Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 Avant by dandi88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich :naughty:

Na imię mam Daniel, i jestem z Torunia :>

Od ponad 2 tygodni jestem szczęśliwym :good: posiadaczem AUDI A4 b5 Avant 1,9 TDI AFN.

Przesiadłem się z 80 B4 2,3 NG.

Auto jest w pełni przed-liftowe:

  • 1996r
  • ABS
  • Wspomaganie
  • Centralny zamek
  • climatronic
  • 2x poduszka pow.
  • 2x el. szyby
  • el. lusterka
  • Alufelgi 16" z oponami 205/55
  • radio na razie jakieś JVC, z podłączonym modułem na tył i subwoofer

Zmiany które zaistniały po kupnie:

- Zmiana grilla na poliftowy

- nowe radio Sony CDX-GT33 plus zaślepki przy radiu

- nowe koło 17" wzór RS4 z oponkami 225/45

- teraz czekają na założenie sprężynki -40mm

- oraz leży już osłona pod silnik i skrzynie ORI audi

- wpadną też białe kierunki w błotnik w niedługim czasie ;-)

_________________________________________________________

Zdjęcia są z allegro, z aukcji z której autko nabyłem:

14495732.jpg

35705893.jpg

25835765.jpg

10945142.jpg

52416658.jpg

54914833.jpg

Opublikowano

przedostatnie zdjęcie jak sprytnie zrobione żeby nie było widać dziury na pół fotela :decayed:

Opublikowano

Widac auto wymaga sporego wkladu by zaczelo wygladac, ale przynajmniej nie bedziesz sie nudzic :decayed: jakos nie jestem przekonany do b5 w avancie bez relingow, ale co kto lubi :gwizdanie: zadbaj o nia a napewno Ci sie odwdzieczy bezawaryjnoscia :wink4:

Opublikowano

Fajnie, ze AFN :good:

Kierka od Ski, skorka zamiast zwyklej podziurawionej tapicerki, radyjko oryginal np. Concert albo grubo w 2 DIN z navi, przod soczewka, gril polift albo z rs`a, z tylu polift, relingi, ladna fela i bedzie kozak :naughty:

Opublikowano

ode mnie masz plusa za brak relingów :kox: i kubełkowe fotele :slina:

a tak z ciekawości to jaki masz przebieg, jestem ciekaw od ilu fotele się tak mocno przecieraja :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak kupiłem miał ok 308200km, teraz ma 309400 km przebiegu

Opublikowano

jak kupiłem miał ok 308200km, teraz ma 309400 km przebiegu

Moze byc realny.

Opublikowano

Mozliwe, w dodatku na kubłach szybciej sie raczej wycieraja boki jak w normalnych naleśnikach :)

Opublikowano

+ za brak relingow :decayed: i kolorek tez ladny i kubelki

Opublikowano

ja jak kupilem nie mialem przetartego fotela przebieg 282 fotel z tego samochodu byly to zwykle nalesniki.Ale szybko przetarl sie przy mojej eksploatacji :mysli: . Teraz mam inne fotele,choc mysle nad skora[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 15:30_________________________________________________dziwna opcja bo widze ze ma central na pilota,odbiorniki w slupkach - rzadkość

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
dziwna opcja bo widze ze ma central na pilota,odbiorniki w slupkach - rzadkość

Jak kupiłem to centralny był tylko z kluczyka, pilota nie było.... Ale kupiłem już nowy sterownik, został zamontowany i teraz jest już z pilota ....

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 15:52_________________________________________________Dwie małe zmiany w aucie:

-nowe radyjko Sony X-plode (SONY CDX-GT33U) z podświetleniem rzecz jasna idealnie pasującym do Audi pięknie się komponuje jak dla mnie

-zawitała poliftowa gałka zmiany biegów ;)

Sorry za syf w aucie, ale zima taka a nie inna ;p

20120114185715.jpg[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 16:31_________________________________________________Felgi na sprzedaż, do dogadania sie ;)

http://tablica.pl/oferta/alufelgi-audi-a4-16-5x112-IDKSUT.html

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wpadł grill polifcik na autko ;)

20120229104933.jpg

a jutro prawdopodobnie jade po felunek nowy, 17" będą ;) wzór rs4.

Opublikowano

A avusów o tych samych parametrach nie chcesz kupić prawie na miejscu :mysli: a nieee kolega z torunia, patrzyłem po blachach WG myslałem ze kolega z garwolina

Opublikowano
  • Autor

taaak.... kupywalem niunke z pod Garwolina :-D

Opublikowano
  • Autor

SPY Foto ;p Jestem mega Happy z wyglądu auta na tych kołach ;):D

kolajm.jpg

Wkrótce wrzuca zdjęcia auta z grillem i nowymi kołami ;) SZCZEle sesyjke ;)

Opublikowano

Autko bajerka :) Bezrelingowiec . :):)

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych Fotek auta..... :)

img0813o.jpg

img0811s.jpg

img0814he.jpg

img0816i.jpg

img0819wl.jpg

img0821wy.jpg

img0825pq.jpg

Opublikowano

Za felgi i gril kolego wielki + ale koza się zrobiła przydało by się w dół z zawieszeniem zjechać.Teraz wygląda jak allroad :)

Opublikowano
  • Autor

Allroady w sumie też są fajne, hehe :D ;p

Opublikowano

Nie myślałeś żeby zamontować lampy poliftowe,żeby grill nie był taki samotny i do tego halogeny w zderzak? Automatycznie samochód by sporo odmłodniał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.