Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

[glow=red,2,300]

Koledzy proponuje niedzielne spociki o godzinie 17:00 pod kauflandem...

:cool1: Co wy na to fani :audi:

Jakby co to podaje kontakt:

GG: 4734865

Priv

Porozmawiamy, może czegoś się nowego dowiemy:bla:

[shadow=red,left]

ZAPRASZAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

:audi::a4fan: I NIE TYLKO...

Opublikowano

pytaj o spoty kolegi kicker :good:

Opublikowano
  • Autor

pytaj o spoty kolegi kicker :good:

zapytałem ogólnie nie musi być tylko kolega kicker może byc kto ma tylko ochotę nawet Ty:P:P :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

pytaj o spoty kolegi kicker :good:

zapytałem ogólnie nie musi być tylko kolega kicker może byc kto ma tylko ochotę nawet Ty:P:P :tongue4: :tongue4:

:decayed:
Opublikowano
  • Autor

pytaj o spoty kolegi kicker :good:

zapytałem ogólnie nie musi być tylko kolega kicker może byc kto ma tylko ochotę nawet Ty:P:P :tongue4: :tongue4:

:decayed:

kawałek masz, ale zawsze mozesz przyjechać... :drunk:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:55_________________________________________________ROBIMY LISTĘ CHĘTNYCH NA SPOT:

1:Rapciuch-R1

2:...

3:...

4:...

Opublikowano

Ja bym mógł przyjechać, Rafałekxx pewnie też, może Ragga.

Tylko wcześniej bo 19 to trochę późno (do pracy trzeba rano wstać).

Opublikowano
  • Autor

Ja bym mógł przyjechać, Rafałekxx pewnie też, może Ragga.

Tylko wcześniej bo 19 to trochę późno (do pracy trzeba rano wstać).

to o 17 co wy na to??

Opublikowano

Ja na 50%, w radzyniu podlaskim jest paru użytkowników, zobacz w liste użytkowników jesli ktos ma wiecej niz 1 post napisany i logował sie nie dawno napisz mu zaproszenie z linkiem do wątku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja na 50%, w radzyniu podlaskim jest paru użytkowników, zobacz w liste użytkowników jesli ktos ma wiecej niz 1 post napisany i logował sie nie dawno napisz mu zaproszenie z linkiem do wątku :wink4:

dzieki kolego Ciebie tez zapraszam :)

Opublikowano

no ze mna zobaczymy jak będzie. Nie obiecuję bo troche mi sie plany zachodzą ale nie wykluczam.

Opublikowano
  • Autor

no ze mna zobaczymy jak będzie. Nie obiecuję bo troche mi sie plany zachodzą ale nie wykluczam.

:good:
Opublikowano

Oczywiście jestem chętny na takie pogaduchy,wydaje mi się że najlepiej w niedzielę 17.00 :)

Opublikowano

Oj raczej nie dam rady :no: Akurat muszę jechać do LRA na weekend więc by pasowało, ale w niedzielę wcześniej wracam do W-wy, więc nie da rady :kwasny: Ale może następnym razem się uda :hi: Jakaś inicjatywa jest ;)

raggamana ściągaj z całą rodziną :P

Opublikowano
  • Autor

Oj raczej nie dam rady :no: Akurat muszę jechać do LRA na weekend więc by pasowało, ale w niedzielę wcześniej wracam do W-wy, więc nie da rady :kwasny: Ale może następnym razem się uda :hi: Jakaś inicjatywa jest ;)

raggamana ściągaj z całą rodziną :P

:good: :good: :good: :good:
Opublikowano

To rezerwować na jutro chwilę czasu czy jak ??

Opublikowano
  • Autor

To rezerwować na jutro chwilę czasu czy jak ??

a kto jest jeszcze chetny na spot??? bo jak tylko Ty to zawsze mozemy sie styknać w barze na male piwko, chyba ze jest duzo chetnych to zmienia postac rzeczy wtedy bedzie ok....

Opublikowano

Może się stykniemy jakoś na tyg.?

Opublikowano
  • Autor

Może się stykniemy jakoś na tyg.?

ja pracuje od 14-22 bardziej mozliwy jest weekend i raczej kazdemu by tak odpowiadalo... :przebiegly:

Opublikowano

Lipa że tak mało ludu z LBW, nie mam z kim jeździć auta oglądać :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

to ja mogę się też pisać??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.