Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???


martines-76

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

Do niedawna byłem posiadaczem Audi A3

c2ac2e0b2c06e971m.jpg

ale los sprawił że auto zostało sprzedane i został tylko sentyment do Audi, który zaowocował zakupem w dniu dzisiejszym takiej to właśnie A4. Zdjęcia jeszcze sprzed zakupu, niedługo będą na pewno nowe.

e4189296ce10758dm.jpg

fde7e564418fb205m.jpg

51d4fc6d35d4120fm.jpg

4654811ed2a7af65m.jpg

klika szczegółów o autku.

Silnik AVG 110 KM

Climatronic (nie wiem czy to nie nazwa zarezerwowana dla VW - ale każdy wie o co chodzi)

4 poduszki

przebieg 208 tys. Chyba autentyczny, sprawdzany w serwisie.

jak widzicie biały, wiele osób odradzało a mi się podoba,musi być tylko czysty

Co do zmian wizualnych to może leciutko przyciemnione szybki, ale na początek podstawa czyli przegląd, rozrząd, napinacz paska wielorowkowego, jak będzie 100% sprawny pomyślimy o optyce.

Co do silnika to raczej bez chipa,nie ten przebieg, pozostanie seria.

We wnętrzu chciałbym założyć zegary z kompem, teraz tylko jest kontrola płynu oleju itd. Nie wiem czy się uda, jak z podłączeniem dodatkowych dwóch zegarów, temperatury oleju, i ładowania, czy będą działały.

Na pewno dobra myjnia i pranie tapicerki, bo czyściutka nie jest.

mam nadzieje że to złe początki dobrego bo godzinę po zakupie samochodu zaliczyłem kamień w szybę i szybka do wymiany.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyglada na tej feli.. :th:

Rob scieme.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do białych aut. Mają coś w sobie... jak czarne koty. Nikt ich niby nie lubi, a każdy zwraca uwagę. Też mysłałem nad białym, bo cenowo wypadają korzystniej (dla mnie podwójnie - mniej kasy za coś co mi się podoba). No i spójrz iż najdroższe auta w USA też są... białe.

Zazdroszczę nagłośnienia.

Pzdr[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:30 _________________________________________________No i super chrom reling oraz ładne fegi.

Naprawdę jest okej.[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________I nie wiem, czy też jesteś z okolic WCHa, ale jeśli tak, to najbliższe nam spoty to świdnickie, a przeczytasz o tym TUTAJ

Jeszcze nie byłem ale na pewno jakoś się tam pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :wink4: Kiedyś nie lubiłem białych aut , ale mają one cos w sobie :decayed:

Co do tuningu podam Ci super rozwiązanie na białego :wink4:

299784maxog5px3.th.jpg

Ładna symfonia w środeczku i ładne fele . Ty masz tylko połowe FIS'a ? :mysli:

Jak wykombinujesz coś z linznikiem do wkładaj alu ringi na zegary :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________

Nie mam nic do białych aut. Mają coś w sobie... jak czarne koty. Nikt ich niby nie lubi, a każdy zwraca uwagę. Też mysłałem nad białym, bo cenowo wypadają korzystniej (dla mnie podwójnie - mniej kasy za coś co mi się podoba). No i spójrz iż najdroższe auta w USA też są... białe.

Zazdroszczę nagłośnienia.

Pzdr[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:30 _________________________________________________No i super chrom reling oraz ładne fegi.

Naprawdę jest okej.[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________I nie wiem, czy też jesteś z okolic WCHa, ale jeśli tak, to najbliższe nam spoty to świdnickie, a przeczytasz o tym TUTAJ

Jeszcze nie byłem ale na pewno jakoś się tam pojawię.

cześć

jestem z Wałbrzcha ale po studiach już we Wrocławiu. Auto na DB[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 13:06 _________________________________________________Auto w końcu zarejestrowane, z wymienionymi paskami i wygląda tak

