Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

szukam kogos z okolic Olkusza, Krakowa, Katowic kto by mi rozblokował małego fisa na duzy chodzi mi o kogos kto juz to robił a nie bedzie eksperymentował na moim samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​witam,,,,,,,,poszukuje fachowca z okolic lubuskiego badz wielkopolskiego do montazu manetki i kodowanie pelnego FIS,,,,,oczywiscie zaplace nalezycie,,,,,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

Ja u siebie mam ustawione 0 - DIS 1 i hula jak trzeba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawialem 2, mateo przy 0 masz dwa pomiary? 1 i 2?

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

mozesz jutro do 12 do mnie podjechac to Ci pomoge....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawialem 2, mateo przy 0 masz dwa pomiary? 1 i 2?

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

dziś mi pseudo mechanik kodował tempomat i fis, z fisem nie mógł sobie poradzić. Zostało tak że tylko mogę wyłączyć wyświetlacz przyciskiem reset i nic więcej nie działa. Co może być nie tak?

Mam to samo. Podejrzewam złą adaptację. A co to jest

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

którą pozycję wybrac ?

mozesz jutro do 12 do mnie podjechac to Ci pomoge....

Tak, mam dwa pomiary - przełączam się pomiędzy nimi przyciskiem RESET :wink:

Jak kodowałem swoje manetki to gdzieś na forum znalazłem, że przy 0 jest OK :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie w którym kodowaniu ?

U mnie już zadziałało wszystko. Za poradą kogoś z forum, ustawiłem wartość 1000. Wcześniej miałem 100. Mam 2 pomiary i przełączam się pomiędzy nimi przyciskiem reset. Moduł mam z literką K - tak dla potomnych. Działa tempomat i fis.

Marcin niestandardowy - dzięki za ofertę pomocy. Właśnie wczoraj jej potrzebowałem ale jakoś w nocy sobie poradziłem. W razie kłopotów (w przyszłości) z obsługą VAGa mogę dzwonić do Ciebie ? Znasz się na tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje audi to model b6 avf 2003 panowie mam male pytanie zmienilem licznik na kolor przy okazji zmienilem manetke by miec pelen fis.Ktos na forum stwierdzil ze raczej niebede mosial nic kodowac poniewaz kolorowy licznik bedzie raczej juz zaprogramowany na pelen fis.Ale okazuje sie ze lipa nic nie moge zrobic nic nie dziala.Na liczniku na wyswietlaczu na dolnej pozycjii pokazuje ile moge przejechac i pokazuje zaraz obok mala cyferke 1 a przelaczyc nie idzie.Czyli jednak bede musial kodowac?? Mieszkam w irlandii a tu raczej nikogo nieznajde co moglby mi wtym pomoc bo vaga nieposiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fisa masz odblokowanego ale pewnie manetka nie zakodowana dlatego nie zmienia opcji więc zostaje kodowanie samej manetki przy pomocy vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem w swoim aucie zamontować tempomat.Auto posiada pełny kolorowy Fis.Moduł jest o numerze 8E0-953-549-F.Moje pytanie jest takie.Co powinien zakupić aby cieszyć się tempomatem?U mnie manetka wygląda tak Audi A4 B6 Przełącznik Kierownicy Kombajn Tempomat (3511972309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ,że bez tempomatu

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz F to musisz wymieńić na inny obsługujący tempomat, tu masz temat do przeczytania: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...