało pięknie to koło, ale nie umywają się do Rial'i które ma założone :decayed: na sezon wrzuca jeszcze zaciski od Porsche pomalowane na żółto, w tych rialach będą prezentować się obłędnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat bym kładł bmw riale jakoś mi nie podchodzi tam chyba ze na żywo inaczej to wygląda,ale przynajmniej do Ciebie wpadnie to koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat bym kładł bmw riale jakoś mi nie podchodzi tam chyba ze na żywo inaczej to wygląda,ale przynajmniej do Ciebie wpadnie to koło

na tych Rialach jest taki klasyk, no i ma taki spas na tej borze że masakra. Regulacje gwintu ma powyciągane żeby niżej zejść :decayed: a te betoskie koła są niesamowite, mega się ciesze że mnie na nie namówił i że lądują u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...