Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] A4 1.9TDI 66 kW avant


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie ma co się rozpisywać oto kilka fotek mojego auta oglądajcie i komentujcie mile widziane rady. Co do tego co zamierzam zrobić to zakupić większe felgi bo póki co to standardowo 15", delikatnie przyciemnić szyby, założenie xenonu, wymiana środkowego tunelu z podłokietnikiem, może jakiś system audio i chyba tyle.

lewybokbd0.png

przdsm0.png

wntrzetyda6.png

wntrzeprzdck4.png

wntrzedi4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooooooo ale foteliki wyczesne :naughty: no noo fajna furka pare zmian o których wspomniałes i bedzie malina ,gratki. :th: ps. sćiągałeś ją z niemcowni czy tu na miejscu ją nabyłeś.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel przyprowadził z Niemiec (igła). Tak poza tym to zapomniałem napisać coś o wyposażeniu. Z ciekawszych rzeczy to przód elektryka 10xairbag fotele recaro, alu na zapasie, klimatronik tak poza tym to standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ze furka naprawde niczego sobie i musze sie przyznac ze pierwszy raz widze takie fotele :slina:

co do reszty to naprawde wygląda bardzo ale to bardzo ładnie autko! Graty zakupu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele orginalne oczywiście ale chyba ktoś z innego auta przełożył bo nie sądze by ktoś z takm dodatkiem auto zamawiał przy silniku 90KM i wyposażeniu jakim widac na fotkach - bo tak pozatym to kompletny golas ale za to wygląda na naprawde zadbaną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego... :no: Jak można kupić autko z takimi fotelikami i z silnikiem 90KM... Dziwny był pierwszy właściciel tego auta. :naughty: Ja go nie rozumiem. Stać go było na te fotele a nie stać na lepszy silnik. Ktoś od nas miał takie, ale w 2,5 TDi. Ostatnio chyba nawet to autko skradziono :wallbash: Ale mniejsza o to, masz śliczne autko, tak jak mówisz konieczna jest większa felga. Do tego jeszcze jak założysz xenon to będzie super, a jeszcze może jakaś gleba to już kox :kox: Dbaj o tą ślicznotkę, a będzie Ci pięknie służyła przez długie lata. Gratuluję zakupu :th: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik AHH to jest bliźniacza konstrukcja do AFNa, rózni sie wydajniejsza pompą i słabszymi wtryskami, zmieniasz wtryski lub same koncówki i robisz programem ponad 150 KM, także już nie wybrzydzajcie tak :bicz2::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo fotele racaro ;p nie dosc ze zadko spotykana w b5 ( oprocz rs4 ) to jeszcze bez skory hehe rarytasik ....siedzialem pare razy i musze przyznac ze fajniutkie ;P ale wg mnie mniej trzymaja niz takie co byly w s4 ....

ps. z tylu brakuje ci srodkowego zaglowka

pozatym ladna seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolorek + chromy :th: :th: :th:[br]Dopisany: Luty 11, 2008, 07:47:01 _________________________________________________O FCK nie widziałem foteli ... no wypas :decayed: Ale 10 x SRS ? :mysli:

Wpadaj na spoty Warszawskie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele orginalne oczywiście ale chyba ktoś z innego auta przełożył bo nie sądze by ktoś z takm dodatkiem auto zamawiał przy silniku 90KM i wyposażeniu jakim widac na fotkach - bo tak pozatym to kompletny golas ale za to wygląda na naprawde zadbaną sztukę.

[/quote/

Fotele orginalne oczywiście ale chyba ktoś z innego auta przełożył bo nie sądze by ktoś z takm dodatkiem auto zamawiał przy silniku 90KM i wyposażeniu jakim widac na fotkach - bo tak pozatym to kompletny golas ale za to wygląda na naprawde zadbaną sztukę.

Powiem tak jak przyjechała z Niemiec to to fotele były, ja zresztą też byłem zdziwiony, że przy tak małej pojemności w standardowej wersji ma takie foteliki :shocked: tak samo byłem zaskoczyłem się jak zobaczyłem, że ma 10xair bag. [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 14:53 _________________________________________________

Nie rozumiem tego... :no: Jak można kupić autko z takimi fotelikami i z silnikiem 90KM... Dziwny był pierwszy właściciel tego auta. :naughty: Ja go nie rozumiem. Stać go było na te fotele a nie stać na lepszy silnik. Ktoś od nas miał takie, ale w 2,5 TDi. Ostatnio chyba nawet to autko skradziono :wallbash: Ale mniejsza o to, masz śliczne autko, tak jak mówisz konieczna jest większa felga. Do tego jeszcze jak założysz xenon to będzie super, a jeszcze może jakaś gleba to już kox :kox: Dbaj o tą ślicznotkę, a będzie Ci pięknie służyła przez długie lata. Gratuluję zakupu :th: Pozdrawiam!

Na początku i ja się dziwiłem, ale może ktoś po prostu chciał mięć komfortowy i bezpieczny samochód, który jest bardzo ekonomiczny. Innej motywacji nie mogłem wymyśleć :) [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 14:55 _________________________________________________

silnik AHH to jest bliźniacza konstrukcja do AFNa, rózni sie wydajniejsza pompą i słabszymi wtryskami, zmieniasz wtryski lub same koncówki i robisz programem ponad 150 KM, także już nie wybrzydzajcie tak :bicz2::)

Wielkie dzięki podsunołeś mi bardzo ciekawy pomysł : :> :cool:[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 14:58 _________________________________________________

ooo fotele racaro ;p nie dosc ze zadko spotykana w b5 ( oprocz rs4 ) to jeszcze bez skory hehe rarytasik ....siedzialem pare razy i musze przyznac ze fajniutkie ;P ale wg mnie mniej trzymaja niz takie co byly w s4 ....

ps. z tylu brakuje ci srodkowego zaglowka

pozatym ladna seria

Wiem, jak przyjechała brakowało tylnego zagłówka i lewego dywanika z przodu. Nie wiem czemu ale tak mam już w drugim aucie, kiedyś kupowaliśmy astre też sprowadzoną z Niemiec i tez brakowało dywanika. Może mam tylko takie szczęście :) Co do zagłówka to jak pojechałem do Szewczyka zapytałem ile sobie życzą to powiedzieli mi, że tak ok 600zł!! :shocked: i stwierdziłem, że na razie przeżyje bez zagłówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :th: super utrzymana a te fotele po prostu bajeczka :naughty: Gratuluje zakupu!!!!!

Staram sie dbać mam ją już dwa latka i jak widać nie jest z nią tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...