Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?


julio4350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam Audi A4 BPW Multitronic DPF i auto to jedzie maksymalnie 210km/h, natomiast kolega ma taki sam silnik i skrzynię i jedzie 230km/h.

O co chodzi czy mam jakąś blokadę, bo już sam nie wiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230 km/h licznikowe to w 2.0 TDI PD to norma, miałem w manualu i dokładnie tyle było, jakie masz opony? takie jak producent zaleca ? chodzi o rozmiar, jak masz inne to przekłamania licznika też mogą wystąpić, jak masz za szerokie koła do tej mocy (więcej niż 225 mm) to silnik jest za słaby żeby osiągnąć prędkość maksymalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój (taka sama konfiguracja, takie same koła) również rozpędza się do licznikowych 210 km/h w trybie D. Na S nie próbowałem więc nie wiem czy jest jakaś różnica.

EDIT: Zapomniałem tylko, że mój to Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 17" 1.9 130 rozpędziłem się do 225km/h i to był max. Skrzynia 5 biegowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 17" 1.9 130 rozpędziłem się do 225km/h i to był max. Skrzynia 5 biegowa.

Ale ty nie masz Multitronic, ani 2.0, więc co to ma do rzeczy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na N i na S jedzie tyle samo czyli 210km/h. Poruszam ten temat bo ostatnio na autostradzie wyprzedziła mnie audi a3( do 2000r) też jakiś diesel ale ja jadąc 210km/h musiałm zjeżdać na prawy pas. Siara jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na N i na S jedzie tyle samo czyli 210km/h. Poruszam ten temat bo ostatnio na autostradzie wyprzedziła mnie audi a3( do 2000r) też jakiś diesel ale ja jadąc 210km/h musiałm zjeżdać na prawy pas. Siara jak nic

skąd masz pewność że to audi a3 było do 2000 roku a nie np. 2001-2002 z silnikiem ASZ( 1,9 130km ) i długą 6 biegową skrzynią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałem takie audi a z resztą audi do 2000 nie miały soczewek w przednich leflektorach i ta nie miała napewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na N i na S jedzie tyle samo czyli 210km/h. Poruszam ten temat bo ostatnio na autostradzie wyprzedziła mnie audi a3( do 2000r) też jakiś diesel ale ja jadąc 210km/h musiałm zjeżdać na prawy pas. Siara jak nic

Jak N jedzie? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mieć blokadę na 210km/h - ja mam taką blokadę (co prawda zupełnie inny samochód), dokładniej przy 210 mam 4 tyś. obrotów - gdzie normalnie kręci się do 6,5 tyś. czasami wskoczy 211km/h, ale samochód automatycznie spowalnia go do 210 :confused4: . Blokadę można zdjąć, ale to się wiąże z kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: u mnie przed programem 220 km/h licznikowe na kołach 235/45R17, po programie 235 km/h w 4 osoby na tych samych kołach, dodam tylko że skrzynia manualna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj AVF w seri w dwie osoby 230 polecial na orginalnych R16 wiec po programie zamknał bym licznik czy nie ??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________troche odgrzalem mielonego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj AVF w seri w dwie osoby 230 polecial na orginalnych R16 wiec po programie zamknał bym licznik czy nie ??

przy jakich obrotach? skrzynia Ci ograniczy

Mi po sofcie poleciał 235 licznikowe i to jest koniec skrzyni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja niewidze sensu softoewania auta tylko dlatego zeby na miescie mogl JA z Seiczento wygrac na starcie... Dlamnie liczylo by sie Vmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja niewidze sensu softoewania auta tylko dlatego zeby na miescie mogl JA z Seiczento wygrac na starcie... Dlamnie liczylo by sie Vmax

prowokacja?

z tego co widze masz dieselka. ile v-max pojedziesz? 5-10 km? Olej mozna zagotowac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...