42248cc91caae6a0.jpg

176eba283710de4b.jpg

ffe8ccf076cf83d0.jpg

222a5f7b3893e90c.jpg

1b40a18b10ba391e.jpg

e677c52bd62c34fd.jpg

1e35818340c459b8.jpg

03b0110ba4c23658.jpg

fd29b7d6f393de36.jpg

ba00c9e680fb0b53.jpg

41a2561ac06b1145.jpg

507b72d5ed638ac3.jpg

wiem wiem wypadałoby go trochę rzucić na glebę ale niestety dojazd mam do domu taki że po obniżeniu bliżej poznałbym się z miską olejową. :kwasny:

co zmienić czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakoś mi sie zawsze biały nie podobał. kojarzył mi sie ze starym golfem MKII czy maluchem. ale odkąd widziałem autko RS4DEVIL-a muszę przyznać ze kolor ten cos jednak w sobie ma. a powiedz gdzie twoje halogenki sie podziały? czyżby kos sobie "pożyczył'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielutka :kox:

w ogole ladnie sie prezentuje i wyglada na zadbana

masz radio symphony 2 din wiec ja bym tam wsadzil RNS-E lub Navi +

fajne rejestracje masz .... placiles cos ekstra za takie cos czy tak ci sie udalo trafic ?

ode mnie duzy + dla tej AUDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielutka :kox:

w ogole ladnie sie prezentuje i wyglada na zadbana

masz radio symphony 2 din wiec ja bym tam wsadzil RNS-E lub Navi +

fajne rejestracje masz .... placiles cos ekstra za takie cos czy tak ci sie udalo trafic ?

ode mnie duzy + dla tej AUDI :)

Nie bardzo chcę wstawiać navi, miałem w passacie i codzienna udręka z zostawianiem auta pod domem, zawsze jakaś szmata na desce rzucona na noc żeby złodziej się nie zainteresował.

W ostatnim passacie maiłem navi w palmie. Oczywiście jak debil zostawiałem uchwyt na szybie na noc i któregoś ranka nie było już szyby w drzwiach pasażera i navi którą zostawiłem schowku. Cóż za błędy się płaci. Zakładając szybę ludek który tam pracuje opowiadał że tygodniowo przyjeżdzają 3-4 auto z wybitymi szybami i skradzionymi ori navi. No cóż to tylko Wrocław.

Co do blach to niestety nie było nic fajnego. To to co jest DB 99999 to 10 minut roboty w paint-cie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowicie podoba mi się kolorek - pasuje do Avanta. moja wizja Twojego auta wygląda tak: dokładki w kolor, ciemna szyba, obniżenie zawiasu i czarna/grafitowa felga (ewentualnie z polerowanym rantem) - podobna do tej, którą pokazał raggaman :slina::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawaj jedną dziewiątkę!!!

Albinos, ha, nowe, dobre!

http://images31.fotosik.pl/141/42248cc91caae6a0.jpg - nie wierzę abyś się tak bawił z tego konta w Paincie :)

Super się prezentuje, aż gul mi skoczył iż kiedyś nie skusiłem się na białego, a miałem okazję, tylko "inni' mieli "inne" zdanie.

Super fura.

Co do przyciemnienia szyb to będąc w USA widziałem takie zestawienia w Q7 jak niżej i bardzo mi się podobały.

W Twoim aucie pasowało by wg mnie także.

q7_white_1.jpg

q7_white_2.jpg

q7_white_3.jpg

q7_white_4.jpg

A tu ostateczne foto, co może mówić o indywidualności białych aut...

(fotki do usunięcia w każdej chwili - wszak to wątek o Albinosie)

hills_white_bmw_1.jpg

hills_white_bmw_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić blachy w paintcie to nie problem. Wyślij mi ma prv fotę Trojej zaby to coś wymyślimy fajnego. Spójrz na a3 które miałem wczesniej naprawdę miała DB 49998

co do felg to mam w garaż po passacie coś takiego

http://www.allegro.pl/item309129479_felgi_vw_golf_v_jetta_touran_nowe_fak_vat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co bialy najladniejszy, skoncze przy swojej to tez sie pochwale, uwazaj na dekielki od felg mi juz 2 razy zawineli :shocked:, i do zobaczenia gdzies na trasie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne autko, jedyne co bym zrobil to wlasnie przyciemnil szybki a co do obnizania to nie trzeba tego robic wystarczy wszystkie progi pod kolor pomalowac i zobaczysz jak bedzie lazela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...