Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgłowe A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dzisiaj w B6 zamontowałem spryski mgłowe od rafiego i powiem że różnica jest ogromna w porównaniu do zwykłych. że ja dopiero nie dawno wyczaiłem że idzie to zmienić tak bym to zrobił prędzej a nie świadomy jeździłem dwa lata na tych zwykłych masakra

Opublikowano

A jak wygląda podczas zamrożonej szyby? Bo z ori dyszami potrzymam przez 4 sekundy i szyba odmrożona, a jak to wygląda z tymi rezanymi?

Opublikowano

tu bardziej chodzi o powierzchnie rozpylenia płynu na szybie i co najwazniejsze mniej się z zużywa płynu niż przy tradycyjnych

Opublikowano

wymyslil ktoś jakiś ładny sposób dla lifta może?

Opublikowano

a tu masz porównanie zwykłe vs mgłowe

Opublikowano

A czy te spryskiwacze nie będą takie sam jak od Forda Focus-a?

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-vw-polo-skoda-fabia-i-octavia-i-i6477507108.html

jak coś to mam też fabię II mogę pomierzyć .

Jak możesz zmierzyć to fajnie by było:-)

Edytowane przez lango

Opublikowano

Mnie tam jakoś inaczej spryskiwacze działają, na obu filmikach widać, że dysze są źle ustawione i za nisko spryskują, co nie zmienia faktu, że B6 po prostu nowsze jest i zastosowano nowsze spryski, które moim zdaniem nie odbiegają dużo.

Opublikowano

Mnie tam jakoś inaczej spryskiwacze działają, na obu filmikach widać, że dysze są źle ustawione i za nisko spryskują, co nie zmienia faktu, że B6 po prostu nowsze jest i zastosowano nowsze spryski, które moim zdaniem nie odbiegają dużo.

co ty masz źle ustawione? chyba nie znasz zasady działania dysz mgiełkowych. a4 b6 jest fabrycznie wyposażone w zwykłe spryski taj jak b5 a mgłowe są przekładane z tourana albo golfa 5 bo lepiej psikają. 2 filmik pokazuje ori sprysk z lewej a z prawej po przełożeniu od tourana

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Mnie tam jakoś inaczej spryskiwacze działają, na obu filmikach widać, że dysze są źle ustawione i za nisko spryskują, co nie zmienia faktu, że B6 po prostu nowsze jest i zastosowano nowsze spryski, które moim zdaniem nie odbiegają dużo.

co ty masz źle ustawione? chyba nie znasz zasady działania dysz mgiełkowych. a4 b6 jest fabrycznie wyposażone w zwykłe spryski taj jak b5 a mgłowe są przekładane z tourana albo golfa 5 bo lepiej psikają. 2 filmik pokazuje ori sprysk z lewej a z prawej po przełożeniu od tourana

Chodziło mi o ori sprysk, mam ten sam a mnie jakoś na samą górę szyby pryska, a nie leje jak konewką..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak myslicie podeszła by do przedlifta 97' taka dysza?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5126259585

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też się nad tym grubo zastanawiam ,bo juz mnie chu.. jasny trawfia.. ktos zakładał te skody?

Coś takiego znalazłem na aledrogo

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6021074086

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

wymyslil ktoś jakiś ładny sposób dla lifta może?

podbijam pytanie...

Opublikowano

Jak myslicie podeszła by do przedlifta 97' taka dysza?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5126259585

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

tak podchodzi, w innym temacie już było wsio wyjaśnione https://a4-klub.pl/index.php?/topic/68013-all-b5-spryskiwacze-mgielkowe-czy-sa-w-ogole-dostepne-jakies/page-1

Też się nad tym grubo zastanawiam ,bo juz mnie chu.. jasny trawfia.. ktos zakładał te skody?

Coś takiego znalazłem na aledrogo

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6021074086

odpuść te uniwersalne, cena kosmos a efekt i mocowanie pewnie tragedia

Edytowane przez Trzesio

Opublikowano

Dzięki Trzesio za podrzucenie tematu juz zabieram sie za lekturę :-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Trzeba kupić z Skody i po problemie będzie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Które najlepiej podejdą do polifta? Czy ogólnie wszystkie mgłowe z VW to jest to samo?

Chciałbym uniknąć za dużego rezania skoro można łatwiej ;)

Opublikowano

Vw , Skoda , Seat ... jeden czort

Opublikowano

Tylko, które będą pasowały bez przeróbek do A4 B5 FL ?

Opublikowano

żadne z tego co wiem.

Opublikowano
żadne z tego co wiem.

+1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.