Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI


dziadek

Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI



Rekomendowane odpowiedzi

mi chodzi o ASB 233ps bo ten niby najlepszy a Ty Nyna jaki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie seria bo jak pisałem mocy póki co wystarcza, a jak zacznie brakować to zawsze będzie jakaś alternatywa bo jak zrobię program odrazu i zacznie brakować to już auto będzie trza zmienić a chciałem ze 3 lata nim pojeździć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna ,gdzie mozna to autko obejrzec ? Jakies foty

Nie lubię się chwalić :naughty: A tak na serio to nie wrzucam fot na żadne fora bo nie wiadomo kto ogląda i kto czyta więc w necie nie obejrzysz.

Obejrzeć można w Częstochowie, przyjedz to się przejedziesz i zaczniesz żałować że BMW kupiłeś :cool1:

Uprzedzając Twój kolejny nic nie wnoszący do tematu post to samochód na żywo widział H4mm3R przy okazji wgrywania polskiego menu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna ,gdzie mozna to autko obejrzec ? Jakies foty

Obejrzeć można w Częstochowie, przyjedz to się przejedziesz i zaczniesz żałować że BMW kupiłeś :cool1:

Uprzedzając Twój kolejny nic nie wnoszący do tematu post to samochód na żywo widział H4mm3R przy okazji wgrywania polskiego menu :wink4:

Cos Cie gryzie :naughty: :naughty: ?

Co mnie obchodzi kto ten samochod ogladal ?

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie absolutnie nic :)

Poczytaj swoje posty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj swoje posty :cool1

:facepalm: . Domyslam sie do czego to bylo ale nie chce mi sie nawet tego komentowac. :hi:

Nastepnym razem zanim zaczniesz wypisywac jakies insynuacje w moim kierunku , to sobie kliknij ignore i nie bedziesz musial czytac moich postow. :cool1: . Ja Cie zapytalem normalnie a Ty do mnie zaczynasz sapac glupio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna ,gdzie mozna to autko obejrzec ? Jakies foty

Nie lubię się chwalić :naughty: A tak na serio to nie wrzucam fot na żadne fora bo nie wiadomo kto ogląda i kto czyta więc w necie nie obejrzysz.

A jak sprzedajesz auto w internecie na jakimkolwiek z serwisów to tez nie wrzucasz fotek?

Przeciez nikt nie kaze Ci pokazywać tablic rejestracyjnych.Zresztą większość z nas tego nie robi.Ani pisać miasta w którym jesteś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv on sapie jak tylko ma okazje ... :gwizdanie:

ja bym bral 2.0TFSI,cena zakupu na + ,dynamika podobna,koszty ekspolatacji+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez gdybym stał przed taki wyborem wolałbym 2,0 tfsi i więcej wyposażenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ciekawe czy poprawili te branie oleju przez 2.0TFSI bo mi akurat by się nie podobało jeździć z butelką oleju w bagażniku i dolewać co 1000km :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np jakbys zrezygnowal z Q to wtedy najlepsza opcja jest 2.0TFSI

dobrze wiesz, że gdybyś miał zrezygnować z q, to jedyną opcją pozostaje bmw a audi nieco traci sens..:wink4:

Powiem tak, wydajecie wirtualnie i do tego nie swoją kasę, jestem ciekawy ilu z Was wybrałoby faktycznie v6 tdi, mając świadomość dokładania 50k! zł do silnika, który przewyższa r4 tym czym musi czyli kulturą pracy i z racji większej mocy nieco osiągami, ale przepaści nie ma aż takiej żeby dopłacać za promocje w Le Mans :gwizdanie:

Racjonalnych powodów raczej nie ma, sa jedynie powody, które nie uzasadniają takiej różnicy :no:

Turdzi będzie relacjonował na bierząco co z olejem, jestem dobrej myśli.

Sporo użtkowników odkręca do oporu a potem się dziwią, poczekam na wersje osoby która wie jak traktować doładowaną benzynę :wink4:

Gdybym miał kupić nową A4 v6 tdi, zdecydowanie poszukałbym używanej s4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat doplacac 50 kola do 3.0 tdi jest przesada,roznica powinna byc mniejsza,ja bym nie doplacil takiej roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiesz, że gdybyś miał zrezygnować z q, to jedyną opcją pozostaje bmw a audi nieco traci sens..

wiem ale tujest temat Audi i potem znow mi ktos zarzuci ze "cos tam cos tam" :wink4: :wink4:

Wsumie tez jestem ciekaw jak to sie bedzie Turdziemu sprawowac. Zawsze na 260koni mozna zrobic taka furmanke i bedzie to juz fajnie jezdzic .

50K to bardzo duzo to jest nowe auto klasy sredniej z ubogim wyposazeniem albo Punto na pelnej opcji :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mówicie że 2.0 TFSI pali tyle samo co 3.0 TDI ? kurde jakie te benzyny teraz robią :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50k zł na wersji podstawowej plus dodatkowo każda opcja też droższa. Biorąc to pod uwagę 3.0 tdi to tylko jeżeli ktoś dużo jeździ poza miastem gdzie ten silnik może oddychać, 2.0 tfsi jeżeli głownie jeździmy po mieście. Koszty eksploatacji na plus dla 2.0 tfsi, spalanie raczej na podobnym poziomie, więc taka dopłata to trochę przesada.

Gdybym miał kupić nową A4 v6 tdi, zdecydowanie poszukałbym używanej s4 :wink4:

Jestem tego samego zdania s4 lub a6 z 3.0T

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...