Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich znawcow tematu , mam pytanko dotyczace mojego nieszczesnego tempomatu a mianowicie kilka postow wstecz opisywalem dzialanie tempomatu po wymianie modulu a dokladnie po zalaczeniu dziala tylko chwilke a pozniej lipa nie mozna go zalaczyc ponownie.

Pytanko dotyczy pedalu sprzegla czy jest tam jakis czujnik lub cos podobnego co moze miec wplyw na poprawne dzialanie tempomatu ???

Mianowicie zauwazylem ze gdy zalacze tempomat to dziala :good: a gdy wcisne sprzeglo , zmienie bieg i odpuszcze sprzeglo nie mam mozliwosci zalaczenia tempomatu , dopiero gdy poruszam noga pedal sprzegla tak jagbym "postukal" stopa w pedal i w tym samym czasie wciskal "SET" na manetce tempomatu to zaskoczy i dziala :mysli:

Moze tu "jest pies pogrzebany" w tym pedale sprzegla :confused4:

Bardzo prosze o wszelkie podpowiedzi w tym ze temacie bo znow sie okaze , ze kupie drugi modul pod tempomat i znow lipa :wallbash:

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czujnik przy pedale sprzegla. Wymien go, lub odlacz i sprawdz jak bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja ma kilka pytan odnosnie tego watku:

1.Jesli nie mam seryjnie zainstalowanej w swojej b7 manetki z przelacznikiem do FSI to po zamontowaniu jej i kodowaniu bedzie wszystko dzalac a mianowicie czy bedzie pokazywal spalanie, przejechany dystans od zapalania silnika, srednie spalanie itp.... Czy jeszcze musze dodawac jakie rzeczy do tego czy wystarczy sama manetka??

2. Czy wystarczy przelozyc tylko "sama maneta" i tyle czy musze wymienic "manetka + korpus" ??

e7daa1cba8b872aa.jpg

3. Czy moge w wagu zrobic ustawienia bez przekaldania manetki zeby zobaczyc czy wogle mam cos takiego!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobisz przed montażem a jak znienisz manetkę i dołożysz czujnik płynu od spryskiwaczy i przeprogramujesz to będziesz miał wszytkie opcje :naughty:

przeczytaj dokładnie wątek (to sie nazywa dopiero lenistwo 15 stron wątku i juz się czytac nie chce) :gwizdanie:

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:) w serwisie z tego co pamiętam to ci krzykną około 350zł więc nie za bardzo opłacalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz numery katalogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Czy Zwykłym Vagiem KKL dokonam adaptacji manetki w A4 B7 z 2005r?

To autko ma juz chyba Can, ale czy z instrumentami połączy mi sie KKL czy niczego nie ruszy??

Jezeli nie to co mam kupicc, w rozsądnej cenie zeby to ruszyc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wyczytałem w śród tych wypowiedzi że można zrobić zworkę za licznikiem nie wykręcając go, tylko przez otwór w bezpiecznikach.Ale czy trzeba coś wykręcać żeby był jakiś dostęp bo nie jestem pewien jaki ten kabel co wchodzi do licznika jest długi i czy tu też trzeba rozpinać aku.????

Proszę o odp.Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wyczytałem w śród tych wypowiedzi że można zrobić zworkę za licznikiem nie wykręcając go, tylko przez otwór w bezpiecznikach.Ale czy trzeba coś wykręcać żeby był jakiś dostęp bo nie jestem pewien jaki ten kabel co wchodzi do licznika jest długi i czy tu też trzeba rozpinać aku.????

Proszę o odp.Pozdro :hi:

dostęp masz poprzez zdjęcie dekielka od bezpieczników i widać kostkę od licznika.wyciągasz ją,podpinasz się pod pin nr.1 i koniec kabelka gdzie Ci się podoba,byle do masy.Długość kabelka 20cm wystarczy śmiało.AKU lepiej odłączyć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zaślepkę. :tongue4:

Poszukaj po motoryzacyjnych czasem są dla różnych czujników gumy może coś podejdzie. Bo w ASO nie wiem czy to dostaniesz.

A jak skleisz a się zepsuje to bedziesz wycinał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie mam wszystko bo mam te same funkcje co pisze alex

miro powiedz mi z szczego dorabiales ta gumowa usczelke ja myslalem ze go moze sklejic jakims poxipolem czy osmiarniczka

uszczelka 7M0 919 382 do kupienia jest w ASO - koszt 6.6zeta

mam jedną w zapasie bo kupiłem a w zbiorniczku była uszczelka już zamontowana więc najpierw sprawdzcie czy czasem jej nie ma tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...