Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy potrafi ktoś odblokować fis w okolicach malborka ?

Opublikowano

szukam kogos z okolic Olkusza, Krakowa, Katowic kto by mi rozblokował małego fisa na duzy chodzi mi o kogos kto juz to robił a nie bedzie eksperymentował na moim samochodzie

Opublikowano

​witam,,,,,,,,poszukuje fachowca z okolic lubuskiego badz wielkopolskiego do montazu manetki i kodowanie pelnego FIS,,,,,oczywiscie zaplace nalezycie,,,,,,,pozdrawiam

Opublikowano

Arek, co proponujesz? daj na Pw :wink:

Opublikowano

i jak tam chłopaki polecicie mi kogos kto sie tematu podejmie z tym Fisem

Opublikowano
dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

Opublikowano
dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

Ja u siebie mam ustawione 0 - DIS 1 i hula jak trzeba:decayed:

Opublikowano

ja ustawialem 2, mateo przy 0 masz dwa pomiary? 1 i 2?

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

mozesz jutro do 12 do mnie podjechac to Ci pomoge....

Opublikowano
ja ustawialem 2, mateo przy 0 masz dwa pomiary? 1 i 2?

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

mozesz jutro do 12 do mnie podjechac to Ci pomoge....

Tak, mam dwa pomiary - przełączam się pomiędzy nimi przyciskiem RESET :wink:

Jak kodowałem swoje manetki to gdzieś na forum znalazłem, że przy 0 jest OK :whistling:

Opublikowano
zen86 a w kodowaniu co wpisaliscie?
Opublikowano

A konkretnie w którym kodowaniu ?

U mnie już zadziałało wszystko. Za poradą kogoś z forum, ustawiłem wartość 1000. Wcześniej miałem 100. Mam 2 pomiary i przełączam się pomiędzy nimi przyciskiem reset. Moduł mam z literką K - tak dla potomnych. Działa tempomat i fis.

Marcin niestandardowy - dzięki za ofertę pomocy. Właśnie wczoraj jej potrzebowałem ale jakoś w nocy sobie poradziłem. W razie kłopotów (w przyszłości) z obsługą VAGa mogę dzwonić do Ciebie ? Znasz się na tym ?

Opublikowano

nie :decayed::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam moje audi to model b6 avf 2003 panowie mam male pytanie zmienilem licznik na kolor przy okazji zmienilem manetke by miec pelen fis.Ktos na forum stwierdzil ze raczej niebede mosial nic kodowac poniewaz kolorowy licznik bedzie raczej juz zaprogramowany na pelen fis.Ale okazuje sie ze lipa nic nie moge zrobic nic nie dziala.Na liczniku na wyswietlaczu na dolnej pozycjii pokazuje ile moge przejechac i pokazuje zaraz obok mala cyferke 1 a przelaczyc nie idzie.Czyli jednak bede musial kodowac?? Mieszkam w irlandii a tu raczej nikogo nieznajde co moglby mi wtym pomoc bo vaga nieposiadam.

Opublikowano

Kolego fisa masz odblokowanego ale pewnie manetka nie zakodowana dlatego nie zmienia opcji więc zostaje kodowanie samej manetki przy pomocy vaga.

Opublikowano

Dziekuje za szybka odpowiedz:cool: pozdrawiam

Opublikowano

Witam.Chciałem w swoim aucie zamontować tempomat.Auto posiada pełny kolorowy Fis.Moduł jest o numerze 8E0-953-549-F.Moje pytanie jest takie.Co powinien zakupić aby cieszyć się tempomatem?U mnie manetka wygląda tak Audi A4 B6 Przełącznik Kierownicy Kombajn Tempomat (3511972309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ,że bez tempomatu

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Opublikowano

Jeśli masz F to musisz wymieńić na inny obsługujący tempomat, tu masz temat do przeczytania: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

Opublikowano

Wielkie dzięki,tego poszukiwałem.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja dzis zmienilem manetke na pelen fis i po zmianie wyswietla mi ze mam wlaczone esp raz jest raz nie...

i tak caly dzien.

Opublikowano

taśmą nie kręciłeś przy montażu? Sprawdź błędy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.