Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Złamany zaczep w boczku drzwi przednich - jakiś pomysł?


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

zdejmowałem boczek drzwi przednich pasażera - niestety albo albo ktoś przede mną już wyłamał jeden z zaczepów plastikowych, najgorsze że to zaczep środkowy na przedniej części - teraz w super sposób tapicerka dotyka osłony bocznej schowka i pięknie skrzypi na dziurach, ma ktoś jakiś pomysł na to? może już przeszedł przez coś podobnego? na razie wstawię dyskretnie wyglądający czarny kawałem czegoś w stylu gumy uszczelki gąbkowej pomiędzy elementy - ale to profanacja raczej na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc zaczepy masz na myśli te zawiesia w które się wsuwa boczek? Może być ciężko z naprawą tego może warto poszukać używanego boczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO możesz to próbować kleić ale jak masz na kleje 30 zł wydac i nie mieć pewności to może lepiej szukac tapicerki listwy itp to da sie przełożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, popekaly mi te zaczepy i mam pytanko, mowicie ze wszystko mozna poprzekaldac (listewke, sterowanie szybami itp) to czy moge kupic boczek od wersji angielskiej? Najbardziej chodzi o sterowanie szybami i lusterkami, czy to napewno da sie przelozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj ten boczek do kogos kto zajmuje sie spawaniem plastiku np. zderzakow samochodowych bez problemu ci takie cos dorobi, a jak masz urwana czesc to tez ci to przyspawa odpowiednio przyszlifuje i nawet widac nie bedzie a zaplacisz za to 5- 10 zl :) a co do tego czy pasuje z ang to pasuje idealnie wszytkie przewody przeciez zostaja w drzwiach trzeba je tylko po przepinac i jedynie panel sterowania szybami/ lusterkami (czyli klameczke) trzeba wziasc ze starego boczka. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...